GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wiem,wiem jaką popularnością cieszy się tu CD-ACtion, sam z resztą tego nie kupuje, ale w nowym numerze jednym z pełniaków będzie To The Moon,a słyszałem o tej grze dużo dobrego.
 
Zagrałem 30 minut i niestety u mnie leży czekając na lepsze czasy. Zapowiada się nieźle, choć nie jestem do końca fanem tej stylistyki rodem ze starych japońskich crpgów. Sam młócę Armę pod każdą postacią Arma2 DayZ, Arma2 Wasteland, Arma3 DayZ, Arma3 Wasteland... Ściągam i sprawdzam każdy nowy mod. W tej chwili pozostałe gry mogły by dla mnie nie istnieć ;)
 
Po załamaniu się gameplayem z nowego Thiefa na wymazanie tego okropnego widoku instaluję pierwszego Thiefa.
 
kurwa yagiel mistrzu, dzieki za giere. od dawna szukalem takich rpg na kompa, bo na psx ich od zajebania
 
Z tym, że to nie jest jRPG po starej linii, właściwie z tego co czytałem to perspektywa jedynie łączy.



Nie wiem jak Ty masz te jRPG ograne, że jeszcze na PC szukasz, ja jakbym się znowu na poważnie za ten gatunek wziął to przez 10 lat z tego co jest przetłumaczone na SNESa nie wyjdę :D
 
na psxa gralem w prawie wszystkie jrpgi. na snesa nie za duzo, 7th saga mi podeszla w chuj. fajnale do 6. bof 1 i 2.
 
Treasures of Rudra czy Bahamut Lagoon znane?



Jakbyś chciał to tu masz fajną bazę :



http://jrkrpg.pl/platforma.php?kat=snes/&str=snes.txt
 
(SC2 WCS Premier League)



Tefel ale dal d... Mogl wygrac 2:0 z MVP.... Przegral gre ktorej wydawaloby sie ze przegrac sie nie da... a potem 1:2 :(



Oby teraz z elfim wygral, ma szanse, jego ZvP jest mocne, wiec szansa jest...
 
Widziałem ten pojedynek z MVP... Emocje ogromne i spory zawód po tym jak to wszystko się skończyło.







Ważne żeby teraz awansował dalej bo stać go na dużo.
 
Emocje MEGA, kurde mol, ze mu w czasie tej gry nikt zimnego kubla na leb nie wylal... Poczekalby troche... ECH!



Tefel jest wyraznie mocniejszy niz powiedzmy te 2-3mce temu, rozwija sie. Oby dal rade! A gdyby troche pozonglowal BO to juz w ogole mogl latwiej wygrywac...
 
Starcraftowo:



1361436853-1310338955965.gif
keep-calm-and-kill-mvp-1.png
 
Pozostałem pełniaki nadchodzącego CD Actoin ssą pałkę, jak dla mnie. Warto kupować gazetę dla samego To The Moon?
 
To nie gazeta, a czasopismo :P a co do gier to nawet nie wiem bo nie wrzuciłem do napędu żadnej od jakichś 3 lat.
 
Postanowiłem zainstalowac sobie Wiedźmina 2 i znowu mam okazję do hejtu. Ponieważ mam edycję z kilku dni po premierze ominęły mnie dobrodziejstwa edycji rozszerzonej. Powinien być to żaden problem bo gra z automatu ściągą tego patcha



ale



Siedze nad tym caly dzień, transfer z serwerów przed ogromną część czasu wynosi mniej niż 52 kb/s co oznacza, że ściągnięcie jednej części instalatora ważącej 286 MB trwa około dwie godziny. NA SZCZĘŚCIE połączenie czasami jest zrywane co pozwala mi się połączyć od nowa i trzymać kciuki za jakiś normalny transfer przez kilka części. Tym cudem dotarłem obecnie do 25 woluminu. Naprawdę wykazuje się anielską cierpliwością w tym momencie, podejrzewam, że normalny kosument dawnoby wypieprzył gre przez przysłowiowe okno.
 
Ja tam nie gram, ale kumpel jest zapalonym graczem i kupuje większość nowości. Chciał żebym mu system przeinstalował, ale boi się własnie o Wiedźmina, bo mówił że aktualizację będą się 2 dni pobierać. Nie ma zmiłuj, chcesz grać musisz cierpieć ;)
 
Nie rozumiem problemu z serwerami CDP. Kupiłem D3 dwa tygodnie po premierze, pobranie 10 giga zajęło mi 3 godziny.
 
Ja nie miałem nigdy żadnych problemów z Diablo 3, a grałem od premiery z rana (wersja box).
 
TJ - Wieśki kupiłem 2 za jednych zamachem - edycję kolekcjonerską czy coś - mimo tego,że gra była już po premierze pewnie ze 2 lata to i tak się ściągał patch 10 giga, więc chyba nie jest tak,że na płycie masz już wersję rozszerzoną. Rozszerzona to ona jest, ale o bonusowe mapy(przynajmniej jedynka), co do dwójki, to nie wiem. Jedynke patchowałem na pewno, dwójki nie pamiętam.
 
TLoU właśnie skończyłem 2 dni temu. Po pierwszych mega sesjach, trochę przystopowałem, żeby się jeszcze trochę nacieszyć grą. :) Muszę przyznać, że na początku byłem dosyć mocno zdziwiony wszystkimi 10-kami i ogólnym amokiem na pkcie tej gry. Nadal sądzę, że na 10 nie zasługuje, ale mega mocna 9-kę jak najbardziej. Zupełnie inaczej niż w przypadku Uncharted, które od samego początku pochłania szalonym tempem, tutaj grę docenia się tym bardziej im dłużej się gra. Po pierwszych 2-3 godzinach naprawdę nie sądziłem, że na koniec będę pod takim wrażeniem jej wykonania.


A TV to od czego skrót? Bo w google'a nie opłaca się wpisywać. :D
 
Back
Top