GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pytanie do posiadaczy PS4 mieliście coś takiego ze konsola czasami cały czas wypluwa płytę albo nawet jak nie ma żadnej w napędzie to wydaje dźwięk że ja wypluwa?
Miałem kilka razy. Nie pamiętam czy znalazłem jakiś sposób czy po prostu samo przestawało.

CP 2077 na tą generacje ma wyjść.

Słyszałem, że pewna liczba osób tak mówi – powiedział Mills. – Mierzymy w obecną generację konsol. Mierzymy w Xboksa One, PlayStation 4 oraz oczywiście PC – dodał.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109823
 
Wyjdzie na obie generacje. Wątpię by się wyrobili przed jesienią 2020, a nowy xbox raczej jest pewny na 2020

Największe hity zawsze wypuszcza się na pograniczu generacji by mieć największą bazę konsol i jednocześnie ciągnąć sprzedaż nowych sprzętów a po trzecie najlepiej sprzedać grę 2 razy. Tak było w GTA V czy Last of US
 
Wyjdzie na obie generacje. Wątpię by się wyrobili przed jesienią 2020, a nowy xbox raczej jest pewny na 2020

Największe hity zawsze wypuszcza się na pograniczu generacji by mieć największą bazę konsol i jednocześnie ciągnąć sprzedaż nowych sprzętów a po trzecie najlepiej sprzedać grę 2 razy. Tak było w GTA V czy Last of US

Też tak sądzę. Wiesiek 3 ledwo dychał już na tych konsolach. Na obecną generację wypuszczą jakaś bieda-wersje, może na Xbox X będzie już fajnie, a prawdziwe widowisko to nowa generacja.
 
  • Like
Reactions: JB_
Moim zdaniem trailer tego nie potwierdza, ale podobno demo CP 2077 prezentuje się niesamowicie, również pod względem grafiki. Dlatego też sądzę, że gra wyjdzie na przełomie generacji, a wersje na obecne konsole przejdą niestety spory downgrade jeśli chodzi o grafikę.

EDIT: Cóż, historia zatoczy koło. PS4 kupiłem od razu jak wyszedł Wiesiek, a następna gra z tego studia wepchnie w moje łapy PS5 :boss:
 
Wyjdzie na obie generacje. Wątpię by się wyrobili przed jesienią 2020, a nowy xbox raczej jest pewny na 2020

Największe hity zawsze wypuszcza się na pograniczu generacji by mieć największą bazę konsol i jednocześnie ciągnąć sprzedaż nowych sprzętów a po trzecie najlepiej sprzedać grę 2 razy. Tak było w GTA V czy Last of US
To kiedy wychodzi hit raczej nie ma znaczenia w rozumieniu istnienia generacji. Łatwiej zrobić remaster.
Co do CP 2077 to raczej mało kto wierzył w to że wyjdzie również na obecną generację.
I teraz pytanie czy to dobrze?
Już przy wieśku był spory dysonans między konsolami a PC. A teraz będzie jeszcze większy. A jeszcze gorzej chyba będzie jak faktycznie wyjdzie na obie generację jednocześnie. Raczej na dobre to nie wychodziło grom, które tak wychodziły. Wiadomo że stare konsole narzuca spore ograniczenia względem nowych. To już wtedy chyba lepiej wydać odpicowany remaster.
 
Wyjdzie na obie generacje. Wątpię by się wyrobili przed jesienią 2020, a nowy xbox raczej jest pewny na 2020

Największe hity zawsze wypuszcza się na pograniczu generacji by mieć największą bazę konsol i jednocześnie ciągnąć sprzedaż nowych sprzętów a po trzecie najlepiej sprzedać grę 2 razy. Tak było w GTA V czy Last of US
TLoS i GTA to remasterty.
 
  • Like
Reactions: JB_
Jak zwał tak zwał. Wersje dostosowane do nowych konsol. Klasyczne remastery powstają po latach a nie po pół
 
Jak zwał tak zwał. Wersje dostosowane do nowych konsol. Klasyczne remastery powstają po latach a nie po pół
Remaster to remaster. Nie ma znaczenia czas tylko jak je tworzą. Może chodzi Ci o Remek'e? Jak Crash Bandicot.
Gry które jednocześnie były tworzone na 2 generację to np. Assassin Black Flag.
Gta 5 było tworzone na PS3.
 
