GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No ciekawi, choc ten webb mialby ciezko u mnie o pierwszy sklad :P defensywny szczegolnie by mi sie przydal :)



Moja maszynka do strzelania bramek, nie wiedzialem jak go ustawic, jako odgrywajacy sie marnowal, a wysuniety napastnik do niego idealnie pasuje:











Pierwszy raz tak mocno cisna Man U itd. Zwykle wystarczylo z 85 punktow do mistrza, w tym raczej bedzie inaczej.







 
No to kolejne pytanie laika. Jaka jest szansa, że jak teraz wyłowię takiego Teddyego Bernarda (2013) to będzie miał takiego skilla jak u Zlatana? Bo to wydaje mi się niewiarygodne, albo za cienki jestem w te klocki ...
 
Duzo zalezy od potencjalu, od tego jak czesto wystepuje itd.



Zawodnik ktory gra dosc czesto i jest mlody to na sezon z +1 +2 w kluczowych umiejetnosciach. Oczywiscie wazny jest odpowiednio ustawiony trening i Twoja baza treningowa + sztab.
 
teraz namiętnie tłukę w UFC 3 ale wcześniej dość dużo grałem w WWE 12, które jednak przy UFC jest takie sobie. no i czasem, żeby nie popaść w monotonie Burnout Paradice City, chyba najlepsza samochodówka po za GT5 w jaką grałem.
 
http://www.cdaction.pl/news-25424/bellator-mma-onslaught---nowa-gra-tworcow-supremacy-mma.html
 
ciekawe co to za gierka z tym belatorem wyjdzie. mam pytanie do posiadaczy ps3. jak się prezentuje rozgrywka na 2 zawodników w MMA od EA ?
 
Sorry za double'a ;p



Słyszał ktoś coś więcej o tej grze Bellatora co na fejsie mmarocks jest jej promo wrzucone?
 
Ja właśnie skończyłem ME3.
Zajebista seria.
Mam nadzieję na więcej gier w świecie Mass Effecta.

Keelah se • lai :-)
 
Jako fan RPG, ME nigdy do mnie nie przemawiało, owszem fajna gra, ale nie rozumiem o co to całe halo? Do takiego KOTORa nawet się nie umywa :]







Mam jeszcze pytanko do tych co pykają w FMa. Czy dla perpsktywicznego juniora (16 lat), którego wystawiam już wskłądzie pierwszej drużyny i który nieźle napiernicza bramki, mozna mu dać reżim treningowy "normalnych" napadziorów z maksymalnie średnim obciążeniem?



Trochę z początku narzekał, ale teraz jest oki i kiedy mogę zauważyć postępy w statach?
 
Co do Mass Effect, zagralem kiedys chwile w jakas czesc, bo byla w rankingach wysoko. Nie przypadlo mi do gustu. Moze za malo pogralem.



FM:



Najlepiej zauwazysz czy robi postepy na koniec sezonu prowonujac skille jak mu podskoczyly (masz tam te opcje co Ci pokazuje na wykresie). Jezeli w kluczowych elementach nie robi progresu 1-1.5 na sezon nie wiem czy warto w niego inwestowac. Jak gra u Ciebie w pierwszym skladzie to daj mu trening pierwszego skladu. Mam nadzieje ze nie cisniesz na tych standardowych, ze zrobiles wlasne rezimy?
 
@ Gambit



jeżeli już teraz nie jest gorszy od starszyzny i jego występy nie są okazjonalne to tak, można go nawet ogrywać jednocześnie w rezerwach.



najlepiej wrzuć jego profil i daj popatrzeć... :-)
 
U mnie seria Mass Effect jest na 1 miejscu w "TOP Serie Gier" : )



Wśród pojedyńczych gier to Diablo 2 Lord of Destruction numer 1.
 
W moim przypadku seria menadzerow pilkarskich: Championship Manager od 2000/2001 do Championship Manager 2003/2004, a nastepnie Football Manager od 2005 do teraz :)
 
Yazz zacząłem grać od nowa Tottenhamem i to ta gwiazdka co zabłysnęła w zeszłorocznych MŚ u-17, Souleymane Coulibaly. Niby szczelił dla mnie 17 bramek w sezonie, ale jego rozwój pozostawia wiele do życzenia ...



i142680_souleymane-coulibaly-widok-oga-sup3-lny-atrybuty-.png


Inna sprawa, na jakie konkretnie atrybuty zwracać przy wyborze talentów? Determinacja? Pracowitość?

Reżim treningowy ustaliłem sam, ale nie widzę jakichś wielkich zmian w atrybutach, a warto dodać, że właśnie on i Bale byli zawodnikami którzy poczynili największe postępy w trakcie sezonu ... Przynajmniej tak twierdzi mój asystent ...

i142689_gareth-bale-widok-oga-sup3-lny-atrybuty-.png



No i właśnie jeśli o trenerów chodzi to też czym się kierować przy ich zatrudnianiu? Motywacją, determinacją czy może poszczególnymi atrybutami ważnymi dla danego trenerach (technika, taktyka)?

