GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Syndicate - pierwsze wrażenie pozytywne , pograłem tylko parę minut ale sama mechanika jest ciekawa .



Metro 2033 - jeden z lepszych fps'ów ostatnich lat, polecam.
 
Ja gram w World of tanks. Gra fajna ale jak kolega wspomnial od pozniejszych tierow trzeba kupowac konto premium (80zl to 5500 zlota za ktore kupisz 2 miesiace premium). Sa bitwy klanowe na mapie gdzie takze zdobywa sie zloto dla klanu ale to graja najwyzsze tiery wiec na poczatku pozostaja Ci plutony, zwykle randomy i moze jakies kompanie niskich czolgow ;)
 
@Mort, gra jest darmowa, wiec zachecam do sprobowania. Ja do tego mam jeszcze kod zaproszenia, ktory daje na star 500 zlota i jeden dzien konta premium , wiec jak chcesz to wez daj mejla to ci go przesle.



I wedlug mnie wcale nie trzeba nic wydawac w grze zeby grac, chyba ze chcesz grac w klanie, to wtedy tak.
 
Moze tak, nie wiem. Nie mam czasu i checi na klany po BF2, dlatego grywam na radnomach dla rozrywki. Rozumiem ze Ty w klanie, Zlatan? ;)



Ale tak jak pisalem, zeby zaczac grac nie trzeba placic. Niech Mort sie nie nastawia negatywnie. Niech sprobuje, zoabczy czy taka gra mu pasuje i tyle. A potem dopiero zacznijmy mu radzic.



Bo trzeba jasnao postawic sprawe, ze to nie jest zwyczajna gra mmo jak WOT, Lineage 2 ;)
 
Tak gram w klanie choc aktualnie robie sobie przerwe od czolgow :P mnemic jestem w klanie PPKI (nalezymy to szarego sojuszu czyli najpotezniejszego w world of tanks)
 
Wyslalem mejla.

Mam jeszcze pare kodow z darmowym 750 golda, ale nie wime czy jeszcze dzialaja, wiec sprobujcie:

GSTRMW2X6-44C9-AEY2


GSTRMK9E3-73S5-BCW3


GSTRMT2M8-85X6-BFV4


GSTRMT2C8-42F3-WHP5

GSTRMB3R5-96D2-DWB9
 
@Yazz widać jednak efekt moich dobrych (tak mysle :D) wynikow. Coraz czesciej utalentowani zawodnicy z bardziej znanych klubów do mnie dolaczaja. Teraz podkradlem defensywnego pomocnika City i napastnika United. Scouci znalezli tez mega talent, a moze i dwa nawet. Ale pierwszy nie do ruszenia bo z Realu obronca, a drugi to napastnik ale cena wywolawcza mnie odstrasza - 46.5mln a w sumie atak mam przyzwoity.
 
530x650_31886.jpg
 
Widziałem screeny i jestem zadowolony :) nie mogę czekać tak długo...



Z tego co wiem gra będzie tworzona 3 lata więc chyba doczekamy się jeszcze lepszej części co jest trudno do wykonania ;p
 
@ Zlatan



to spoko jeżeli są efekty pracy.



w ogóle inwestowanie w mlodzież jest w tej grze jest super.



a jak rozwijają się piłkarze, których wrzucałeś?
 
Mam teraz duzo nowych i tamci tez w miare sie rozwijaja. Niang to maszynka do zdobywania bramek. Pozniej wrzuce Ci screeny, sam jestem ciekawy jak to wyglada w porownaniu do poprzednich :)
 
































Jak widzisz Czarnecki Lapa i Schittenhelm troche sie rozwineli. Co sadzisz o bramkarzyku ? Ma potencjal na bycie gwiazda? Mam problem z tym Breik, niby fajne skille ale nie gra jakos specjalnie. Jak bys go ustawil i jaka rola?
 
jeżeli marzy ci się boczny obrońca grający jak dani alves, to poczekaj cierpliwie, bo zyskasz go w osobie romario.