Jeżeli wersja wychodzi tak szybko to byla tworzona na 2 platformy jednocześnie. Wewnętrzne studnia dostaja devkita z 2-3 lata przed premierą konsoli. Ale niczym sie nie chwalą bo gra musi się sprzedać na obu konsolach
 
Jeżeli wersja wychodzi tak szybko to byla tworzona na 2 platformy jednocześnie. Wewnętrzne studnia dostaja devkita z 2-3 lata przed premierą konsoli. Ale niczym sie nie chwalą bo gra musi się sprzedać na obu konsolach
Być może, tego nie wiem
Ale wydane było jako remasterbibto wiadomo na pewno.
Mi chodzi tylko o to, że jak wiydadza jednocześnie na 2 generację to niestety technicznie ta starsza stworzy ograniczenia. Grafikę podbija ale mechanika zostanie taka sama.
 
For Honor jest za darmo w wersji Starter Edition na Uplay. Dostępna jest kampania, 6 bohaterów, brak za to personalizacji. Do 18 czerwca jeszcze można dodawać do konta.
 
[QUOTE="Hightower, post: 2038651, member: 2759"
EDIT: Cóż, historia zatoczy koło. PS4 kupiłem od razu jak wyszedł Wiesiek, a następna gra z tego studia wepchnie w moje łapy PS5 :boss:[/QUOTE]
Raczej ty zatoczysz koło...ze sklepu do sklepu :lsdtrip:
 
Panowie odpale xone s bez netu?(pierwsze uruchomienie)Tzn - podłączam konsole, wkładam płytkę i gram? Wiem, że obecnie konsola bez dostępu do sieci to tak średnio, ale jakoś miesiąc muszę wytrzymać, siła wyższa Na ps4 nie było z tym problemu.
 
Last edited:
Panowie odpale xone s bez netu?(pierwsze uruchomienie)Tzn - podłączam konsole, wkładam płytkę i gram? Wiem, że obecnie konsola bez dostępu do sieci to tak średnio, ale jakoś miesiąc muszę wytrzymać, siła wyższa Na ps4 nie było z tym problemu.
Naprawdę już takie pato z konsolami? A w sumie się zastanawiałem niedawno,czy nie lwpiej kupić konsolkę,zamiast inwestować w pieca...wniosek jest prosty - jebać konsole!
 
Panowie odpale xone s bez netu?(pierwsze uruchomienie)Tzn - podłączam konsole, wkładam płytkę i gram? Wiem, że obecnie konsola bez dostępu do sieci to tak średnio, ale jakoś miesiąc muszę wytrzymać, siła wyższa Na ps4 nie było z tym problemu.
do 1 uruchomienia trzeba mieć chyba internet, ale czy to problem? nie możesz z telefonu pociągnąć neta na chwilke żeby się skonfigurowało?
Naprawdę już takie pato z konsolami? A w sumie się zastanawiałem niedawno,czy nie lwpiej kupić konsolkę,zamiast inwestować w pieca...wniosek jest prosty - jebać konsole!
na ps4 żadnego pato nie ma, na xboxie czasem jest z tego co słyszałem
a jebać to frajerów pctowców co przepłacają za komponenty i walą konia pod fpsy
aktualnie granie na konsolach jest dużo bardziej opłacalne - przez krypto które zawyżyły znacznie ceny części do komputerów, przez to że pctowcy dają się ruchać steamowi i innym pomniejszym platformą, a na konsolach sobie używane gierki kupujesz, sprzedajesz i grasz tak naprawde minimalnym nakładem finansowym
jedynym minusem jest to że jak chcesz grać online to musisz dodatkowy abonament płacić w cenie 1 nowej gry rocznie, ale dostajesz w ramach tego różne gierki, czasem chujowe ale w ostatnich miesiącach było wiele też fajnych takich jak Bloodborne np
 
