GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Czekam aż dadzą zestaw z Xboxem X albo S, z tym, że nie wiem jak to jest z S czy mogą dać z cyfrową wersją.
Ja obstawiam, że i do X daliby kod na pobranie a nie fizyczną wersję. W tej Fife będzie crossplay więc będzie można grać między xboxem x/s a ps5 więc jak coś to będzie można zagrać jakiś sparing bo ja też lubie pograć w to.
 
Ja obstawiam, że i do X daliby kod na pobranie a nie fizyczną wersję. W tej Fife będzie crossplay więc będzie można grać między xboxem x/s a ps5 więc jak coś to będzie można zagrać jakiś sparing bo ja też lubie pograć w to.
No to jest duży plus, dzięki temu crossowi w tym sezonie przerzucam się z Sony na Xboxa.

Będzie można popykać spary.
 
Jeżeli nikt tu jeszcze nie pisał a wybaczcie bo nie chce mi się przekopywać tematu, dla wielbicieli nawalanek beat'em up polecam niedawno wydane Final Vendetta, nie bez powodu łączy w sobie nazwy kultowych gier z lat 90 czyli oczywiście Final Fight oraz Vendetta.
 
Ja to się modle by na zwykłym PS4 poszło bez problemów:beczka:
Mam tak samo. Ogólnie praktycznie nie gram w gry, mogę na palcach jednej ręki policzyć gry, w które się naprawdę wciągnąłem w ostatnich latach. Jedną z nich jest właśnie GoW. Jeżeli będzie słabo działać na Ps4pro to się zastanowię nad kupnem ps5 tylko dla tego tytułu no i dla zremasterowanego wiedźmina 3 :fjedzia:
 
Mam tak samo. Ogólnie praktycznie nie gram w gry, mogę na palcach jednej ręki policzyć gry, w które się naprawdę wciągnąłem w ostatnich latach. Jedną z nich jest właśnie GoW. Jeżeli będzie słabo działać na Ps4pro to się zastanowię nad kupnem ps5 tylko dla tego tytułu no i dla zremasterowanego wiedźmina 3 :fjedzia:
Na PS4 pro powinno być akurat bez komplikacji.
 
Prawdopodobnie jesteś obecnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. A jakbyś jeszcze Wiedźmina 3 nie przechodził to już w ogóle
Wiesiek zaliczony ale bez tego dodatku serce coś tam
hihi, też się przymierzam, ale muszę od nowa zagrać bo zapisów chyba nie mam.
 
A dla mnie to podstawka + dodatki jest tak spójną historią, że herezją jest rozdzielanie tego.
Oczywiście,że nie ma po co.Olgierd i Lusterko moim zdaniem są najciekawszymi postaciami,znacznie ciekawszymi od dzikiego gonu.
Lusterko to w ogóle jeden z najlepszych złych w grach.
 
Oczywiście,że nie ma po co.Olgierd i Lusterko moim zdaniem są najciekawszymi postaciami,znacznie ciekawszymi od dzikiego gonu.
Lusterko to w ogóle jeden z najlepszych złych w grach.
Pełna zgoda, Gaunter O'Dim to jest cudownie napisana postać. Ja obiektywny nigdy nie będę, bo robiłem całą trylogię gier jakieś 5 razy. A tak z ciekawości - kiedy kończyliście Serce z kamienia? Przed głównym wątkiem czy po? Mi pasowało to idealnie akurat przed finalną wizytą na Skellige
 
Pełna zgoda, Gaunter O'Dim to jest cudownie napisana postać. Ja obiektywny nigdy nie będę, bo robiłem całą trylogię gier jakieś 5 razy. A tak z ciekawości - kiedy kończyliście Serce z kamienia? Przed głównym wątkiem czy po? Mi pasowało to idealnie akurat przed finalną wizytą na Skellige
Serca po podstawce,a pózniej Krew i Wino.

