GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.


@lugasek czekasz?
 

@lugasek czekasz?
tak
 
Z racji, że obecna liga w Path of exile śmierdzi siusiaczkiem, to postanowiłem sprawdzić w końcu Last Epoch.
Jeśli ktoś lubi h&s to bardzo polecam, bo jest to spory powiew świeżości w gatunku. Gra jest we wczesnym dostępie i jest cały czas rozwijana (min. za niedługo ma być możliwe granie w trybie multiplayer).
 
Z racji, że obecna liga w Path of exile śmierdzi siusiaczkiem, to postanowiłem sprawdzić w końcu Last Epoch.
Jeśli ktoś lubi h&s to bardzo polecam, bo jest to spory powiew świeżości w gatunku. Gra jest we wczesnym dostępie i jest cały czas rozwijana (min. za niedługo ma być możliwe granie w trybie multiplayer).
Potwierdzam, mam tam jakieś 250h i jest w pytkę. Wczoraj skończyłem lewelować hammerpalka, fajny buildzik.
 
@billmurray i nie pamiętaj kto tutaj konsolowy. Graliście w nowego Horizona? Bo ja gdzieś jakiś czas temu w jedynce utknąłem, i rzuciłem w pizdu. Teraz mogę se popykać w tego nowego, i podobno graficznie robi robotę, ale nie wiem czy fabuła jest powiązana z jedynką, i wypadało by przejść jednak 1?
 
@billmurray i nie pamiętaj kto tutaj konsolowy. Graliście w nowego Horizona? Bo ja gdzieś jakiś czas temu w jedynce utknąłem, i rzuciłem w pizdu. Teraz mogę se popykać w tego nowego, i podobno graficznie robi robotę, ale nie wiem czy fabuła jest powiązana z jedynką, i wypadało by przejść jednak 1?
Jest powiązana.Musiałbyś sobie przynajmniej ogarnąć streszczenie fabuły na yt chociażby.
 
Jest powiązana.Musiałbyś sobie przynajmniej ogarnąć streszczenie fabuły na yt chociażby.
A ogarniasz jak to jest z zapisami? Bo ja w konsolach to totalny leszcz jestem. Sytuacja wygląda tak: w 1 grałem u braciaka na koncie, bo on kiedyś 1 kupił. I potem właśnie rzuciłem to bo gdzieś się zaciąłem. Potem jak była pandemia to 1 była darmowa do pobrania, więc do biblioteki sobie dodałem. Tylko nie pamiętam, coś mi braciak tłumaczył, że niby z jego konta mogę savy z 1 na chmurę dodać, i potem u siebie na koncie je ściągnąć, żeby od nowa nie grać?
 
A ogarniasz jak to jest z zapisami? Bo ja w konsolach to totalny leszcz jestem. Sytuacja wygląda tak: w 1 grałem u braciaka na koncie, bo on kiedyś 1 kupił. I potem właśnie rzuciłem to bo gdzieś się zaciąłem. Potem jak była pandemia to 1 była darmowa do pobrania, więc do biblioteki sobie dodałem. Tylko nie pamiętam, coś mi braciak tłumaczył, że niby z jego konta mogę savy z 1 na chmurę dodać, i potem u siebie na koncie je ściągnąć, żeby od nowa nie grać?
Można zgrać na pendrive na pewno,bo ja tak robiłem z AC Valhalla i nie było kłopotów.Co do tej metody,którą opisałeś to chyba też powinno być ok.
 
@billmurray i nie pamiętaj kto tutaj konsolowy. Graliście w nowego Horizona? Bo ja gdzieś jakiś czas temu w jedynce utknąłem, i rzuciłem w pizdu. Teraz mogę se popykać w tego nowego, i podobno graficznie robi robotę, ale nie wiem czy fabuła jest powiązana z jedynką, i wypadało by przejść jednak 1?
Gra sama w sobie zajebista. Fabuła to takie samo dno jak jedynka więc można pominąć ale jeśli nie możesz żyć w niewiedzy to przynajmniej znajdź jakieś streszczenie sensu jedynki .Wracając do gry to jest na bardzo dobrym poziomie. Zarówno oprawa jak i feeling płynący z gry jest naprawdę spoko. Mapa większa niż w pierwszej części . Pierwszy raz mam wrażenie że jak się wspinam po skałach to naprawdę a nie po jakichs krawężnikach które tam przylepił grafik. Dużo misji dodatkowych i ukrytych obszarów do zbadania. Po raz pierwszy od W III gram w coś co daje podobne odczucia co do ogromu świata. Polecam
 
Od momentu dodania trophys na PS3 nie ma możliwości manewru sejvami. Są przypisane do konta tak jak osiągnięcia. Nie mówię że ludzie nie oszukują ale normalnie tego nie ogarniesz. Żeby używać chmury musisz mieć wykupioną subskrypcję ps+.
 