Niestety nie wszystkie gry są dostępne na konsolach. Dlatego najlepiej mieć obie platformy :fjedzia:
ja też chciałem do ps4 komputer dołożyć, bo lubiłem sobie w kanterka pograć a grając jak cieć na starym laptopie nie mogłem pewnego poziomu przeskoczyć (reszta gier dostępnych na pc których nie ma na ps4 mnie w sumie nie interesuje zupełnie) ale naprawde mi szkoda przepłacać, ceny solidnych części są pojebane totalnie
 
do 1 uruchomienia trzeba mieć chyba internet, ale czy to problem? nie możesz z telefonu pociągnąć neta na chwilke żeby się skonfigurowało?

na ps4 żadnego pato nie ma, na xboxie czasem jest z tego co słyszałem
a jebać to frajerów pctowców co przepłacają za komponenty i walą konia pod fpsy
aktualnie granie na konsolach jest dużo bardziej opłacalne - przez krypto które zawyżyły znacznie ceny części do komputerów, przez to że pctowcy dają się ruchać steamowi i innym pomniejszym platformą, a na konsolach sobie używane gierki kupujesz, sprzedajesz i grasz tak naprawde minimalnym nakładem finansowym
jedynym minusem jest to że jak chcesz grać online to musisz dodatkowy abonament płacić w cenie 1 nowej gry rocznie, ale dostajesz w ramach tego różne gierki, czasem chujowe ale w ostatnich miesiącach było wiele też fajnych takich jak Bloodborne np
Co ty pierdololo do mnie...:facepalm:
 
a co z tego co napisałem nie jest prawdą? czy już jesteś tak wyruchany że nawet tego nie dostrzegasz?
Wyruchany,lol...ja za pieca dałem 80 pln dwa lata temu,jedyne,co musze zmienić,to kartę graf - koszt jakieś 100-300 pln. Wszystko,co napisałeś,jest śmieszne. Absolutnie wszystko. Co bierzesz na podświadomy ból dupy?
 
Wyruchany,lol...ja za pieca dałem 80 pln dwa lata temu,jedyne,co musze zmienić,to kartę graf - koszt jakieś 100-300 pln. Wszystko,co napisałeś,jest śmieszne. Absolutnie wszystko. Co bierzesz na podświadomy ból dupy?
no to nie wiem jakiego ty złomu używasz, mówimy o poważnych sprzętach a nie o jakimś gównie słabszym od kalkulatora
z czym do ludzi
 
no to nie wiem jakiego ty złomu używasz, mówimy o poważnych sprzętach a nie o jakimś gównie słabszym od kalkulatora
z czym do ludzi
Hehehe,dzieciak jesteś,to dobry sprzęt kupujesz za tysiące. Ja jestem na innym levelu. "Przyjacielu". Żeby ci jeszcze uzmysłowić,ocb - ostatnio moja firma kupiła tonę sprzętu,nowego ofkoz, z xcom'a, każde pudło za ponad 5k bo nienajnowsze, a w środku... Te same bebechy, jakie mam w moim. Tym starociu,jak to nazywasz. Czyli każdy lepszy od twojej konsolki...za którą dałem lata temu 80 peelenów. Z czym do Drzewa?
 
80zł? Za to nawet obudowy nie kupisz.
Kolejny dzieciak z choinki. Kurwa do szkoły jeden z drugim, bo inaczej pierdolita o niedojebach umysłowych u księdza na kolędzie, a właśnie widać, kto tu niedoruchany chodzi. Kupuj gdzie chcesz. Tylko mi nie pierdol,że kupiłeś za normalny hajs. Żeby jeszcze tobie uzmysłowić, ile wyjebałeś na elektronikę - równe dziesięć lat temu pracowałem w magazynie części komp. na całą Europę. Chcesz wiedzieć,po ile są procki na fakturze z korei? Najnowsze procki? 15dolców. Ram? 3-5 dolców. Obudowa? 3-10 dolców. Zasilacz? Ok.5 dolców. Najnowsze telewizory? Jakieś 100-150 dolców. Tak,te co kosztują teraz po 10k pln. Jak nie więcej. Chcesz wydymać Freda...Fred wydymał ciebie. Cytując klasyka. Przybij piątkę z @Instinct em - zostaliście wyruchani. Bez nawilżenia, nie mówiąc o poczciwym mydle...
 
Back
Top