GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@w4ar
Ja czekam :) Jedynka mi się spodobała, ale trochę zaczęła nudzić, no i w singlu bieda straszna. Ciekaw jestem nowej odsłony.
 
To jak grał ktos już w Fallouta ? Widze mieszane opinie na meatakritiku.

Jestem po kilku godzinach gry. Początek nie porywa i nie widzę jakiegoś porywu świeżości, ale...czy to na pewno źle? Myślę, że i tak ta gra utrzyma pewien dobry poziom.
 
Dobra wiadomość dla fanów tej pani:))


Najnowsza aktualizacja łagodzi przynajmniej jeden wymiar bólu fantomowego.
 
Mam jakies 5h na liczniku F4. Oczywiscie Bethesda powiela bledy poprzedniczek i jest kilka nowych, ale Fallout to Fallout i mimo wad swiat zawsze wchlonie.
 
No dobra, dzięki @mat01 . Na razie zbuodwałem sobie przechowalnie i zrzuciłem z siebie 100kg.

PS: Zajebista jest ta zabawa warsztatem i przetwarzaniem przedmiotów!
 
No dobra, dzięki @mat01 . Na razie zbuodwałem sobie przechowalnie i zrzuciłem z siebie 100kg.

PS: Zajebista jest ta zabawa warsztatem i przetwarzaniem przedmiotów!
Nie polecam robic teraz pobocznej misji z wyczyszczeniem z bandytow fabryki samochodow (osadnicy wzgorza nas o to prosza). Tam jest tyle tych kutasow, ze nie da rady, a granatami rzucaja z taka precyzja, ze to niemozliwe. Pomyslec, ze poczatkowe zadanie poboczne da sie zrobic po wymaksowaniu postaci dopiero.
 
Zajebista.
Centralnie. Jak na tę Holenderkę patrzę, to zaczynam wierzyć, że niektórzy ludzie mają wszystko. Śliczna, utalentowana (modelka/aktorka), ładnie śpiewa, zagra sobie pierwszoplanową postać w MGS-ie i jeszcze jak widać na poniższym filmiku nie głupia:


:o o: - moja mina jak otwarła usta.
 
Centralnie. Jak na tę Holenderkę patrzę, to zaczynam wierzyć, że niektórzy ludzie mają wszystko. Śliczna, utalentowana (modelka/aktorka), ładnie śpiewa, zagra sobie pierwszoplanową postać w MGS-ie i jeszcze jak widać na poniższym filmiku nie głupia:


:o o: - moja mina jak otwarła usta.


Idealny materiał na żonę. :star wars:
Urocza, słodka, śliczna, inteligentna...
Szkoda, że takie nie chodzą na co dzień po ulicach.

Tutaj Pani streamuje MGS-a: https://www.youtube.com/channel/UCND-4B-vUV7hLiP3niO39eg/videos
 
Last edited:
jak tam fallout 4 kutasy juz grajace? jak wyglada rozwoj postaci, co doszlo, a co odeszlo w porownaniu do nv?
 
Tyle spoilerów.... Ceny na Pc zabójcze tak żeby koło 100 zł yło było by wyśmienicie. Ile Fallouta w Fallaucie ?
 
jak tam fallout 4 kutasy juz grajace? jak wyglada rozwoj postaci, co doszlo, a co odeszlo w porownaniu do nv?
Rozwoj postaci dostosowany pod konsole designem. Jest po kilka perkow do kazdej umiejetnosci specjala i odblokowujesz poszczegolne zdobywajac wiecej punktow na danej umiejetnosci specjala. No i same perki maja bodajze 3 stopnie wtajemniczenia czytaj 3 punkty do wydania. Sam jestes kutas :lol: Sprawdziles juz czy dziala Ci?
 
Rozwoj postaci dostosowany pod konsole designem. Jest po kilka perkow do kazdej umiejetnosci specjala i odblokowujesz poszczegolne zdobywajac wiecej punktow na danej umiejetnosci specjala. No i same perki maja bodajze 3 stopnie wtajemniczenia czytaj 3 punkty do wydania. Sam jestes kutas :lol: Sprawdziles juz czy dziala Ci?
nie jeszcze, tyle sciagania :lol: musze @VoRaNeK poprosic o premium, bo mam limit 10gb
 
Back
Top