GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.



Half-life 3 i Left 4 Dead 3 znalezione w archiwach Valve




http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78013

534521654.jpg


534522590.jpg


534523635.jpg


http://www.valvetime.net/threads/updated-half-life-3-left-4-dead-3-source-2-much-more-found-on-valve-project-tracker.243580/


:-)
 

Xbox One i gry na konsolę zadziałają tylko w kraju, do którego zostaną przypisane • informuje jeden ze sklepów


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78015
 
Troszke...? Raczej spanikowali. Moim zdaniem i tak sytuacja nadal jest dla nich zła i bedzie ponieważ stracili zaufanie graczy. Jak widać nawet nieprzyznali sie do bledow i idiotycznej polityki firmy.... od tak zrezygnowali z idiotycznych pomyslow.



Sądze, że po tych gierkach Ps4 bedzie miec przewage jak kiedys Xbox nad Ps3.
 
Haha M$ zobaczyli wyniki preorderów XO i się posrali, przypomina mi to sytuację gdy w tym roku NC+ wypuściło swoją ofertę.



Na pohybel skurwysynom :-)
 
Pacze i oczom nie wierze, ze nikt nic o The Last Of Us po premierze nie pisal. Ja wczoraj zakupilem i po dzisiejszej sesji mam juz 8h na liczniku. :D Ten wynik mnie samego troszke dziwi szczerze mowiac, bo gra ma, jak na produkcje Naughty Dog, sporo bledow. Ale oczywiscie sama historia jak i sposob jej przedstawienia powoduje, ze ciezko sie oderwac.
 
Wujek na portalach pisali że było 10:1 dla ps4.



Ogolnie wiadomo cos o wersji na PS+ Last of Us?



poll.jpg
amazonbestsellers.jpg
xbox-one-vs-ps4.jpg
 
ale ten ffxv bedzie chujowy. tu juz nie ma nic w tej grze ze starych dobrych fajnali. tylko nazwa zostala. niech juz wypuszczaja ten remake 7
 
Ludzie to chyba jednak lubią być ruchani w dupsko, po ogłoszeniu, że M$ wycofuje się ze swoich pomysłów XNONE pojechało w górę w amazonie i to ostro

- UK
- USA
- DE
"Czytając niektóre komentarze po ogłoszeniu Microsoftu popadam w osłupienie. Firma jednoznacznie chciała zrobić klientów w chuia nakreślając jakąś enigmatyczną wizję przyszłości. Klienci w chuia zrobić się nie dali. To i firma zmieniła plany by zwiększyć szanse marketingowego sukcesu swojego produktu. Koniec kropka. Tymczasem już wyczytałem, że Microsoft "zmądrzał" i że ma "jaja ze stali" i że "tak źle, tak niedobrze". Gdyby miał jaja ze stali i faktycznie miał jakiś plan wdrożenia rozrywki na jakiś wyższy level to by nie ustąpił, tylko przeszedł do ofensywy. A tak, wygląda to dla mnie jak szuler uciekający tylnym wyjściem."



Państwo X zapowiada, że od listopada we wszystkich domach znajdą się kamery, mikrofony, a obywatele będą musieli co 24 godziny meldować się na policji. W sąsiadującym z nim państwem Y żadnych restrykcji nie ma.

Następnie państwo X wycofuje się z tego pomysłu i natychmiast zostaje okrzyknięte liderem w walce o obronę swobód obywatelskich, natomiast państwo Y oskarża się o blokowanie rewolucji w państwie X.

KOMEDIA. Debilizm wylewający się z komentarzy jest porażający
I cały ten system - granie w chmurze, konieczność logowania, skomplikowane zabezpieczenia - projektowany latami mogą obejść na kilka miesięcy przed premierą? Bez przeprojektowywania konsoli? PACZEM?! To w ogóle o jakiej rewolucji oni chcieli mówić?

LOL
 
Gambit rowniez dziwi mnie nagla zmiana opinii o MS. Niedawno wiele osob na portalach pisalo iż Xboxa niekupia bo blokada itp. a po zmianie zamiast wypiac sie na MS ktory jawnie chcial z nas zrobic niewolnikow teraz popieraja dodatkowo broniac go. Za argument najczesciej pada "maja jaja że przyznali sie do błedow" ale chyba polowa nieczytala oswiadczenia i neiwie ze tam odpowiedz jest wymijajaca.



Co do Xbox-a niezdziwil bym sie jezeli stara polityka firmy by powrocila. Pozatym nadal jestem ciekaw co powiedza przedstawiciele Ms ktorzy tak bronili nowej polityki firmy jak Cliff Bleszynski i Don Mattric.



Prawda jest ze MS popelnil blad a teraz wykreca kota ogonem
 
Stara polityka powróci ale pod inną nazwą, MS musi się wywiązywać z wcześniejszych umów więc porawdopodobniej będą chcieli to sprzedac pod inną nazwą. Bądź co bądź ja nie kupie XOne.
 
Bleszinski juz cos pier...il na Twitterze, ze zle sie stalo itd.
Z jakich umow mialoby sie MS wywiazywac? Gdyby mieli cos podpisane faktycznie to na pewno by tak latwo nie zrezygnowali. A ze ludzie to debile to akurat powszechnie wiadomo, wiec wcale mnie ten skok sprzedazy nie dziwi.
 
Temu akurat nie zaprzeczalem. :) Ale raczej nie sadze, zeby motywacja do dalszych prob byly podpisane umowy, tylko zwykla chec koszenia hajsu jesli juz.
 
Nadrabiając tytuły, siedzę aktualnie w tropikach, ścigany przez jakiegoś psychola - Far Cry 3 ma klimacik, ukończyłem póki co 50% wątku fabularnego, ale mogę jak najbardziej polecić jeśli ktoś nie sięgnął jeszcze po ten tytuł.
 
Równiez polecam. Far Cry 3 też właśnie ogrywam. Chociaż póki co przechodzenie misji zostawiłem na dalszy plan. Polowanie na zwierzęta za pomocą łuku wymiata:)



Misja z tą muzą była świeta







Elegancko się zgrało mimo, że nie cierpie dubstepów.
 
title.png




https://www.youtube.com/watch?v=ib_M2FGJ8TQ



Polecam.



Tutaj do pobrania:



http://auntiepixelante.com/jilloff/
 
Bardzo dobre. Jedna z lepszych gier FPS survival w jakie grałem. Dla fanów książki czy ogólnie postapokalipsy pozycja na 7-8/10.
 
No ja brnę własnie przez Dark Souls i mimo okresowych frustracji uwielbiam tą grę. Klimat mrocznego fantasy jakiego nie czułem od czasu gdy jako dzieciak grałem w pierwsze Diablo.
 
Nie dawno ukończyłem Metro 2033. Powiem tak, nie przepadam za horrorami więc długo lezało na dysku,ale gdy się za to zabrałem to się zakochałem. Niesamowity klimat, wsiąka w umysł na każdym kroku, fabuła też całkiem spoko, estetycznie była to chyba najładniej zrobiona gra w jaką mi dane było grać. Last Light na pewno kupię, a sama gra, przywróciła mi nadzieje, że FPSy w cale nie muszą być nudną strzelaniną. Zdecydowanie warto, a jeśli ktoś lubi postapokalipsę, to jest to pozycja obowiązkowa.
 
Back
Top