GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Rzecz jasna chodziło mi o setting.


@Hang Ghost of Tsushima wygląda obłędnie, ale obawiam się, że do czasu premiery przejdzie spory downgrade.

Ale to są exy od Sony ... puszczane na maszynach Sony??? Czemu mieliby robić downgrade? To nie Wiesiek od REDów ...

TLoU2 wygląda fenomenalnie, ale ta gra narracją stoi i mam nadzieję, że i w tym aspekcie psiaki nie zawiodły ... ale c'mon, nie ma daty premiery??? Zaraz odpalam pierwszą część po raz 5ty.
 
Ale to są exy od Sony ... puszczane na maszynach Sony??? Czemu mieliby robić downgrade? To nie Wiesiek od REDów ...

TLoU2 wygląda fenomenalnie, ale ta gra narracją stoi i mam nadzieję, że i w tym aspekcie psiaki nie zawiodły ... ale c'mon, nie ma daty premiery??? Zaraz odpalam pierwszą część po raz 5ty.

Nie o sprzęt mi chodzi, a o zasoby i czas. Jeżeli tego nie zabraknie i będą w stanie dopieścić większość lokacjoi do poziomu, który został tutaj zaprezentowany, to bez namysłu biorę wersję Deluxe/Premium/Uber.

Co do TLoU to nie mój klimat. Trochę za dużo tego postapo w ostatnich latach. W wersjach z lub bez zombie.
 
TLOU2 miazdzy:heart::hi::hi:. Good&Evil tez :D

Wiadomo, kiedy ma byc solo konferencja CD projektu? Zamiast tego calego cybera mogli by zapowiedziec trzeci dodatek do Wieska :P
 
TLOU2 miazdzy:heart::hi::hi:. Good&Evil tez :D

Wiadomo, kiedy ma byc solo konferencja CD projektu? Zamiast tego calego cybera mogli by zapowiedziec trzeci dodatek do Wieska :P

Ale co tam robi Jade? Przecież to miał być prequel???

No dzisiaj (5:30pm) ma być panel i nowe mięcho odnoście CP2077.
 
Kurłąpąpą...toż to chujnia jakaś. A miałem kupić sobie ich akcje...W sumie to dobrze, że kupiłem sobie alko, zamiast teraz liczyć na kupienie sobie tropikalnej wyspy. Z tropików pozostałoby mi granie w Tropico, pina colada robiona własnoręcznie w domu, a te wszystkie dziewice, rolujące lolki na swoich rozżarzonych udach...Cóż, idę w miasto, testosteron żąda krwi. Dziewiczej krwi.


Przecież oni wiedzą co robią, trailer stylizowany na trailer GTA5, to wygląda jak rzucenie rękawicy.Wieśka też przyrównywali do Skyrima...Właśnie sobie obejrzałem, trailer bardziej popularny od teasera TESVI. Nie bądźmy tacy polonecentryczni, ta gra ma potencjał na większą sprzedaż niż Wiesiek. Muszą sprzedać to uniwersum,zaciekawić nim odbiorcę i to się im udało. Sądzisz, że Microsoft dałby im ostatnie eksponowane miejsce na konferencji, gdyby nie widzieli w tym potencjału? A wiedzą na pewno więcej od zwykłych obywateli.
 
Nie wiem czy było ale wrzucam. Zwiastun:


To pojawiło się w zwiastunie:
349037078.jpg


Oraz jej tłumaczenie (źródło: http://pl.ign.com/cyberpunk-2077-pc...nk-2077-z-ukryta-wiadomoscia-o-dacie-premiery)

"Minęło ponad 2077 dni od kiedy ogłosiliśmy plany stworzenia Cyberpunk 2077. Wypuściliśmy zwiastun CGI, udzieliliśmy paru wywiadów i... zamilknęliśmy. Normalna procedura dla tego typu rzeczy - ogłaszasz grę, a potem siedzisz cicho, podwijasz rękawy i bierzesz się do pracy. Chcieliśmy najpierw dać Wam Wiedźmina 3 i oba rozszerzenia, przez co cisza trwała dłużej niż planowaliśmy. Przepraszamy za to.

Gdy tylko zakończyliśmy prace nad Krwią i Winem, mogliśmy skupić się wyłącznie na pre-produkcji CP2077. Jednak wybraliśmy milczenie. Dlaczego? W pewnym momencie podjęliśmy decyzję, że znowu będziemy mówić o grze tylko gdy będziemy mieli coś do pokazania. Coś znaczącego i ważnego. To dlatego, że zdajemy sobie sprawę, że (nie)cierpliwie czekaliście przez bardzo długi czas i nie chcemy by ktokolwiek czuł, że wzięliśmy to za pewnik. Wręcz przeciwnie - daje nam to mnóstwo dodatkowej motywacji. Hype jest prawdziwy, więc pot i łzy również muszą być prawdziwe :).

