GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Po długiej przerwie ponownie mi się zachciało pograć w ea ufc. Wczoraj ściągnąłem i z rekordem 7-1 wywalczyłem sobie pas w czarnej lidze. Dzisiaj pierwsza walka w czerwonej, ja DJ przeciwko Bruce Lee. Początek zajebisty, wygrywam w stójce, próbuje obalić jak przeciwnik ma prawie zero staminy i jest w trakcie kopania z obrotu (tak w ogóle zajebiście wyglądają te spowolnione kopniecia jak się jest zmeczonym :lol:), obronił się o dziwo, no ale chuj bije go dalej w stójce. Po czasie to on mnie obalił, ale na szczęście w parterze też jakoś dawałem radę. Od drugiej rundy chuj mnie obalał (i to tym wyniesieniem z L1) przy każdej próbie, nawet jak prawie nie miał staminy, a ja pełną. Gdy już obalił, to wstawał (nawet nie mogłem go przytrzymać na ziemi R2 + prawy analog w dół), czekał aż sędzia podniesie i obalał ponownie. Przegrałem 29-28 i stwierdzam, że ta gra jest najbardziej wkurwiającą grą w jaką grałem. Później jeszcze sprawdzałem na singlu i jakoś normalnie mogłem bronić obaleń. Usunąłem to gówno spowrotem.
 
@Majkelos i inni stratdzy gra ktos w ag of empires 2 hd ze stema ? jakspolszczyc ta gre pilna prozba

Na wersji ze steama nie ma spolszczenia, chyba że coś znajdziesz w warsztacie steama ale chyba ciężko o to, łatwo to ogarnąć po angielsku

BTW jaki nick masz na steamie to dodam i możemy popykać kiedyś
 
Panowie, mam pytanie odnośnie Fallouta 3.
Jeśli zainstaluję moda wyłączającego psucie się broni, to czy bardzo ucierpi na tym rozgrywka ?
 
Kolejne pytanie:
Czy percepcja w F3 naprawdę jest tak bezużyteczna, odpowiadając jedynie za wcześniejsze pojawianie się kropek (oznaczających przeciwników) na radarze ?
Nie odpowiada dodatkowo za celność w VATSie ?
 
Gra ktoś w PES 2016? O co tam chodzi z tym zmęczeniem? Kroos po połowie nie miał u mnie już prawie wcale paska siły, reszta drużyny podobnie. Można to jakoś zmienić?
 
Nosz kurwa a 3 miechy temu kupiłem po normalnej cenie
uuj, to szkoda wielka. tylko kupowałes wersje pudełkową czy tez cyfrową?
to co napisałem to promocja black friday chyba i trwała przez weekend do dzisiaj do 19.00
 
uuj, to szkoda wielka. tylko kupowałes wersje pudełkową czy tez cyfrową?
to co napisałem to promocja black friday chyba i trwała przez weekend do dzisiaj do 19.00
Cyfrowa, ale na szczęście dwójkę lyknalem za piątkę na eBayu, a nie 20 na steamie
 
Nie jestem jakimś fanem tych przebieranek ale to kupa roboty. Ten może nie jest jakiś pracochłonny ale babka wygląda identycznie jak w grze. Kurde uwielbiam tą grę.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95417

594614690.jpg
 
Mi ogólnie FO3 nie leżał, który jest ponoć lepszy od FO4, bo po prostu drażni mnie klimat postapo, może przez to, że każdy się branzluje przy myśli o życiu na świecie postapo, co mnie strasznie wkurwia?
 
Back
Top