GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ściągnąłem i odpaliłem sobie demko UFC3 na PS3 i gra się całkiem przyjemnie. Nie mam porównania do poprzednich części ale pierwsze wrażenia są pozytywne. Jedyne co mnie razi to wygląd JJ, jakoś strasznie nienaturalnie wygląda. Czuję, że sprawię sobie pełną wersję jak już się pojawi.
 
Madzer



A jakie dokładnie gry? Takie co wyszły przed, lub w trakcie XP, czy te od pojawienia się windsowsa 7?
 
A sprawdzałeś systemowy EventViewer? Zazwyczaj chyba tam lądują komunikaty o błędach przy odpalaniu programów.
 
Mam xboxa 360, który służy mi głównie do okładania znajomych w EA MMA w nudne wieczory. Ale ostatnio znalazłem sobie ciekawe zajęcie: scalakowanie Just Cause 2, które jest niemałym i żmudnym wyzwaniem. 34 h poświęcone i 40,39 % ukończenia, fuck
 
Ja właśnie zastanawiam się czy jako następną grę wybrać casualowego Skyrima czy hardcorowe Dark Souls ;)
 
@FrostBite


Wszystkie gry, które pojawiły się w trakcie istnienia XP. Na Windows 7 z żadną grą nie miałem tego problemu, a na starszym windowsie - kilka razy coś się przydarzyło.


@helieris - dzięki, sprawdzę to przy następnej okazji.
 
jesli ktos jeszcze nie grał w Batman: Arkham City to zdecydowanie polecam. Nie bez powodu jest to najlepsza gra 2011 wedlug wiekszosci portali i czasopism branżowych.
 
A jaka jest panowie najlepsza gra FPS w jaką przyszło wam gierczyć ?



Ja osobiście polecam serię gier " Halo " . Klimat i atmosfera jest wręcz powalająca . Jedna z nielicznych gier FPS, która nie polega na walce z terrorystami ew. Szwabami . Szczerze polecam : )
 
Mi się Halo nie podoba. Preferuję FPS-y dziejące się w normalnych czasach i tak dalej, gdzie strzelam to ludzi, a nie jakichś potworów, kosmitów czy maszyn. Polecam gry z serii Medal of Honor, Call of Duty, Soldier of Fortune itd
 
jw halo wybitnie mi nie podeszło klimatem.



Bioshock 1/2 to dla mnie najlepsza seria fps , głównie przez klimat i fabułę.



dobreteż było Black na ps2, chyba jedna z ładniejszych gier na tamtą generację. TimeSplitters też mi się bardzo podobało. na obecnej generacji fps szału nie robią- oskryptowane na każdym kroku, krótkie i wszystkie na jedno kopyto .



gram teraz w Kingdoms of Amalur , całkiem niezłe trochę stylistyką przypomina Fable.



ps. http://www.ppe.pl/news-13629-Volition_nie_chce_rynku_wtornego_.html niedługo będą gps do gier dodawać, żebyś z domu nie wyniósł...
 
Madzer



To dziwn sprawa, moze coś ze sterownikami. Raczej częsciej słsyzy się o problemach, jak nowe gry na starym windowsie chce się odpalić, czy na odwrót.
 
A ja mam starego laptopa na którym trzeba kombinować aby odpalić Fallouta więc sobie nie popykam :) Ale co wypłata grosza odkładam i ok maja sobie odbije te wszystkie lata posuchy jeśli chodzi o gry(tym bardziej,że premiera nowego Max Payne idzie wielkimi krokami,a tego odpuścić już nie dam rady). Ostatnia nowsza gra w jaką mogłem zagrać na tym kompie to NFS:U ^^ Swojego czasu noce zarywałem na Ultima Online na shardzie Gotterdammerung :) Grał ktoś? :) Niestety przyszła era kolorowych i trójwymiarowych gier tego typu, więc i gracze pouciekali :(
 
