GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ja ma xboxa 360, o dysku 4giga i jestem zadowolony, gram z płytek tylko jeden minus nie mam przerobionej konsoli, i jak wiadomo gry są drogie..



Semper nie kupuj za 7 stówek z dyskiem 4gb. za 5 stówek mozna kupic z padem itd..
 
http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-nowy-sklep-mercury-i2059969141.html



tu masz dobrą cenę za nówkę
 
Ja posiadam konsole ponad rok i mam 5 gier tylko :P







Nie lubię gier więc tak mało mam (Fifa, UFC i kilka innych).







Mam SLIM 250GB, zaletą dużego dysku jest to że mozesz kilka gier zrzucic i chodzi on bardzo cicho, a jak nie zainstalujesz to ten napęd mieli tą płyte, niezbyt przyjemne.



Innych roznic nie ma :)
 
Pobrałem D2 i zainstalowałem jednak gdy odpalam grę to wyskakuje że nie ma płyty w cd-romie chociaż obraz już jest zamontowany.
 
Skopiowałeś sam plik wykonywalny .exe tylko?


Często w folderach z crackiem są właśnie pliki bibliotek .dll i je też trzeba skopiować
 
Madafaka dzięki za chęci ale z przesyłką wyjdzie mi 704zł (za 715zł mam u siebie na mieście bo sprawdzałem i mam pewność, żę kurier jej nie pier**** o ziemię)



Już teraz sam nie wiem męska decyzja idę poszukaj mojej sukienki...
 
Przypominam że jutro na XBL pojawi się demo gry UFC 3. Dzień poźniej pojawi się na PSN.







W demię będą dostępni LHW Champ Jon Jones i MW Champ Anderson Silva, a w trybie Pride FC Rampage i Wanderlei Silva :)







Czekam na jutrzejszy dzień :D
 
sprzedam xboxa bez dysku, ze wszystkimi kablami i padem + ok 40 gier.



jak ktoś chętny to więcej na [email protected]



ps. na konsole i pc jest do pobrania demo Darkness 2 . polecam, zajebisty komiksowy klimat.
 
sprawdź demo albo jakieś gameplaye na yt, jest duużo lepiej niż w jedynce, która była niezła ale trochę nudziła na dłuższą metę.
 
Właśnie wpadło mi w łapska Havently Sword i muszę przyznać, że naprawdę miło się zaskoczyłem. Mimo, że nie lubię naparzanek (takich jak GOW czy Dantes Inferno, jednie Ninja Gaiden mi podszedł ale to przez poziom trudności) tak ta gierka mnie wciągnęła. Najmocniejszą stroną gry jest klimat, czyli coś na co zwracam pierwszą uwagę. Fabuła, postacie i lokacje to kolejne trzy mocne puknty gry. Ogólnie jak za 35zł (tyle dałem za używkę) to mega wypas i polecam wszystkim.
 
Ja polecam sprawdzenie tzw. "grania w chmurze" http://www.gaikai.com/ narazie tylko demowki ,ale mozna sobie obczaic. + http://www.onlive.com
 
Ja polecam nie kupowanie gier od czasu gdy wejdzie ACTA. Da się bez nich żyć. Ja na pewno tak zrobię, na pewno nie będę kupował gier tych wydawców, którzy poparli ACTA. ;)
 
zwiastun pierwsza klasa,ale najbardziej mnie cieszy ze premiera na X bedzie w kwietniu a nie w maju jak początkowo miało byc
 
będzie to edycja rozszerzona , czyli to samo co na pc i jakieś dodatki. dobra cena jak na polskie warunki , w dniu premiery 129zł.
 
Mam wolny key do bety Gotham City Impostors. Ktoś byłby chetny? Beta odbywa sie na PS3.
 
Mam taki dziwny problem.


Na starym kompie z systemem operacyjnym Windows XP(bez znaczenia, czy SP 2 itd.) , uruchamiając niektóre gry nie otrzymuję żadnej reakcji ze strony maszyny - nie wyświetla się ona na liście procesów, nie otrzymuję żadnego komunikatu... Ktoś wie, czym to może być spowodowane?
 
Back
Top