Gon też był spoko,tylko takiego Eredina było za mało by go zbudować, Caranthir był praktycznie niemy,natomiast Imlerith był z nich najciekawszy,bo był największy powód by go dorwać.
Btw. AC: Odyssey wjechał na gamepassa
Spoko gierka jeśli komuś nie przeszkadza tona grindu.
 
Spoko gierka jeśli komuś nie przeszkadza tona grindu.
To samo było w Origins i Valhalli, ale jeśli się skupić na głównym wątku (te poboczne zadania to zmora dla takich graczy jak ja, którzy lubią mieć całą mapę wyczyszczoną, bo nic nie wnoszą i są zrobione strasznie po łebkach) to jest naprawdę w chuj in line jeśli chodzi o cały zamysł AC
 
To samo było w Origins i Valhalli, ale jeśli się skupić na głównym wątku (te poboczne zadania to zmora, da takich graczy jak ja, którzy lubią mieć całą mapę wyczyszczoną, ale są jednak strasznie płytkie) to jest naprawdę w chuj in line jeśli chodzi o cały zamysł AC
Gorzej.W Origins między misjami głownymi musiałeś zrobić 1-2 misje poboczne,które bywały całkiem spoko mając jakąś fabułe.W Odyssey natomiast było czyszczenie obozowisk,osłabianie frakcji(Aten lub Sparty) i robienie misji typu podaj,podnieś,pozamiataj gdzie nawet dialogi były z kreatora.

Mi kiedyś zeszło ponad 2h między misjami głównymi na czyszczeniu tych gówien by nabić lvl sugerowany na misje.

Zeby nie było były też spoko misje,które były bardziej rozbudowane i prowadziły do walk z bossami.

Valhalla była zbliżona do Origins,ale wersja na PS4 miała w chuj bugów.Ogólnie po ukonczeniu głównego wątku odpuściłem.
 
Gorzej.W Origins między misjami głownymi musiałeś zrobić 1-2 misje poboczne,które bywały całkiem spoko mając jakąś fabułe.W Odyssey natomiast było czyszczenie obozowisk,osłabianie frakcji(Aten lub Sparty) i robienie misji typu podaj,podnieś,pozamiataj gdzie nawet dialogi były z kreatora.

Mi kiedyś zeszło ponad 2h między misjami głównymi na czyszczeniu tych gówien by nabić lvl sugerowany na misje.

Zeby nie było były też spoko misje,które były bardziej rozbudowane i prowadziły do walk z bossami.

Valhalla była zbliżona do Origins,ale wersja na PS4 miała w chuj bugów.Ogólnie po ukonczeniu głównego wątku odpuściłem.
Nie oceniam Odyssey, bo nie grałem. Przeszedłem Valhalle, bo miałem akurat na ps5 pożyczonym od kolegi, w Origins utknąłem po jakichś 40h gry, bo mnie znudziło... A wiesz co? Akurat chyba sobie wrócę, zostały mi tylko regiony do czyszczenia +DLC, bo z głównego wątku wyczyściłem tych wszystkich wrogów Klep xD
 
Nie oceniam Odyssey, bo nie grałem. Przeszedłem Valhalle, bo miałem akurat na ps5 pożyczonym od kolegi, w Origins utknąłem po jakichś 40h gry, bo mnie znudziło... A wiesz co? Akurat chyba sobie wrócę, zostały mi tylko regiony do czyszczenia +DLC, bo z głównego wątku wyczyściłem tych wszystkich wrogów Klep xD
Jak Origins Cie znudziło,to Odyssey tymbardziej może:beczka:

Ale spróbuj.Setting jest wykurwisty,można praktycznie całą Grecje zwiedzić.

No i system walki jest fajny z tymi wszystkimi skillami,niektóre nawet zapożyczyli z Shadow of Mordor.
 
Swoją drogą po ostatnich latach sporadycznego grania nazbierała mi się kupka wstydu.I to bez Elden Ring i RE village
IMG_2730.JPG
 
Back
Top