Największą zagadką jes jednak dla mnie mój najlepszy zawodnik, przynajmniej na papieże. Chodzi o to, że Modric ma najlepsze atrybuty ze wszystkich moich piłkarzy, a przez cały sezon grał piach ze średnią oceną w granicach 7.00, a ustawiam go na ulubionej pozycji PŚ z wybranym atakiem ...
 
No i właśnie jeśli o trenerów chodzi to też czym się kierować przy ich zatrudnianiu? Motywacją, determinacją czy może poszczególnymi atrybutami ważnymi dla danego trenerach (technika, taktyka)?




Trener wazna jest dana umiejetnosc np defensywa + determinacja + motywacja




Największą zagadką jes jednak dla mnie mój najlepszy zawodnik, przynajmniej na papieże. Chodzi o to, że Modric ma najlepsze atrybuty ze wszystkich moich piłkarzy, a przez cały sezon grał piach ze średnią oceną w granicach 7.00, a ustawiam go na ulubionej pozycji PŚ z wybranym atakiem


Kombinuj, nie stosuj sie zawsze do popowiedzi asystenta. Mialem OPŚ którego widzieli w roki klasycznej 10, a u mnie rewelacyjnie spisywal sie jako ofensywny pomocnik z funkcja wsparcie.



Co do tego napastnika hmmm, nic specjalnego. Pokaze Ci jak wyglada u mnie w grze, ale nie wiem czy w Tottenhamie nie zmarnowali jego talentu.



 
O mój Boże, ale Manager się zmienił!ostatnio grałem chyba w 02/03.A mój ulubiony to CM 97/98 :-)



Ja troche grałem Skyrima.Jak się zagłebisz w to(kowalstwo,alchemie) to gra na dłuuugie godziny-ja osobscie sobie darowałem i tylko robilem skille na wojownika :D .Wielki świat,b.dobra grafika ale są niedosciagniecią ktore mnie zniechęciły jak to ze zabije wiesniaka i jestem juz scigany chociaż nikogo nie było w pobliżu.Ogólnie sam spędz pare godzin i zobacz czy CI odpowiada,na pewno warto chociaż spróbować.
 
Diablo III premiera 15 maja. 199zł, chociaż już można znaleźć 169zł. Czekam z niecierpliwością :) Ile człowiek czasu stracił na dwóch pierwszych częściach to jest po prostu niemożliwe.
 




wygląda tak samo źle jak Supremacy. dostępnych ośmiu zawodników i wyłącznie dystrybucja cyfrowa.
 
Zlatan wklejam to co jakis czas temu napisałem o tej grze.Juz jestem po jej ukończeniu,zdania o niej nie zmieniłem,dodam tylko jeszcze ze jak dla mnie za mało fantazy w tym fantastycznym swiecie.Ale gra godna polecenia,teraz czekam na Wiedzmina 2







Przeszedł juz ktoś"Skyrima",ja obecnie jestem na końcówce głównego wątku i mam ponad 50 godz gry.Więc mogę juz co nie co powiedzieć o grze Betesdy.Ogóle rzecz biorąc gra jest bardzo fajna i wciąga tak ze nie wiesz kiedy czas mija,ale bardziej sie tu skupię na wypuktowaniu wad których jest mniej niz zalet ale sprawiają ze nie mogę wystawić grze z całym sumieniem najwyzszej noty



-główny minus to bardzo liniowe i schematyczne miejscówki zamkniete takie jak katakuby jaskinie itp.W grze jest aż ponad 150 takich miejsc i w dużej większości polegają na parciu do przodu przez cały czas.szkoda ze autorzy poszli na ilośc a nie na jakość.



-pozimo trudności jest żle zbalansowany co wynika z idei otwartego świata.Gra ogólnie jest bardzo łatwa i nie stanowi jakiegoś wyzwania.



-wkurzające jest też że człowiek nie może spokojnie sie delektować pieknym otwartym swiatem bo cały czas podczas podróży coś cie atakuje.Autorzy chcieli uniknąć nudy ale przesadzili,często to wyglądało w ten sposób ze atakują mnie wilki potem jakiś badyta a na końcu pojawia się smok.Psuje to klimat gry



-jesli o smokach mowa to tez dla mnie potyczki z nimi są za łatwe,schematycze i z czasem nudzą.Wszystkie Dysponóją takimi samymi atakami i jest ich zdecydoanie za dużo przez co nie robią juz z czasem zadnego wrażenia jak na początku.Dochodziło do tego ze wolałem uciekać przed smokiem nie ze strachu ale ze znudzenia kolejnej walki z nim.



Także jesli musiał by sie pobawić w recenzenta to wystwił bym grze mocne 8+/10



PS Gram na Xbox i gra mi sie czasami zacina i długo ładuje,macie takie same problemy ?
 
Też w Skyrim na xboksie mam te same problemy, czyli długi loading i zacinki. Niestety nie mogę nawet zainstalować tej gry, bo nie mam dysku, a na pewno by to trochę pomogło.
 
PS3



Szukam jakichś symulatorów do katowania jak najlepszych czasów, gry w stylu Gran Turismo, F1 2010, mógłby ktoś polecić coś? I takie pytanie, czy F1 2010 mocno różni się od 2011?
 
Back
Top