GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Daggerfall było świetne, choć bardziej znane jako Buggerfall ;) Nie wspominam o Arenie bo szkoda słów ;)
 
finale od IV do X. vagrant story, star ocean, breath of fire 3 i 4, xenogears, legend of dragoon to sa zajebiste rpgi:)



edit: nie zauwazylem, ze ktos prosil, zeby mu na kompa jakies polecic, ale wiekszosc z nich na emulatorze poleci ePSX
 
Wiedźmin jeśli nie grałeś to pozycja obowiązkowa gra jest tak obszerna i czasami wydaje się za długa ale to mistrzostwo świata.
 
@ L U K



... czyli wpierdoliłeś się.... :-)



ja niedawno zacząłem od nowa, aktualizacja 12.2.0, składy po zimowym oknie transferowym.



gra się znacznie trudniej niż w poprzednią wersję....



kim ciśniesz?
 
Moze bysmy razem jakas lige pocisneli w FMie ? Moze nawet Tidzej by sie skusil na przeskok na europejska druzyne a nie te swoje egzotyczne :D
 
mam pytanie do posiadaczy PS3. bo mam PES 2008 i jest tragiczny. Czy kolejne części powiedzmy 2010, 2011 są lepsze od 08 ? bo jak za dzieciaka gralem tylko w PESa to tak na PS3 mam więcej Fify a chciałbym wrócić do gierki od Konami
 
Ja pykam Lechem. Mistrzostwo w pierwszym sezonie. Udało mi się wejść do Ligi Mistrzów. To na razie największe sukcesy :)



Najnowszy PES polecam. Najlepsza część serii od bardzo dawna.
 
@ Ogor



chcesz zagrać w najlepszego RPGa to polecam Planescape Torment, myślałem, że po Baldurze nic mnie tak nie wciągnie ale ta gra wyprzedza wszystko co wyszło dotychczas







Co do FMa to w piątym sezonie zanotowałem w PL serię 15 wygranych meczów z rzędu :-) w tym 5-0 Chelsea i 6-1 ManU, a mój napastnik (21 lat) szczelił 23 barmki w 15 meczac ... szkoda, ze teraz wszystko się "zacięło" i zespół gra piach
 
Moim zdaniem Fifa zjada PES-a w każdym aspekcie. Co roku z zniecierpliwieniem oczekuje nowej odsłony PES-a łudząć się, że będzie równie grywalna co 6 albo 3. Mam przeczucie, że jeszcze trochę poczekam. Na razie Fifa mnie do siebie przekonała i gra się rewelacyjnie.
 
Uuu to jeżeli dla Ciebie Fifa 12 jest słaba to PES będzie tragiczny. Tak jak napisał Hang, Fifa 12 zjada PES-a na śniadanie.
 
Fifa jest dużo lepsza. Był moment że wolałem Pesa ale od Fify 2011 już tylko gra od ea.
 
bo mam fife 11 i mi się fajnie w nią gra a z kolei w 12 jakoś nie bardzo, nie wiem co ale cos mi w niej nie pasuje. a ze zawsze wolałem pesa to wlasnie sie zastanawiam jak się prezentuje. swoja droga slyszalem, ze do nowego pesa można w dlC dokupic japonskaa j-leauge. wiecie cos o tym ?
 
Painkiller nie jestes osamotniony-Jest cos na rzeczy z Fifa 12 bo kilku moich znajomych (zagorzalych fanow produktu EA) przekonwertowalo sie na WE.



Ja osobiscie jestem niereformowalny i gram tylko w PES-a ,co roku jednak testuje Fife i to tez jest dobra gra ale nie dla Mnie.



Mam nadzieje ze piszemy tu o konsolowych wersjach bo PES na PC to jakies nieporozumienie jest.
 
Na PC grałem kilka razy jakoś do mnie nie przemówiło. ja jestem konsolowcem od początku wierny play station więc spokojnie,mowa tylko o konsolowej wersji. tak patrzyłem na filmiki PES na Yt zdaje mi się, czy konami poszło drogą earobiac w swoich grach coraz to mniejszych pilkarzy grajac z kamery telewizyjnej ?
 
Możecie się śmiać, ale ja zainteresowałem się MMA dzięki grze EA Sports MMA, a nie dzięki Pudzianowi :) Do tej pory w to pykam.
 
Ostatnio jest taka susz jeśli chodzi o gry, oprócz Batmana i AC to same suchary wychodzą, nie wiem czy ja jestem taki wymagający, czy te gry naprawde takie do dupy są.
 
@Seven - racja, nic rewelacyjnego nie wyszło (Rayman: Origins, Binary Domain), ale zbliża się premiera Diablo III i Max Payne 3... ;)


Ostatnio ukończyłem Syndicate. Gra nudna, schematyczna, liniowa do bólu. Po ukończeniu 50% - irytująca.


Ocena: 6/10, z czego punkt gratisowy otrzymała za ciekawe wykorzystanie zdolności bohatera.


Ponadto, na steam znajduje się darmowa wersja gry APB: Reloaded. Grywalność świetna, lecz jakościowo brakuje jej do kilku podobnych gier tego typu (Saints Row, Scarface, nie wspominając o GTA...).
 
Nie Syndicate, jest bardziej gówniane niż, gówno w klozecie, po 2 dniach przestałem grać, teraz próbuje grać w Crysis 2 ale podobna sytuacja. Może mi ktoś polecić coś dobrego nie ważne z jakiego gatunku, byle wciągało. Ostatnia dobra gra w jaką grałem to GTA IV i jej dodatki.
 
Muszę demo pobrać i zobaczyć czy się opłaca. Gdyby nie jakieś starsze gry w które nie grałem przez World Of Warcraft bo miałem kompletnego zajoba przez kilka lat. To praktycznie nie było by w co zagrać. I dochodzę do wniosku, że wole wywdać 150 zł na doładowanie i dodatek niż kupić jakąś nową gre.
 
ja jakis czas temu kupiłem sobie Brutal Legend. Fajny klimat, mega soundtrack i nawet dajaca rade fabuła.
 
A ja na piecu zainstalowalem Borderlands i przechodze od poczatku-najbardziej niedoceniona gra ostatniego 5 -lecia chyba
 
W Borderlands mnie tak komiksowa grafika irytuje trochę, a Brutal Legend może być fajnym pomysłem na PS3.
 
@up



mialem wlasnie wstawić...



Cóż można powiedzieć, stary silnik graficzny i akcja tocząca się w przyszłości. Pod względem gameplay'u będzie to odgrzewane kotlecisko, ale i tak zagram ze względu na fabułę.







EDIT: Konie, wtf...



EDIT2: http://www.cdaction.pl/news-26249/call-of-duty-black-ops-ii--pierwsze-konkretne-informacje-wielkie-zmiany.html



Jezeli to prawda to jestem niesamowicie podekscytowany. Nieliniowość w CoD? Incredible
 
Zmiany, które mają nastąpić w CoD, nie robią na mnie żadnego wrażenia.


Spodziewam się klęski tej gry.


Bardziej czekam na nową cześć Medal of Honor, w której pojawi się polska jednostka specjalna GROM:


 
Kurde, uważam, że konsole zrujnowały gatunek FPS. Jako ogromny fan Half-Life (dwójka to jedna z moich ulubionych gier all-time) strzelanki sprowadzające się do wyścigu pod ostrzałem do kolejnego checkpointu i, jak to kedyś ujęto w Zero Punctuation, ssania kciuka za murem by odzyskać pełnie zdrowia nie dają mi nawet ćwiartki tej samej frajdy.
 
Back
Top