GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Te chuje serio nie wydają na nośniku?
Kitajce ponoć mają dostać jeszcze w tym roku :boystop:
Może sukces gry popchnie Larian do inwestycji w fizyczne wydanie.

Zresztą kartridże już są :awesome:

20230826_104629.jpg
 
Last edited:
Dobrze gada, nie rpg dekady, tylko gra dekady :tellmemore:


No zobaczymy. Jestem nieskażony pecetowymi erpegami więc myślę że będę bardziej obiektywny niż psychofani. Najpierw wjedzie dodatek do cyberpunka a później już kupię BGlll. Należy to sprawdzić choćby za to że zgasił piękni hajp na to niedorobione diablo z mikropłatnościami.
 
Kitajce ponoć mają dostać jeszcze w tym roku :boystop:
Może sukces gry popchnie Larian do inwestycji w fizyczne wydanie.

Zresztą kartridże już są :awesome:

View attachment 76034

Dobrze gada, nie rpg dekady, tylko gra dekady :tellmemore:



No zobaczymy. Jestem nieskażony pecetowymi erpegami więc myślę że będę bardziej obiektywny niż psychofani. Najpierw wjedzie dodatek do cyberpunka a później już kupię BGlll. Należy to sprawdzić choćby za to że zgasił piękni hajp na to niedorobione diablo z mikropłatnościami.

No wszędzie i od wszystkich słyszę że to złoto. Dawno bo dawno ale pamiętam Baldura I i II i dodatek i to są klasyki ale to podobno jest mega dobre pod każdym względem.

Ponoć inni deweloperzy zaczeli pisac po socialach żeby gracie sie nie przyzwyczajali do takich standardów bo gra jest za dobra (czyt. im sie nie chce tyle zapierdalać nad nowymi tytułami). Oglądałem jakieś gameplaye i wygląda jak cacko tylko pytanie jakie wymagania... no ja póki co Cyberpunka ćwiczę - apropo ten patch/upgrade do wersji 2.0 zmienia wymagania? Wie ktoś? bo ja spełniam wymagania podstawki na zalecane... więc nie chcę sobie spatchowac że grac nie bd mógł...
 
Last edited:
No wszędzie i od wszystkich słyszę że to złoto. Dawno bo dawno ale pamiętam Baldura I i II i dodatek i to są klasyki ale to podobno jest mega dobre pod każdym względem.

Ponoć inni deweloperzy zaczeli pisac po socialach żeby gracie sie nie przyzwyczajali do takich standardów bo gra jest za dobra (czyt. im sie nie chce tyle zapierdalać nad nowymi tytułami). Oglądałem jakieś gameplaye iedx wygląda jak cacko tylko pytanie jakie wymagania... no ja póki co Cyberpunka ćwiczę - apropo ten patch/upgrade do wersji 2.0 zmienia wymagania? Wie ktoś? bo ja spełniam wymagania podstawki na zalecane... więc nie chcę sobie spatchowac że grac nie bd mógł...
Patch 2.0 to ten co dopiero będzie za miesiąc wraz z dlc?
Swoją drogą cyberpunk to złoto i top topow mimo wad technicznych. Świat, historia, mechaniki absolutne mistrzostwo świata.
Strona techniczna to dno i trzy metry mułu .
 
Last edited:
Back
Top