@ High, madafaka - Spoko, każdy ma swój gust :) . Ja uwielbiam klimat Halo z paru powodów : Epicka muza, super krajobrazy, świetna zabawa z kumplami ( nawet na jednej konsoli ) . Jakoś grając w Call of Duty ostatnie nie doświadczyłem takich pozytywnych emocji .
 
ja ostatnio męczę Starcrafta 2 na battle net. Jeśli ktoś miałby ochotę pograć razem to mój nick na bn taki sam jak tutaj. Ale póki co raczkuję :)
 
Yagiel z doświadczenia wiem że do gier duuuużo taniej wychodzi konsola. Kupujesz raz i masz spokój na kilka lat. Minus to deficyt strategii :(
 
No taniej, ale mój komp już stary jest,kilka napraw było,więc nie ma co do niego dokładać,tylko inwestować w nowy sprzęt a plus komputera jest taki,że zawsze mogę go rozbudować, a konsoli już nie:)
 
ja polecam serię Gears of War, klimat jest niesamowity. A z fps'ow ostatnio Crysis 2 mi się wyjątkowo spodobał
 
Yagiel niby tak ale pamietaj że komputer szybciej sie "starzeje" a konsolke kupujesz i masz na dłuższy czas.







Btw. polecam Saint Row 3 jak dla mnie lepsze niz Gta 4
 
@w4ar



tak, tylko, że jeżeli ktoś interesuję się wyłącznie nowościami to nie opłaca mu się teraz kupować konsoli. Obecna generacja odchodzi powoli do lamusa, więc ten 'dłuższy czas' jest tutaj troszke na wyrost. Ja wiem, że miałeś na myśli ogólne zjawisko 'konsole vs upgrade pc co pol roku' bez ram czasowych, ale dzisiaj niestety jest jak jest :)
 
@Dick z tym ze odchodzi do lamusa to są ciagle tylko i wylacznie plotki:):) Microsoft mozliwe ze wypusci jakąś nowa wersję X ale głownie z powodu niedoróbki za jaką osobiscie uwazam brak napędu Blue-Ray. Sony jak narazie nawet nie zapowiedzialo ze pracuje nad nowa wersją "szaraka". Powod jest prozaiczny, tak samo jak z XBoxa tak samo z PS3 nie wyciagnieto jeszcze 100%mozliwosci a żeby stworzyc nową generację musi byc ku temu powod nie tylko taki jak poprawa grafiki.
 
Konsole nowe bede dopiero sadze za jakis rok do dwoch lat. Gdyby już potwierdzili nowe konsole ludzi czekali by na nie i stare nie sprzedawały by sie tak dobrze. Lub firma musiała by robic obniżki. Ogolnie mam nadzieje że nowe konsole beda w dobrych cenach no i oczywiscie gry bo ceny jakie u nas wystepuja sa zaywżone mowiac skromnie.
 
A ja mogę polecić Batmana jedną i drugą część chyba najlepsza, gra zrobiona na podstawie komiksu w jaką grałem. Strasznie wciąga.
 
@ Zlatan



gram sobie spadkowiczem- west ham united.



postanowiłem, że na tej posadce sobie wygodnie posiedzę i konsekwentnie odmawiam wszystkim interesantom... :-)



w pierwszym sezonie musiałem wrócić do premier league i to udało się bez problemu.



jako beniaminek skończyłem 6, w następnych sezonach było już lepiej.



wygrałem już wszystkie trofea co najmniej raz, najdłużej czekając na wygranie ligi angielskiej.



to udało mi się dopiero w sezonie 2019/20, tytuł nawet obroniłem.



klub wybudował nawet nowy stadion na 55 tys.



zaraz bedą mś w katarze 2022!!!!!:-)



co do transferów to nie byłem w stanie rywalizować finansowo z najlepszymi na kontynencie, także w pierwszych sezonach polegałem na wypożyczeniach graczy niechcianych w manchesterach, arsenalach, liverpoolach i ostro inwestowałem w szkółkę młodzieżową.