A ogarniasz jak to jest z zapisami? Bo ja w konsolach to totalny leszcz jestem. Sytuacja wygląda tak: w 1 grałem u braciaka na koncie, bo on kiedyś 1 kupił. I potem właśnie rzuciłem to bo gdzieś się zaciąłem. Potem jak była pandemia to 1 była darmowa do pobrania, więc do biblioteki sobie dodałem. Tylko nie pamiętam, coś mi braciak tłumaczył, że niby z jego konta mogę savy z 1 na chmurę dodać, i potem u siebie na koncie je ściągnąć, żeby od nowa nie grać?
Jak się zalogujesz na brata konto na swojej konsoli to będziesz mógł pobrać savy z jego chmury.
 
Jesteś pewien, że byłoby to win-win situation? :beczka:
giphy.gif
 
Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie coś lepszego od FNC, bo mimo, że UFC mam ograne wszystkie części to nie ma tej grywalności co starsze bokserskie gierki.
UFC od UFC 3 moim zdaniem zalicza regres. EA powinno pójść w stronę Netherrealm i robic gry na zmianę. NR robi raz Mortal Kombat raz Injustice, oni powinni raz Fight Night raz UFC. Szkoda, że EA nie rozwinęło systemu z EA MMA, jeśli nie pograłeś a masz możliwość to polecam. Trochę arcadowy system, ale jak dwie osoby już znają system na 80% to naprawdę pojedynki są emocjonujące i wyrównane.

Ktoś będzie chętny do gry Overwatch 2 od 4 października?
 
UFC od UFC 3 moim zdaniem zalicza regres. EA powinno pójść w stronę Netherrealm i robic gry na zmianę. NR robi raz Mortal Kombat raz Injustice, oni powinni raz Fight Night raz UFC. Szkoda, że EA nie rozwinęło systemu z EA MMA, jeśli nie pograłeś a masz możliwość to polecam. Trochę arcadowy system, ale jak dwie osoby już znają system na 80% to naprawdę pojedynki są emocjonujące i wyrównane.

Ktoś będzie chętny do gry Overwatch 2 od 4 października?
Niestety nie mailem okazji, ale FNC ogrywałem sobie w ramach wczesnej kompatybilność z rok temu i dalej jest frajda.
 
UFC od UFC 3 moim zdaniem zalicza regres. EA powinno pójść w stronę Netherrealm i robic gry na zmianę. NR robi raz Mortal Kombat raz Injustice, oni powinni raz Fight Night raz UFC. Szkoda, że EA nie rozwinęło systemu z EA MMA, jeśli nie pograłeś a masz możliwość to polecam. Trochę arcadowy system, ale jak dwie osoby już znają system na 80% to naprawdę pojedynki są emocjonujące i wyrównane.

Ktoś będzie chętny do gry Overwatch 2 od 4 października?
Oczekiwanie od EA rozwijania w jakikolwiek sposób kolejnych części gier na licencji?

Dobry żart
 
ma ktos do odsprzedania red dead redemption 2? bo kurwa zaczalem grac w ramach ps plus extra i chuje zabrali ja, kutasy!
 
Ktoś poleca Crusader kings 3?
Polecam i to bardzo, choć na ten moment dwójka ma więcej do zaoferowania przez ilość dlc i mnogość modów. Jednak frajdy trójce nie można odmówić - ucieranie nosa muzułmanom, sianie zamętu na wschodzie Europy i mordowanie się ze swoim rodzeństwem w walce o koronę. Naprawdę sporo satysfakcji.
 
Polecam i to bardzo, choć na ten moment dwójka ma więcej do zaoferowania przez ilość dlc i mnogość modów. Jednak frajdy trójce nie można odmówić - ucieranie nosa muzułmanom, sianie zamętu na wschodzie Europy i mordowanie się ze swoim rodzeństwem w walce o koronę. Naprawdę sporo satysfakcji.
a wiesz w jakim miejscu tanio kupić?
 
Back
Top