Ale do sedna. Dziś jest ten dzień. Jeśli to widzicie, to oznacza, że obejrzeliście zwiastun - naszą wizję Cyberpunka, alternatywną wersję przyszłości, gdzie Ameryka rozpada się, megakorporacje kontrolują każdy aspekt cywilizowanego życia, a gangi panują nad resztą. Chociaż ten świat jest pełen adrenaliny, niech samochodowe pościgi i spluwy Was nie zwiodą. Cyberpunk 2077 jest prawdziwym RPG-iem dla jednego gracza, opartym na fabule. Będziecie mogli stworzyć własną postać i... w sumie, reszty dowiecie się więcej z tego co pokażemy na naszym stoisku na E3. Wyczekujcie wrażeń w serwisach!

Zanim skończymy, macie pewnie kilka pytań.

Kiedy? Kiedy powiedzieliśmy, że wypuścimy grę dopiero gdy będzie gotowa, mieliśmy na myśli właśnie to. Jesteśmy zdecydowanie bliżej daty premiery niż byliśmy wcześniej, ale to wciąż nie jest czas by cokolwiek potwierdzać więc cierpliwość jest wymagana. Jakość jest jedyną rzeczą, która nas napędza - to właśnie piękno bycia niezależnym studiem i swoim własnym wydawcą.

Jak duża? Poważnie duża, ale... będąc szczerym, na razie nie mamy cholernego pojęcia. Kiedy już złożymy wszystko do kupy, otwarcie powiemy Wam czego oczekiwać. Obiecujemy, że zrobimy to zanim zaczniemy prosić Was o składanie zamówień przedpremierowych lub prosić Was o cokolwiek.

Darmowe DLC/Rozszerzenia/DRM? Nie oczekujcie niczego mniej niż to, co otrzymaliście w Wiedźminie 3. Co do DRM, CP2077 będzie w 100% wolny od DRM na PC.

Mikrotransakcje? W grze RPG dla pojedynczego gracza? Pogrzało Was?

Raz jeszcze dziękujemy za Waszą cierpliwość. Jeśli macie chwilę, odwiedźcie cyberpunk.net i podzielcie się z nami Waszą opinią (dotyczącą czegokolwiek). Czytamy każdy post i traktujemy go bardzo poważnie.

Zespół CD PROJEKT RED"
 
Jeśli nie grałeś w najnowszą część DmC to polecam jednak dać jej szanse bo nie jest to zła gra. Złe było stworzenie po prostu tej gry pod znaną nazwą. Niestety postać zmieniła się diametralnie a i design był skierowany do młodszego pokolenia. Mimo wszystko gra naprawdę przyjemna jeśli nie łączyło się jej ze starymi DmC.

Z tego co widzę znowu idą w bardziej młodzieżowe klimaty co z tego wyjdzie nie wiem. Natomiast wydaje się, że jest to część pomiędzy 3 a 4. Jeśli chodzi o rozgrywkę na pewno będzie na najwyższym poziomie.
Tak, zdaję sobie sprawę że pod względem rozgrywki to cały czas bardzo dobre gry, ale nie ma szans żebym przełknął ten klimat. Może gdyby jeszcze to była jakaś nowa marka czy coś, a tu mieliśmy jednego z największych kozaków w grach ever (Dante stał u mnie tuż obok Kratosa, Fishera czy "Snake'a") a zrobiono z niego jakiegoś plastusia i dołożono kolejnego. Odpada, bo mam zbyt mało czasu na granie, żebym jeszcze ogrywał coś, co mi podchodzi tylko w pewnej części.

Co do dalszych nowinek z E3, to się podjarałem okrutnie.

TLoU to nawet nie ma co wspominać, uwielbiam i będzie grane że chuj. Opowieść drogi to mój ulubiony gatunek, w grach, w filmach, nieważne, a Naughty Dogs potrafią opowiadać że hej. Nowy Assassyn robi mi bardzo. Starożytna Grecja + system walki oraz ogólnie styl rozgrywki z Orgins (w którego jeszcze nie grałem, a teraz pewnie nie zagram celowo, bo Odyssey będzie wtedy dla mnie jeszcze świeższa), kosa. Parę akcji jak z "300" i "Troi" robi robotę. Ghost of Tsushima O KURWA. To dla mnie tytuł targów, bo gra zapowiada się na jedną z tych dla mnie "klasycznych" i must have. Nawet nie chodzi o to że Japonia, bo ostatnio klimaty rycerskie lepiej mi leżą, ale to wygląda tak miodnie i przy tym dość realnie (cięcie = zgon), bez potworów i magii (oby), że już odkładam pieniądz. Po prostu gra skrojona pode mnie, lepiej żeby tego nie spierdolili. Death Stranding nadal nie wiadomo o co chodzi, a jako że z Kojimą różnie może być (z MGS'ów cała ta jego "japońszczyzna" mnie akurat najbardziej irytowała i np. cieszę się, że w V Konami nie pozwoliło mu na jego wizje, bo opowieść mogła być kultowa a gra tylko taka sobie. Jak się nie da obu rzeczy na raz, to ja wolę tak jak zrobiono z V), dlatego trzymam za krótki koniec bo może być przerost formy nad treścią. Spider Man bardzo ładnie, choć komiksów nie lubię za bardzo - ale może zagram. Resident jak to Resident, jeszcze nie ograłem najnowszej części, Ale ogram, na pewno, nową także. Nioh 2 - super. Czekam. Jedynkę ograłem na tym wyższym stopniu trudności (prawie, jakieś 5% mi zostało i nie uciułałem kilku walk, bo mnie już znużyło) i dwójkę zaliczę na 100%. Szykuje się niesamowita końcówka obecnej generacji konsol, jaram się okrutnie.
 
