GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Kto ma UFC 2 na Xbox One i może mi wstawić zdjęcie z opisem klawiszy? Swoją kopię mam z niemieckiej dystrybucji. I pytanko, jest szansa zdobyć zawodników, którzy byli dodawani w pre-orderze?
Karierę musisz przejść osiągając bodajże status legendy (czyli chyba nie przegrać wcale albo przegrać raz). A jesli miałeś pierwsza cześć to ba dzień dobry powinieneś dostać jednego zawodnika (u mnie był Bruce Lee)
 
Notatnik:
Dynablaster
Lost Vikings
Mario
Prince of Persia
Iridion2
Ninja Five-O
Metroid
Castlevania
Lemmings

Te gierasy musze miec na GBA!
 
<---- Wygląda jak połączenie Dishonored, Bioshocka/SystemShocka i Dead Space

<-------- :star wars:

<-------- Dark Souls w przyszłości
 
Prey/Dishonored/Nioh - na to czekam z tego, co pokazywano na gamesconie, choć na drugą i trzecią pozycję hajp był już dużo wcześniej.
 
Wyciekły zdjęcia PS4 Slim, które to ma zostać podobno zaprezentowane razem z Neo 7 września, na konferencji Sony w Nowym Jorku.

S9JOxNeh.jpg
V1P0e5jh.jpg

CqaKf51WgAAVTuG.jpg

v9iNG5B.jpg

CqZ6o6ZWEAE5CDg.jpg:large

CqaI7pOWAAACIqm.jpg

SdWV975.png
 
Ja tam zajebiście się bawiłem grając w DAII, ale Inkwizycja była strasznie słaba moim zdaniem. Takie rozmemłanie fabuły, że masakra.

(Przenoszę tutaj)

Naprawdę? Myślałem, że mając tyle czasu (II robili w dużym pośpiechu) postarają się. O ile fabuła dwójki była niezła, to potwornie męczyły mnie powtarzalne lokacje, pójście na łatwiznę z brakiem zbroi dla drużyny, zrobienie z gry hack and slasha i znaczne okrojenie, w porównaniu do jedynki, interakcji z drużyną - co było największym atutem DAO. Jak ta rzecz ma się w trójce?
 
PRZECIEŻ TO JEST PIERDOLONA PROFANACJA I KURWA ZGŁASZAM SPRAWĘ DO PROKURATURY. NO KURWA AŻ ŁZY MI LECĄ.

ja pierdole.. niech juz skoncza z tymi zombie.. kiedys byl resident evil i bylo dobrze, a przez ostatnie lata w co drugiej grze musza byc zombie
 
Ja po przeczytaniu 2 recenzji doszedłem do wniosku, że wstrzymam się z Deusem i poczekam jakiś czas, np. na wersję GOTY. Ponoć jest bardzo dobra (chociaż fabularnie słabsza od poprzedniczki), ale sprawia wrażenie dość nagle uciętej no i podobno widać, że misja dołączana do preorderów została z niej na chama wycięta. W tej sytuacji możliwy do wykupienia Season Pass kojarzy mi się raczej z uzupełnianiem gry o wyciętą zawartość, która powinna się tam znaleźć od razu, niż z dodatkami jak do Wiedźmina 3. I dlatego też wstrzymam się z inwestycją, mam w co grać przynajmniej na pare miechów do przodu.
 
  • Like
Reactions: mat
Ja po przeczytaniu 2 recenzji doszedłem do wniosku, że wstrzymam się z Deusem i poczekam jakiś czas, np. na wersję GOTY. Ponoć jest bardzo dobra (chociaż fabularnie słabsza od poprzedniczki), ale sprawia wrażenie dość nagle uciętej no i podobno widać, że misja dołączana do preorderów została z niej na chama wycięta. W tej sytuacji możliwy do wykupienia Season Pass kojarzy mi się raczej z uzupełnianiem gry o wyciętą zawartość, która powinna się tam znaleźć od razu, niż z dodatkami jak do Wiedźmina 3. I dlatego też wstrzymam się z inwestycją, mam w co grać przynajmniej na pare miechów do przodu.
Ze smutkiem to pisze, bo mnie kusi, zeby kupic, ale widac, ze chca w chuja przyciac z dodatkami :(
 
Ze smutkiem to pisze, bo mnie kusi, zeby kupic, ale widac, ze chca w chuja przyciac z dodatkami :(
Nie kojarzę szczegółów, ale wydawca podobno przyjął też jakąś chujową strategię jeśli chodzi o wyciąganie kasy przy okazji nowego Hitmana - to też utwierdza mnie w przekonaniu, że z Mankind Divided lepiej spokojnie zaczekać.
 
Nie kojarzę szczegółów, ale wydawca podobno przyjął też jakąś chujową strategię jeśli chodzi o wyciąganie kasy przy okazji nowego Hitmana - to też utwierdza mnie w przekonaniu, że z Mankind Divided lepiej spokojnie zaczekać.
No tak, w epizodach puszczali.

W nowym Deusie pewnie zrobia jak ze starym i dodatkiem the missing link.
 
Nie kojarzę szczegółów, ale wydawca podobno przyjął też jakąś chujową strategię jeśli chodzi o wyciąganie kasy przy okazji nowego Hitmana - to też utwierdza mnie w przekonaniu, że z Mankind Divided lepiej spokojnie zaczekać.
Odnośnie Hitmana to został on podzielony jakoś na cześci ( epizody ) i jak narazie wyszło około 5 cała w każdej cześci sa chyba jakos po 2-3 misje . Ogolnie podobno daje rade ten Hitman ale ja czekam jak bedzie juz dostepna calosc
 
Fani Bloodborne, mam problem.
Chciałem zdobyć trofeum za ubicie Pthumeryjskiej Królowej. Sprawdzam na necie jak się do niej dostać i biegam jak pojebany po tych lochach, aż mi się od nich rzygać chce. Właśnie ukończyłem Splugawiony Kielich, w którym powinienem podobno dostać Wielki Kielich Pthumeru Ihyll, w którym powinna być Królowa, ale gdzie tam. Nie dostałem żadnego kielicha, a przeszedłem już tyle tych lochów, że naprawdę mam dość.
Jak wiecie, to weźcie mi napiszcie jak w końcu mam się do niej dostać bo ręce mi już opadają.
 
Sleeping Dogs na tapecie. Miłe to całkiem, walka to taki pogłębiony system z Batmanów (mniej efektowny, ale dla mnie ostatecznie przyjemniejszy), do tego efekciarskie strzelanie pomiędzy cover shooterem i bullet time, a jazda jakoś mnie nie mierzi, mimo, że nie przepadam za sekwencjami samochodowymi w grach.
 
Back
Top