opłaciło się po latach.



co do perpektywicznych graczy to fora zachwycają się meksykaninem carlosem fierro.



ja kupiłem go po 7 sezonie gry, ale już za 18 mln euro. na początku gry jest do wyjęcia z chivas za 3...



jednym słowem maszyna do goli, nie strzela fochów, średnio podatny na kontuzje.



z czasem gra sama dostarcza nowych graczy, także warto stawiać na młodzież i można coś ciekawego wyszkolić samemu.



to akurat przychodzi łatwiej niż w poprzednich wersjach.



ale to co po kilku sezonach gry wydają na świat kluby argentyńskie, czy brazylijskie tego po prostu nie da się opisać....:-)
 
Zaawansowany :P



Musze troszke podgonic. Ja nie lubie zawodnikow polecanych na forach itd, wieksza frajde sprawia mi jak moi scouci kogos wyszukaja dla mnie, albo jak z niechcianego zawodnika zrobie solidnego ligowca.



Nie uzywam zadnych edytorow, scoutow bazy danych i nie gram metoda save/load :)



Wlasnie, jak to jest z ta szkolka mlodziezowa? duza roznica jest pomiedzy poziomami ? ja poki co mam przecietna szkolke i siatke. Musze to oczywiscie podszkolic. Sprawdz u Ciebie mbaye Niang, znalazlem go w mlodziezowej rep Francji. Zapowiada sie calkiem solidnie, podobnie jak Sanogo.
 
Akurat teraz jest najlepszy okres na kupienie konsolki. Same cacka stoją nie więcej jak 900 stów, biblioteka gier jest ogromna a do tego masa topowych tytułów stoi w "platynach" po 69 zł. Nie wiem czego chcieć więcej?


Przy starcie systemu pierwsze 1-1,5 roku to totalna padaka, bo tytuły startowe wyglądają jak nieco podrasowane pozycje z generacji wstecz a i generalnie nie bardzo jest w co grać. Nie mówiąc już że sam syatem na starcie to wydatek trzędu 2500 PLN, co akurat kalkuluje się średnio zważywszy na ubogi line-up.
 
Wtrącę się z pytaniem.
Mówicie o inwestowaniu w szkółkę, ale czy aby szkolenie młodzieży miało wymierne rezultaty trzeba mieć topowych trenerów? Czy tacy średniacy dadzą radę? I ilu tych trenerów?
I jeszcze sprawa odnośnie reżimu treningowego, który raz ustalałem sam, innym razem ściągnąłem z netu ... ale jakoś nigdy, choć nie gram długo, moi zawodnicy nie mają jakichś znaczących zwyżek określonych atrybutów ...
 
mbaye niang....



hmmmmmmmm pamiętam.



moment. odpalę gierkę.



Edit:



przegrałem o niego walkę z psg, stąd kumałem nazwisko.



poszedł tam za 3 mln w 2015/16, a w 2021 ma 26 lat, pewny plac w psg, 46 gier i 19 goli w reprezentacji, reputację globalną i jest wart 17,5...



chyba wiesz co powinieneś zrobić... :-)



sanogo z kolei okazał się graczem niespełnionym poprzez smycz w city.



co drugi sezon wypożyczany zatracił talent i jest przeciętnym kopaczem w przeciętnym na ów czas lille.
 
Yoshi zawsze jest na starcie 1-2 system sellery (pewnie jakieś nowe halo,gears of war i god of war od sony) ale poza tym tak jak piszesz jest padaka na początku.



nowa generacja pewnie w tym roku nawet nie będzie zaprezentowana na targach, tak jak wyżej pisał kid future jeszcze nie wycisneli wszystkiego z xboxa i ps3 . wystarczy spojrzeć na produkowanego obecnie The Last of Us



http://i.minus.com/iQ9LrMyQRjRO7.png



http://i.minus.com/ibjwExET8ulMsp.png
 
Back
Top