GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A co to są "mapy"? Myślę czy nie zostać przy templariuszu. Co myślisz o tej klasie?
Każda klasa to tylko baza, bo posiada ona 3 ascendancje (podklasy), więc nie wiem o której mówimy :beczka:
Na dziadku można zrobić fajne buildy, np righteus fire inquisitor.
Serio pooglądaj sobie poradniki o grze, bo dowiesz się tam MNÓSTWA rzeczy (choćby jak odblokować sobie możliwość wyboru podklasy).
Fajne poradniki dla kompletnie początkujących robił ddras https://www.youtube.com/@DDras/videos
 
Każda klasa to tylko baza, bo posiada ona 3 ascendancje (podklasy), więc nie wiem o której mówimy :beczka:
Na dziadku można zrobić fajne buildy, np righteus fire inquisitor.
Serio pooglądaj sobie poradniki o grze, bo dowiesz się tam MNÓSTWA rzeczy (choćby jak odblokować sobie możliwość wyboru podklasy).
OK, poczytam trochę, żeby nie iść totalnie po omacku. Dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi
 
OK, poczytam trochę, żeby nie iść totalnie po omacku. Dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi
Spoko, jakby co to pisz. Ta gra jest ogromna i nie ma szans tego wszystkiego opanować od tak, a do tego co liga dochodzą nowe rzeczy. Ja sam mam teraz przerwę od chyba 3 lig, i przypuszczam, żebym się zdziwił po powrocie.

Teraz ruszyła liga i będą za niedługo promocje na stash taby, jak faktycznie zamierzasz grać to polecam sobie kupić chociażby currency stash tab, bo bez tego się nie da na poważnie grać.
 
Miyoo Mini Plus - Kupił ktoś z was to cudo? Jak to działa, skąd brać gry?
@Gaara Ty kiedyś o tym pisałeś?
Tutaj gdzieś wpadło i mnie zainteresowało.

Mam Anbernic rg353v, właśnie po opiniach znajomego na temat miyoo mini, ogólnie wszystko zależy od tego jakie retro konsole cię interesują. Mi bardzo zależało na Dreamcastcie, więc siłą rzeczy miyoo mini odpadl na starcie ale to nie znaczy, że jest to kiepski sprzęt - wręcz przeciwnie bardzo fajny i tani gadżet dla retro zapaleńców z prostą obsługą zarówno z pozycji interfejsu, jak i wgrywania gier czy modowania.

Skąd Romy ? Z wujka Googla , ewentualnie można poszukać różnych paczek przygotowanych już stricte pod dane urządzenie.
 
Miyoo Mini Plus - Kupił ktoś z was to cudo? Jak to działa, skąd brać gry?
@Gaara Ty kiedyś o tym pisałeś?
Tutaj gdzieś wpadło i mnie zainteresowało.

Są fora o tych retrokonsolkach, tam wszystko znajdziesz.
Ja mam dwie i póki co nic nie kombinuje, bo na jednej z 3000 gier a na drugiej jeszczw więcej. Nie mam czasu ich wszystkich sprawdzić nawet
 
Chłop spełnił swoje małe marzenie i zakupił Nintendo Wii U z modami. Jakie to jest złoto. Jak na razie lutuje w Super Mario Maker.

Na Xklocku po odbiciu się parę razy gram w trzeciego Wiedźmina. Zajebiście skrojona historia, chociaż czasami tak rozbudowana, że już nie pamiętam wątków. Fajny crafting. Na poziomie "pot krew i łzy" zdarzają się wymagające walki, mechanika dużo lepsza niż w dwójce. Pewnie już każdy grał, ale polecam.
Multiplayer cisnę SMITE'a, jak ktoś też gra niech da znać. Pozabijamy bogów.
Dawaj znać mordo ja po urlopie mogę wrócić do tego,sztos jest opór,zajawkowa gierka bez lvl ani ulepszania ciuchów,rejs w pełen sztorm to petarda szczególnie jak ci statek zalewa i wiadrem musisz wylać wodę hahaha
Odezwę się jak wrócę do gamepassa. Bo na razie korzystam z pogody. Gram sporadycznie:)
 
Mordy kurwa jest akcja, wiem, że tylko tutaj ktoś będzie mógł mi pomóc. Jakoś 20-25 lat temu grałem w taką gierkę, w której chyba podbijało się planety. Grafika mierna, widok na planety, jakieś liczby chyba i tak to leciało. Taka przedpotopowa strategia. Nichuja nie mogę tego znaleźć, byłbym wdzięczny za pomoc. Wasz kochający Mateusz
 
Mordy kurwa jest akcja, wiem, że tylko tutaj ktoś będzie mógł mi pomóc. Jakoś 20-25 lat temu grałem w taką gierkę, w której chyba podbijało się planety. Grafika mierna, widok na planety, jakieś liczby chyba i tak to leciało. Taka przedpotopowa strategia. Nichuja nie mogę tego znaleźć, byłbym wdzięczny za pomoc. Wasz kochający Mateusz
Na czym w to grałeś
 
Back
Top