świetny piłkarz, a może być jeszcze lepszy.



nie wiem kogo masz na lewej obronie, ale jak kogoś w podobie, to ja raczej nie blokowałbym im miejsca na flankach bocznymi pomocnikami.



bramkarz perspektywiczny, szanse na wielką piłkę ma, a jeżeli nawet zatrzyma się w rozwoju, co jest możliwe, zawsze będzie z niego solidny zmiennik.



a breik???



skille fakt ma dobre. da sobie radę w środku w każdej roli w której nie będzie miał włączonej opcji ataku.



wszystko z rolą wsparcie i obrona jest jak najbardziej dla niego.



nie wiem jak wygląda twoja linia pomocy, bo mamy do czynienia z piłkarzem uniwersalnym, który może rozgrywać, jak i bronić.



moje pomysły na niego:



- jeżeli jest ustawiany pomiędzy obroną a pomocą- defensywny pom z opcją obrona lub cofnięty rozgrywający, pod warunkiem, że nikt przed nim nie rozgrywa.



- jeżeli stoi centralnie w drugiej linii, a ktoś rozgrywa to mimo kiepskiego wykańczania akcji jakie ma dałbym mu rolę pomocnika długodystansowca.



do tego gość powinien grać agresywnie.



ediit:



jak powiesz mi jak zamontować screeny piłkarzy to też się pochwalę...
 
Ja się tylko zapytam. Wy takich piłkarzy szkolicie czy znajdujecie? Ja gram w tej chwili trzeci sezon i nigdzie nie widzę takich perełek :]
 
róźnie.



w moim przypadku szkółka podesłała mi na razie jeden prawdziwy diament i jest z niego taki nowy rooney 26 lat, 82/42 A.... :-)



trzech- czterech to bardzo solidni zmiennicy.



częściej udawało mi się jednak przejąć młodego piłkarza z innego klubu: kupić albo zakontraktować gdy kończyła mu się umowa.



a dobry scout ma pomysły... :-)
 
alt + f9 i w moje dokumenty/.../fm2012/screenshots znajdziesz je :) Kurde mam rewelacyjnych scoutow. Tyle perelek mi znalezli ze glowa mala. Tyle ze nie wiem jak ustawic sklad. Za duzo pilkarzy na kazda pozycje.



A gram taktyka (przesuń troche w prawo):



 
Jedziemy z leszczami ! Po puchar ! Drugi sezon, a do składu marzeń daaaaleko. Na dodatek grałem w 10 przez drugą połowę, także jak dla mnie nawet niezłe osiągnięcie.







JsfSr.png
 
Co Villa robil pod swoja bramka ?:P



Jak spisuje sie Paloschi ? W starszym menadzeze zawsze go kupowalem, tutaj wydawal mi sie odrobine za slaby na lisa pola karnego.
 
@ Zlatan



screeny mam pozrzucane i wklejone. jak wkleić je tu na forum, bo strasznie mi to nie idzie.
 
Na imageshacku masz po wrzuceniu cos takiego jak "kod fourm" kopiujesz caly i wklejasz tutaj. Najwyzej podaj linki







Ja juz mam chyba druzyne kompletna, teraz duzo moich "wychowankow" sie wykrusza. Tego obronce Lapa tez sprzedalem, za slabe decyzje mial i nie rosly juz mu umiejetnosci przez caly sezon. Pewnie niski potencjal. Jest sezon 2018/19 akurat, w poprzednim sezonie zdobylem moje drugie mistrzostwo i puchar EURO. Ten sezon zaczalem dobrze 8 wygranych 1 remis (0-0 na wlasnym boisku z Evertonem gdzie mialem ponad 30 strzalow), w pierwszej kolejce pokonalem u siebie CHelsea 5-0 a teraz wygralem 2-1 z Man U na wyjezdzie. Jest moc :D
 
2012030800001.jpg








b
2012030800003.jpg




2012030800004.jpg




2012030800005.jpg




2012030800006.jpg




to ci najbardziej wyróżniający się.



webb to wychowanek pełną gębą, ponieważ szkółka podarowała mi go pod koniec pierwszego sezonu- jak widać kadra ma nowego rooneya.



marcelinho- kupiłem gościa jak miał 18 lat z vasco za 20 mln euro- to był majątek, ale jak widać opłaciło się.



gatsis i alves wykradzeni jako juniorzy bez kontraktów i proszę co wyszło.



natomiast jedynym problemem lucasa luny jest to, że nie ma on u mnie stałej pozycji w obronie.



wstawiam go tam gdzie jest dziura i on sprawia, że często to miejsce staje się najpewniejszym miejscem mojego bloku defensywnego.
 
Back
Top