GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

porównanie rtx4090 z konsolami nowej generacji :joe:
2251a0e64f335369667c-webp-800w.webp
 
Resident Evil 7. Słabo słabo

Początek nawet fajny, spoko ten widok z pierwszej osoby. Schodze do piwnicy widze te czarne rzygowiny i klimat siada na dupe. Statek i kopalnia to już fikołki konkretne.
Spodziewałem się czegoś lepszego.
 
Resident Evil 7. Słabo słabo

Początek nawet fajny, spoko ten widok z pierwszej osoby. Schodze do piwnicy widze te czarne rzygowiny i klimat siada na dupe. Statek i kopalnia to już fikołki konkretne.
Spodziewałem się czegoś lepszego.
Mam podobne odczucia. Początek fajny i nawet czasami straszno potrafi być, ale im dalej tym gorzej. Mam nadzieję, że Village lepiej wyszło, bo mam zamiar zagrać.
 
jak to wyglada po patchach?
Pojęcia nie mam jak wyglądało przed ;) wziąłem tryb grafiki i postacie są w chuj kanciaste, ale z czasem ma to swój urok. Grałem już z 3h i zero bugów. Stacje radiowe wydają się trochę ubogie, ale parę hitów się znajdzie. Ale feeling z przechodzenia misji sprzed kilkunastu lat jest niepodrabialny. Chociaż gra wydają się sama w sobie łatwiejsza, albo ja mocno levelowałem przez te lata :boystop:
 
Pany, kupiłem wczoraj XBOX Series X. Podeślijcie mi tu pare jakichś niezbędnych gier, w które muszę się zaopatrzyć tak aby wrażenia z ekranu zrobiły na mnie wrażenie. „Nowe tytuły” oraz jakieś starsze, które są kompatybilne z next gen’ami i mają patche właśnie pod Series X / S. Zamowilem już sobie Red Dead Redemption 2 i Cyberpunka bo nie miałem nigdy wcześniej okazji w nie grać, wiec mam nadzieje, że są już dobrze przystosowane pod te nowe konsole i rozjebią mi łeb.
Co warto?
 
Pany, kupiłem wczoraj XBOX Series X. Podeślijcie mi tu pare jakichś niezbędnych gier, w które muszę się zaopatrzyć tak aby wrażenia z ekranu zrobiły na mnie wrażenie. „Nowe tytuły” oraz jakieś starsze, które są kompatybilne z next gen’ami i mają patche właśnie pod Series X / S. Zamowilem już sobie Red Dead Redemption 2 i Cyberpunka bo nie miałem nigdy wcześniej okazji w nie grać, wiec mam nadzieje, że są już dobrze przystosowane pod te nowe konsole i rozjebią mi łeb.
Co warto?
Gears 5(4 też ładna,ale rozgrywka przeciętna)
Forza Horizon 5
Halo Infinite(nie grałem,ale wygląda zajebiście)
No i wszystkie są w Game Pass.
 
Gearsy,forza,sea of thieves,halo, ogólnie to zainwestuj w gamepass ultimate,opcja z konwersja golda na ultimate działa i jest ogólnie od chuja tego i ciut ciut
 
Gearsy,forza,sea of thieves,halo, ogólnie to zainwestuj w gamepass ultimate,opcja z konwersja golda na ultimate działa i jest ogólnie od chuja tego i ciut ciut
Wykupiłem od razu. Bardziej mi chodziło o takie pozycje, które warto kupić w wersjach fizycznych na płycie czyli te, których właśnie nie dostanę z Game Passa.
 
Wykupiłem od razu. Bardziej mi chodziło o takie pozycje, które warto kupić w wersjach fizycznych na płycie czyli te, których właśnie nie dostanę z Game Passa.
Nowe Residenty dostały upgrade i wyglądają naprawdę niezle.
A ogólnie jest biednie póki co,bo wcale nie czuć tej generacji.
Na Ps5 jest chociaż Ratchet i Demons Souls,które wyglądają wykurwiście,a u Microsoftu trzeba jeszcze poczekać.
Sam gram póki co w starocia pokroju trylogii Mass Effect :lol:
 
Gears 5(4 też ładna,ale rozgrywka przeciętna)
Forza Horizon 5
Halo Infinite(nie grałem,ale wygląda zajebiście)
No i wszystkie są w Game Pass.
Nie no stary,gearsy 5 to sztosik wraz z hivebusters,dla mnie to kwintesencja gier akcji
 
Gram zwykle w rpg,sandboxy i fps.
RPG:
Persona 5
Dragon Quest
Xenoblade

Z innych gatunków:
Pokemony, Super Smash Bros, Bayonetta, Mario Cart, NieR (jeśli nie grałeś na PC lub PS/Xbox), Okami, Monster Hunter, Diablo

Gry sadomaso:
Ikaruga
Pany, kupiłem wczoraj XBOX Series X. Podeślijcie mi tu pare jakichś niezbędnych gier, w które muszę się zaopatrzyć tak aby wrażenia z ekranu zrobiły na mnie wrażenie. „Nowe tytuły” oraz jakieś starsze, które są kompatybilne z next gen’ami i mają patche właśnie pod Series X / S. Zamowilem już sobie Red Dead Redemption 2 i Cyberpunka bo nie miałem nigdy wcześniej okazji w nie grać, wiec mam nadzieje, że są już dobrze przystosowane pod te nowe konsole i rozjebią mi łeb.
Co warto?
Na razie ograłbym gry z Gamepassa. Pamiętaj, że kupując Gamepass Ultimate dodatkowo dostajesz gry od EA Play.
Polecam z Gamepass-a:
Devil May Cry 5, PlagueTale, The Walking Dead, Doom Eternal

EA Play:
Titanfall 1 i 2, Jedi Fallen Order, Dante Inferno, Dead Space
 
Nie no stary,gearsy 5 to sztosik wraz z hivebusters,dla mnie to kwintesencja gier akcji
Piątka tak.
Pisałem,że 4 jest przeciętna,a grałem jedna po drugiej i ogólnie jestem fanem serii.
W piątce właśnie wszystko poprawili względem czwórki tzn strzelanie,fabułe,postaci,mapki.
RPG:
Persona 5
Dragon Quest
Xenoblade

Z innych gatunków:
Pokemony, Super Smash Bros, Bayonetta, Mario Cart, NieR (jeśli nie grałeś na PC lub PS/Xbox), Okami, Monster Hunter, Diablo

Gry sadomaso:
Ikaruga
Dzięki!
 
Piątka tak.
Pisałem,że 4 jest przeciętna,a grałem jedna po drugiej i ogólnie jestem fanem serii.
W piątce właśnie wszystko poprawili względem czwórki tzn strzelanie,fabułe,postaci,mapki.

Dzięki!
Dodałbym jeszcze Outer Worlds, Scarlet Nexus i Code Vein. A jak chcesz porzucać padem to na gamepassie masz remaster trylogii Ninja Gaiden.
Ogrywał ktoś Grounded?
 
Back
Top