GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mordo dawaj swój nick na psn, możemy razem popykac
Nie opłacałem jeszcze subskrypcji,ale jak to zrobie to się odezwę.
Dopiero ogarniam temat.
Wczoraj przez 10 min szukałem jak wyłączyć tę wkurwiającą lektorkę :jarolaugh:
 
Nie opłacałem jeszcze subskrypcji,ale jak to zrobie to się odezwę.
Dopiero ogarniam temat.
Wczoraj przez 10 min szukałem jak wyłączyć tę wkurwiającą lektorkę :jarolaugh:
W demonsy w sumie najlepiej online. Inaczej nie ogarniesz walk z fantomami, a najbardziej się przydaje przy walkach z bossami jak chcesz komuś pomóc albo ktoś tobie
 
W demonsy w sumie najlepiej online. Inaczej nie ogarniesz walk z fantomami, a najbardziej się przydaje przy walkach z bossami jak chcesz komuś pomóc albo ktoś tobie
Ja w to grałem za czasów PS3 offline bo nie miałem zbytnio jak podłączyć konsoli do neta.Ogólnie bossowie nie są trudni w porównaniu do innych gier FS, a przynajmniej z Bloodborne i Elden Ring w,które grałem.
Z tych trudniejszych bym wymienił Meneaterów i tego ognistego w Stonnefang Tunnel
 
Ja w to grałem za czasów PS3 offline bo nie miałem zbytnio jak podłączyć konsoli do neta.Ogólnie bossowie nie są trudni w porównaniu do innych gier FS, a przynajmniej z Bloodborne i Elden Ring w,które grałem.
Z tych trudniejszych bym wymienił Meneaterów i tego ognistego w Stonnefang Tunnel
Kurwa stary gracz :antonio: ogólnie w demonsach na każdego bossa jest jakis patent.
 
OZIfXBL0DKkg96fzFp4Zv5urLBAX45SQ.jpg
 
Kurwa stary gracz :antonio: ogólnie w demonsach na każdego bossa jest jakis patent.
18 lat stażu z przerwami :lol:
Bossowie w grach FS ogólnie mają schematy do nauczenia się.
Elden Ring jest jedynie wyjątkiem po części,bo tam są zaprogramowani na walkę z grupą i przez to potrafią mieszać kombosy albo je wydłużać/skracać.

Aktualnie Jedi ocalały
Naprawili go w końcu?
 
Czytam recenzje Starfielda i jest dobrze. W sumie nawet jakby to był crap to bym zagrał, bo mam w gamepass.
 
Pany,czy jak chcę zaktualizować Cuszime do wersji PS5 mając na płycie wersje Directors Cut na PS4 muszę mieć abonament PS?
W menu wyświetlają mi się tylko wersje cyfrowe,ale na dole jest info,że upgrade kosztuje 4 dychy tylko nigdzie nie widzę opcji zakupu.
 
D4 też miało przychylne opinie przed premierą :fjedzia:
@Gambit wyszedł już drugi patch do Baldura, masz to szczęście, że będziesz zaczynał z połatanymi błędami (choć mi w sumie żaden się nie pojawił)
Dotarłeś już do 3 aktu? Rzeczywiście taki odstaje od reszty?
 
Pany,czy jak chcę zaktualizować Cuszime do wersji PS5 mając na płycie wersje Directors Cut na PS4 muszę mieć abonament PS?
W menu wyświetlają mi się tylko wersje cyfrowe,ale na dole jest info,że upgrade kosztuje 4 dychy tylko nigdzie nie widzę opcji zakupu.
Nie wiem, ale CUSZIMA NA ZAWSZE W SERDUSZKU <3
 
Pany,czy jak chcę zaktualizować Cuszime do wersji PS5 mając na płycie wersje Directors Cut na PS4 muszę mieć abonament PS?
W menu wyświetlają mi się tylko wersje cyfrowe,ale na dole jest info,że upgrade kosztuje 4 dychy tylko nigdzie nie widzę opcji zakupu.
Chyba tak bo mi się aktualizacja pojawiła po zakupie abonamentu.
 
Pany,czy jak chcę zaktualizować Cuszime do wersji PS5 mając na płycie wersje Directors Cut na PS4 muszę mieć abonament PS?
W menu wyświetlają mi się tylko wersje cyfrowe,ale na dole jest info,że upgrade kosztuje 4 dychy tylko nigdzie nie widzę opcji zakupu.
Przepraszam bo chyba wprowadzam Cię w błąd. Podstawkę miałem pożyczoną na płycie na PS4. Dokupiłem tylko dlc. Teraz plusa na ps5 mam tego środkowego i mam ghosta darmo w wersji na ps5.
 
Przepraszam bo chyba wprowadzam Cię w błąd. Podstawkę miałem pożyczoną na płycie na PS4. Dokupiłem tylko dlc. Teraz plusa na ps5 mam tego środkowego i mam ghosta darmo w wersji na ps5.
Czyli pewnie jak wezmę ten najtanszy abonament będę miał możliwość ogarnięcia ulepszenia za opłatą.
W Mortal Kombat 11 była normalnie możliwość ulepszenia tyle,że tam było za darmo.
Dzięki za info.
 
Czyli pewnie jak wezmę ten najtanszy abonament będę miał możliwość ogarnięcia ulepszenia za opłatą.
W Mortal Kombat 11 była normalnie możliwość ulepszenia tyle,że tam było za darmo.
Dzięki za info.
Zobaczysz. Darmo: horizon i wiele innych tytułów ale już aktualizacja gt7 kosztowała 40pln
 
Back
Top