Last edited:
Nie wierzę, że tak będzie wyglądał gameplay TLoU II w samej grze. To musi być jakoś podkręcone, na potrzeby marketingu i pokazów, bo jak rzeczywiście gra będzie taka płynna (tzn te zbieranie butelki i od razu rzucanie itp.) to chyba się zesram z grywalności. To jest po prostu zbyt piękne.
Ghost of Tsushima też wygląda przekozacko. Ostatnio trochę plejak u mnie podupadł (nie mam jeszcze najnowszego GOW) ale szykuje się dla niego świetny czas.
 
Nie wierzę, że tak będzie wyglądał gameplay TLoU II w samej grze. To musi być jakoś podkręcone, na potrzeby marketingu i pokazów, bo jak rzeczywiście gra będzie taka płynna (tzn te zbieranie butelki i od razu rzucanie itp.) to chyba się zesram z grywalności. To jest po prostu zbyt piękne.
Ghost of Tsushima też wygląda przekozacko. Ostatnio trochę plejak u mnie podupadł (nie mam jeszcze najnowszego GOW) ale szykuje się dla niego świetny czas.
Ten kawałek co pokazali to raczej był mocno oskryptowany, ale jest nadzieja że te mechaniki co pokazali będą rzeczywiści w grze.
 
Ten kawałek co pokazali to raczej był mocno oskryptowany, ale jest nadzieja że te mechaniki co pokazali będą rzeczywiści w grze.
Bankowo tam było poskryptowane,bo wyglądało to zdecydowanie zbyt płynnie i gładko jak faktyczną rozgrywkę. Choć pamiętam, że przy zapowiedzi jedynki też w cudzysłów wstawiano rzekomą pomoc Elie na bieżąco w walce, tymczasem w finalnej wersji dziewczynka potrafiła zajebac cegłą i stworzyć otwarcie do ataku aż miło. Wiem że rzucanie cegłą to ie to co pokazano w TLoU2, ale liczę że mistrzowie z ND zrobią tak, że będziemy szczęki z podłogi zbierać.

BTW zakupiłem Unravel Two, bo jedynka była tak urocza, że nawet z młodym Yarniego zmontowaliśmy. Dwójka ma opcję grania na dwa pady, więc będzie przednia zabawa z żoną:roberteyeblinking:. Z młodym pewnie nie, bo gówniak w GTAV gra i nie odpuszcza.

 
Pogrywa ktoś w Rainbow six siege? Zastanawiam się czy kupić i się pobawić trochę w to. Co do e3 to Ghost of Tushima mega mi się podobało z nowości i się na to napalilem. DL2 najlepsza gra targów widziałem na ich fanpagu
 
Pogrywa ktoś w Rainbow six siege? Zastanawiam się czy kupić i się pobawić trochę w to. Co do e3 to Ghost of Tushima mega mi się podobało z nowości i się na to napalilem. DL2 najlepsza gra targów widziałem na ich fanpagu

Ja grałem przez jakiś czas do momentu w którym twórcy mocno nie odpłyneli. O ile pierwsi operatorzy wyglądali i mieli skille/gadżety, które można by jeszcze przełknąć, to o tyle nowe postacie, to jakiś żart. Widzenie przez ściany, śladów stóp, leczenie na odległość czy używanie hologramów. Do tego np. w Gromie znajdziesz tylko dwóch operatorów - kobiety. Z czego jedna wygląda jak zbuntowana emo nastolatka..

Kiedyś był to w miare taktyczny fajny sieciowy shooter. Obecnie, to multiplayerowa strzelanka z nie za bardzo pasującymi postaciami.

Jak nie masz ciśnienia, to poczekaj na jakis darmowy weekend i wtedy możesz sprawdzić zarówno ten tytuł jak i moim zdaniem fajniejszy For Honor(choć ten na PC jest obecnie za free).
 
Pytanie do posiadaczy PS4 mieliście coś takiego ze konsola czasami cały czas wypluwa płytę albo nawet jak nie ma żadnej w napędzie to wydaje dźwięk że ja wypluwa?
 
Pytanie do posiadaczy PS4 mieliście coś takiego ze konsola czasami cały czas wypluwa płytę albo nawet jak nie ma żadnej w napędzie to wydaje dźwięk że ja wypluwa?

Nie :) Zobacz, czy jakiś brud/kurz/włosy nie dostały się do napędu.
 
Back
Top