GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

a graliście w Duke Nukem Forever ? bo slyszałem podzielone opinie i zastanawiam się czy warto w to inwestować.
 
Painkiller



Ja grałem. Jak na jeden raz, to może być, choć szału nie ma. Są momenty zajebiste, ale też i dosyć nudnawe. Fabuła, jako taka, bardziej zabawna, niż ciekawa. Grafika i muzyka, średnie. Na plus zdecydowanie humor i interakcja z otoczeniem.



Dałbym DNF góra 7/10.
 
humor zawsze byl dla mnie najwazniejszy w tej serii. dzięki za opinie w sumie zacheciłes mnie do kupna ;)
 
humor i interakcja przyciągają przez godzinę, później jest coraz gorzej i trzeba się zmuszać do grania. do pożyczenia z neta może być , na pewno nie warto kupować. 5/10



Shaun White Skateboarding - najlepsza deska od czasów tony hawk 1&2 . polecam
 
Hang jak znam Blizzarda to może jeszcze przełożyć z 5 razy datę premiery :/ ale wyczekuję jej z niecierpliwością, mój komp pewnie już mniej bo jak gra nie ruszy to chyba skończy na śmietniku :) na diablo 2 to ze dwie myszki zajechałem...
 
IGN wystawił Ninja Gaiden III 3/10.


Te wszystkie zmiany od początku wydawały mi sie podejrzane a eksperymenty z poziomem trudności to już w ogóle dla mnie operacja wysokiego ryzyka (Black'a rozpykałem na Master Ninja - 3 tygodnie bawiłem się z samą Almą!:D). Jak wbije na Platynę to kupię za 69zł, teraz nie będę ryzykował mimo, że to jedna z moich ulubionych serii.
 
IGN nieraz strasznie zaniża oceny więc nie ma się co sugerować. na większości portali jadą grę właśnie za poziom trudności . takie czasy , casuale by nie kupili zbyt trudnej gry :)



Black było przegięte, chociaż DevilMayCry 3 było niewiele łatwiejsze :)
 
Taa, to że kogoś z IGNu pojebało to raczej pewne. Ocena 3/10 sugeruje, że to crap. A o tym raczej mowy być nie może, bo nawet po gamplayach dostępnych w sieci widać, że (nawet samo wykonanie) jest bardzo dobre.

Trzeba zagrać, żeby ocenić. Jednak na szpil pokroju GoW 3 sie nie zapowiada - a po cichu na taki kiler liczyłem, mimo iż już 2 część była sporo gorsza od 1. Zdaje mi się, że niestety klimat jedynk pójdzie całkowicie w niepamięć.
 
może po prostu tecmo za mało posmarowało za recenzję ;) chociaż ign chyba nie jest tak przekupnym portalem jak np gametrailers.
 
Yoshihiro, ze Ci sie chcialo przechodzic Alme przez 3 tygodnie, szacuken. Ja juz bym dawno telewizor roz...walil ;)
 
Mam problem



Gram w FM 2012 reprezentacją WKS i jestem w momencie gdy musze przydzielić numery zawodnikom i zatwierdzić skład na PNA ale nie wiem jak to zrobić mam na górze numery zawodników i zatwierdź skład ale nie moge tego kliknąć. Co muszę zrobić pomocy !!!!
 
http://allegro.pl/nowy-dysk-wd-160gb-sata-2-sata2-160-gb-i2209586994.html



znajdę lepszy dysk za 150 zł - 180 ?



nie chcę żadnego powyżej tej ceny na tą chwilę taki mi pasuje w 100%.
 
Zna ktoś jakiś w miare tani sklep internetowy ?



Chciałbym zamówić Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai na PC
 
Komuś jeszcze nie może się włączyć FM 2012 ze Steama?



yJH62.png
 
OK, chciałem się dowiedzieć czy tylko u mnie tak jest, czy może u innych też występuje taki błąd.
 
U mnie wszystko działa. Jeżeli macie taki problem to spróbujcie przelogować się na steam albo w ostateczności sprawdzić spójność plików.
 
Jest różnica między UFC 2010 a EA MMA?



Grałem w UFC 2010 teraz czekam na używkę UFC 3 i jak będzie w przystępnej cenie to kupię.



I teraz się zastanawiam czy kupić EA MMA czy szkoda kasy?
 
To zależy po ile masz okazję kupić EA MMA. Ale jak planujesz zakup UFC3 to mimo wszystko uważam kupno EA MMA za zbędne. Tym bardziej, że ostatnio Electronic zamkneli serwery więc nawet on line sobie już nie pograsz. Więc pozostaje tryp kariery na jednego gracza, albo pojedyńcze walki ze sztuczną inteligencją. Albo z kumplem vs. EA MMA ma bardzo mało opcji dla jednego gracza więc skupiłbym się na UFC która pod tym (i nie tylko pod tym) względem bije konkurencję na głowę.
 
Ja uważam, że warto kupić EA MMA. Gra w tej chwili nie jest już droga, a naprawdę jest bardzo przyjemna. Naprawdę udana jest w niej stójka, bardzo płynne są kombinacje ciosów. Parter i reszta już są bardzo uproszczone. UFC3 oczywiście jest lepszą grą, ale warto docenić produkt gości z EA.



Edit: Obecnie gram w Dead Island. Naprawdę świetna polska gra. Coś jak serial The Walking Dead, ale na tropikalnej wyspie.
 
Ja nigdy nie mam juniorów :D LOL, po pierwszym sezonie w Ajaxie miałem 50mln euro, na uj mi te juniory. Mam tylko drugi skład. Ściągam przyzwoitych graczy na sezon za rozsądną kasę i albo wyporzyczam/grają w pucharach i później sprzedaję za lepszą kasę.
 
Back
Top