GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja bym chciał mieć 3 trenerów juniorów w lidze indonezyjskiej... albo jakiś juniorów do trenowania.
 
Heh ... widocznie ze mnie jakiś burżuj :]



Na tą chwilę został mi jeden bo mi resztę inne kluby podkupiły ...
 
Ja bym chciał mieć 3 trenerów juniorów w lidze indonezyjskiej... albo jakiś juniorów do trenowania.






Jak tam umiejetnosci Twoich zawodnikow i finanse w klubie ? widzialem ze majstra zdobyles :D wrzuc jakiegos screena najlepszych pilkarzy
 
czyli czas odłożyć U3 na bok i ostatni raz powalczyć w produkcji Elektronikow :) szkoda
 
92605336058004925_LkeriqM3_c.jpg
 
@ Gambit

trzech trenerów juniorów w FMie wystarczy?


to zależy głównie od sytuacji materialnej klubu, i liczby samych juniorów.



jeżeli zarząd pozwala ci na zatrudnienie małej liczby trenerów to 3 i czasem za dużo.



jeżeli liczebność sztabu waha się wokół 20 osób, trzech to mało.



ważna jest także liczba samych juniorów.



gdy masz ich 15 w składzie nie ma sensu zatrudniać dużej liczby trenerów juniorów.



pamiętaj też, że goście z funkcją trener również pracują z juniorami i tu często warto szukać rozwiązania.



EDIT:



przepraszam, że nie odpisałem poprzednio, ale chwilę mnie nie było i dopiero przeczytałem - nadrabiam zaległości...:-)



@ Zlatan



... dzięki, że odpisałeś za mnie... :-)
 
Podrzucie może jakieś reżimy treningowe dla ofensywnego pomocnika i skrzydłowych, bo cosik kiepsko mi się rozwijają ...
 
Rayman Origins - wstyd przyznać, ale ... wciągające. Świetna zabawa we dwóch. Bardzo dobra pozycja dla młodszych graczy.


Syndicate - żadnych rewelacji.


Alan Wake - świetna fabuła, która kończy się rozczarowująco. Potrafi przestraszyć (na początku). Czuć klimat Max Payne. Jak na gry przeniesione z konsoli na PC - wysoka grywalność oraz wspaniałe lokacje to najmocniejsze punkty tej gry.
 
@ Gambit



moim zdaniem nie ma tutaj jakiegoś super klucza na reżim treningowy.



jest on zależny od kilku czynników, czyli inaczej będzie wyglądał trening, gdy grasz tylko na krajowym podwórku, natomiast dodając do tego mecze w pucharach będzie on trochę inny, bo tutaj z obciążeniem będziesz szybciej schodził w trakcie sezonu.



inaczej też będzie się miała sprawa, gdy grasz stałym składem w miarę możliwości, a inaczej gdy stosujesz rotację.



liczba trenerów w sztabie też będzie miała znaczenie, bo mając ich mało mogą nie pracować efektywnie, gdyż mogą mieć za dużo obowiązków.



ciężko napisać mi coś konkretnego, bo nie wiem czym dysponujesz, ale tak w ciemno postaram się o parę szczegółów.



w treningu skrzydłowego na pewno podkręciłbym aerobik i to mocno, kosztem siły.



delikatnie ruszyłbym do przodu suwak z taktyką, a trochę więcej niż delikatnie panowania nad piłką i ataku
kosztem defensywy.



elementy treningowe, które podkreśliłem będą ci pomocne w kompletowaniu sztabu i na nie zwracaj uwagę dobierając współpracowników z myślą o treningu skrzydłowych.
 
Oglądam filmiki z nowego Devil May Cry i zastanawiam się jak można było z jednego z najbardziej charyzmatycznych bohaterów w historii gier wideo zrobić taką spedaloną ciotę.
 
Yoshi ja czuję dokładnie to samo, Dante wygląda jak emo cipka w nowym DMC, sprawia to, że jakoś nie chce mi się czekać na tą grę.
 
Oglądam filmiki z nowego Devil May Cry i zastanawiam się jak można było z jednego z najbardziej charyzmatycznych bohaterów w historii gier wideo zrobić taką spedaloną ciotę.


