GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dodałbym jeszcze Outer Worlds, Scarlet Nexus i Code Vein. A jak chcesz porzucać padem to na gamepassie masz remaster trylogii Ninja Gaiden.
Ogrywał ktoś Grounded?
Outer Worlds ograłem i jest to sztos.Mało która gra bierze pod uwagę statystyki postaci w dialogach i daje różne możliwości rozwiązywania questów z tym związane :antonio:
Aż się nie mogę doczekać drugiej częsci,ale to dopiero 2023-2024.W koncu jakiś ex na Xboxa :lol:
Od Ninja Gaiden 2 się kiedyś odbiłem,ale seria ciekawa.
 
Mordy, jestem na kupnie konsoli:
Czytałem gdzieś, że te wersje Chassis mają gorsze chłodzenie przez mniejsze radiatory niż wcześniejsze. W innych sklepach nie dają oznaczenia wersji - orientujecie się czy mają to samo i nie oznaczają, czy coś jest na rzeczy?
Druga kwestia to zbliżająca się premiera Ragnaroka - Sony zapowiedziało, że będą sprzedawać dedykowane konsole z grą w postaci klucza cyfrowego, co mi średnio pasuje. Jest szansa, że nasze markety z elektroniką będą po swojej stronie personalizować zestawy i dorzucać grę w pudełku do konsoli? Czy lepiej brać to co powyżej i po 09.11 osobno dokupić gierkę?
 
Last edited:
Czytałem gdzieś, że te wersje Chassis mają gorsze chłodzenie niż wcześniejsze. W innych sklepach nie dają oznaczenia wersji - orientujecie się czy mają to samo i nie oznaczają, czy coś jest na rzeczy?
Ponoć zaczęli ciąć koszty przez co nowe PS5 są gorsze od tych starszych.Na jakimś kanale oglądałem,że nawet te stare są ok 30% cięższe od nowych,więc sporo musieli tam pozmieniać w bebechach.
Druga kwestia to zbliżająca się premiera Ragnaroka - PS 5 zapowiedziało, że będą sprzedawać dedykowane konsole z grą w postaci klucza cyfrowego, co mi średnio pasuje. Jest szansa, że nasze markety z elektroniką będą po swojej stronie personalizować zestawy i dorzucać grę w pudełku do konsoli? Czy lepiej brać to co powyżej i po 09.11 osobno dokupić gierkę?
Moim zdaniem już by mieli specjalne bundle w ofercie.
W sumie dobrą ofertę wrzuciłeś,więc bym brał.
Swoją drogą zestaw z Miles Morales i Horizon 2 był w wakacje za niecałe 2700,więc niezle pojebało Sony z tymi podwyżkami.
 
Mordy, jestem na kupnie konsoli:
Czytałem gdzieś, że te wersje Chassis mają gorsze chłodzenie przez mniejsze radiatory niż wcześniejsze. W innych sklepach nie dają oznaczenia wersji - orientujecie się czy mają to samo i nie oznaczają, czy coś jest na rzeczy?
Druga kwestia to zbliżająca się premiera Ragnaroka - Sony zapowiedziało, że będą sprzedawać dedykowane konsole z grą w postaci klucza cyfrowego, co mi średnio pasuje. Jest szansa, że nasze markety z elektroniką będą po swojej stronie personalizować zestawy i dorzucać grę w pudełku do konsoli? Czy lepiej brać to co powyżej i po 09.11 osobno dokupić gierkę?
Niedługo Blackfriday, może będą fajne promo na amazonie, jeśli się nie pali, osobiście bym poczekał. W sieci są też plotki, że ma wyjść PS5 Pro, co patrząc na poprzednią generacje jest jak najbardziej możliwe, wiadomo $.

@vitas z multi podobno fajne bo zupełnie inna rywalizacja jest Splatoon
 
W sieci są też plotki, że ma wyjść PS5 Pro
Nieprędko raczej. Za mało konsol sprzedali o czym nawet swiadczy,że się od poprzedniej generacji nie chcą się odciąć.
Zresztą te konsole jeszcze swoich możliwości nie pokazały.
 
Jeszcze znalazłem na Neonet taką ofertę:

W sumie to jeśli chodzi o gierki to nawet to by mi bardziej pasowało, bo Uncharted jest w plusie, a i ograłem wcześniejsze części na PS3, a Kres Złodzieja jak miałem pożyczoną 5 od szwagra. Battlefield mnie nie interesuje, a Spidermana można powinąć w wersji na ps5 już za mniej niż stówkę z drugiej ręki. No i mam zagwozdkę, bo @w4ar słyszę zauważył, że zaraz Black Friday i mogę trochę grosza przyoszczędzić.
 
kk7i2v5np5w91.jpg
 
Chciałbym przedstawić ludziom, którzy nigdy nie poznali (a mogło tak się zdarzyć), mój ulubiony RTS w historii.

Battle Realms, gra stara, ale na steamie pracują nad nową wersją, z poprawianymi błędami. Zen Edition.

Polecam zapoznać się z tym filmikiem. Jak już wyjdzie finalna wersja to może kupię z 5 chętnym użytkownikom na Steamie.

 
Nie rozumiem zachwytów tą grą,fabularnie takie delikatne the last of US chcieli zrobić,a mechaniki gry są do dupy moim zdaniem,ta babka kosi jak rambo
 
Jednak opłacało się kupić na początku, ja chyba złapałem za 2800 z drugim padem i oczywiście wersje z napędem.
Ja chyba jednak od tych skurwysynów z Neonet wezmę z remasterem TLOU i Forbidden West za 3300. Jest jeszcze w sumie szansa, że na Black Friday coś się znajdzie, ale już mnie wkurwia to moje dziadowanie i cebula, żeby stówkę czy dwie zaoszczędzić
 
Ładnie ich popierdoliło z ceną :beczka: I co najlepsze to już się wyprzedzało xD
https://www.neonet.pl/konsole-i-gry...pwSEvzb549pkoBr3aIfa07W42qEchaJQaAu0iEALw_wcB

Jednak opłacało się kupić na początku, ja chyba złapałem za 2800 z drugim padem i oczywiście wersje z napędem.
Rok temu jak byłem na święta w polsce, jak była afera że niby konsol nigdzie niema to kupiłem w euro RTV AGD, za 3400 z 2 padami i 5 grami :waldeklaugh:

A oni teraz takie ceny z jedną gra...

Ale po roku mogę stwierdzić że to najlepszy odtwarzacz netflixa jaki miałem w swoim życiu :robertmakeup:
 
Rok temu jak byłem na święta w polsce, jak była afera że niby konsol nigdzie niema to kupiłem w euro RTV AGD, za 3400 z 2 padami i 5 grami :waldeklaugh:

A oni teraz takie ceny z jedną gra...

Ale po roku mogę stwierdzić że to najlepszy odtwarzacz netflixa jaki miałem w swoim życiu :robertmakeup:
Coś w tym jest. Ja grałem w Fifę 22, teraz pogrywam w 23 a tak to przeszedłem Valhalle i Moralesa. Mało eksploatowana przez mnie konsola.
 
GoW: Ragnarok z 94 punktami na metacritic. Preordery już ponoć poszły.
A tu dość odważna teza jednego z recenzentów:

Teraz trzeba się odseparować od jutuba.bo spoilery będą się sypać już w tytułach filmików.
Ja się przy ostatniej części tak naciąłem..
A ja zacząłem sobie dopiero część pierwszą i nie znam kompletnie historii bo na pc.
 
Back
Top