W tym kierunku teraz zmierza społeczeństwo... niestety.
 
Heheh dla mnie właśnie Dante z poprzednich części też był spedaloną ciotą a w 3 to już wogóle dreszcz zażenowania mnie przechodził.Warto jednak przymknąć na to oko bo gry były zajefajne mam nadzieję ,że z DMC będzie podobnie.
 
No co ty! Białowłysy Dante (z 1&2... trójka to jakaś masakra) to bodaj obok Sama Fishera, Snake'a, Gabe'a Logana, Kratosa i Riddick'a największy kozak ever! :D



@Tar-Ellendil celna uwaga.
 
Oglądam filmiki z nowego Devil May Cry i zastanawiam się jak można było z jednego z najbardziej charyzmatycznych bohaterów w historii gier wideo zrobić taką spedaloną ciotę.


W tym kierunku teraz zmierza społeczeństwo... niestety.


Podpisuje sie pod tym... nie to ze ja :D



Co do Dantego, to on zawsze byl jakis metro przeciez:) Ale kogo to interesuje, jak gra pewnie bedzie trzymac poziom :)
 
No co ty! Białowłysy Dante (z 1&2... trójka to jakaś masakra) to bodaj obok Sama Fishera, Snake'a, Gabe'a Logana, Kratosa i Riddick'a największy kozak ever! :D


No chyba się trochę zagalopowałeś :)



Taki Marcus Fenix, Agent 47, Duke Nukem zjadają go na śniadanie :D No ale co kto lubi.



PS: nie będę ukrywał, że DMC nigdy mi do gustu nie przypadł więc mogę być nieobiektywny.
 
Ostatnio przeszedłem 2 nowe tytuły z klasycznej juz serii survival horrorów,kilka słów o nich.


Resident evil operation raccoon city- gra przecięntna i na raz,przyjemnie się strzela do hordy zombiaków,jednak gra jest niedopracowana i pełna drobnych błędów takich jak AL towarzyszy czy blada fabuła,która nagle sie urywa.Nie mniej fani seri polubią mozliwośc powrotu do miejsca akcji pierwszych Rezidentów.Dla innych bedzie to śreniej jakosci twór na trzy wieczory

Silent hill downpour-po dosyć różnych opiniach o grze w mediach,nie spodziewałem sie zbyt wiele.Jednak miło sie rozczarowałem gra jest naprawdę bardzo fajna.Przede wszystkim dzięki bardzo gęstej atmosferze,fabule,zagadkach i czasie gry. Grafika nie jest taka słaba jak sie pisze , dodając do tego swietny design miejscówek momentami robi b dobre wrażenie.Jednak w tzw "alternatywnym" świecie gry widać ze tekstury są już w niższej rozdzielczosci.Największą bolączką tego tytułu jest jednak walka i wygląd przeciwników,którzy zamiast straszyć wyglądają w większosci groteskowo.

Dla tych którzy uwielbiają tak jak ja,wcześniej już wspomnianego Alana Wake na pewno ten drugi tytuł im sie bardziej spodoba
 
siemanko.



moglby mi ktos polecic jakigos fajnego pada do Fify. chodzi mi glownie o precyzyjne dzialanie analogow, tak by mozna bylo biegac w grze w kazdym kierunku.



cena mniej wiecej do 60 pln.


z góry dziękuje
 
Toś mu Seven poradzil w granicy cenowej;] Ale generalnie zgadzam sie ze pad od PS jest swietny do grania na komputerze a nie ma problemu zeby go podlaczyc. Niestety tańszych odpowiedników nie testowalem wiec nie pomoge ;(



ps. pad do ps3 kosztuje na ppe.pl 149zlotych;]
 
noo slyszalem ze t en pad kozacki, ale wlasnie troche drogi. interesowaly by mnie tak do 60 zl wlasnie. troszke zal siana na drozszy :D
 
Żal siana ale przynajmniej masz pewność, że po 4 meczach będzie nadal działał. Więc jak dla mnie to mimo wszystko warto oszczędzić i zainwestować troszkę więcej pieniążków.



Co prawda nie od ps3 ale pady od psx to za czasów szaraka latały u mnie po ścianach i działają po dziś dzień :-)
 
Back
Top