GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Hmm... sam sie zastanawiam czy niekupić Sc2 co by niemowić jeden z fajniejszych Rts-ów ,ale poziom trudności troche mnie odstrasza.
 
Kupuj, kupuj jak będziesz wyciągał wnioski z porażek to na luzie pograsz.



Zawsze można w gronie cohones pograć :-)
 
Co do Sc2 to jaka rasa jest "niby" najlepsza dla poczatkujących? Z jednej strony podoba mi sie Zerg ale podobno najwiecej z nim kłopotów(micro?)
 
Zerg potrzebuje dobrego makro, przeglądu mapy i ekonomii.



Bardzo ważne jest bronienie dropów i dobra pozycja przy ataku.







Jaką rase wybrać? Taką która się spodoba i tyle.



Ja polecam Terrana zwłaszcza w Hots.
 
Kiedy te dziady z EA aktualizują składy i formę w fifie?! 3 dzień po poprzedniej kolejce, a formy dalej sprzed dwóch tygodni..
 
@nikuya



Origini uruchamia mi się noramalnie, ale jest napisane, że działa w trybie offline. Nie mogę przełączyć się w online. Pewno coś robią.



@Hubi



Z tego co się orientuje to są "specjalne" karty w FUT z okazji PNA, widziałem gdzieś Gervinho. W inne tryby nie gram to się nie wypowiadam.















Dzisiaj rusza otwarta beta Path of Exile. http://www.pathofexile.com . Wiele osób wypowiadało się, że gra jest lepsza niż D3 także warto sprawdzić.
 
Do grajacych w NBA 2k13, gram tryb kariery i moj zawodnik nie robi wsadow nie wiem czemu. Kazda akcje konczy layup'em. Grajac normalnie, czyli prowadzac cala druzyne nie mam problemu z robieniem dunkow, ale w trybie kariery nie chce robic. Na treningu probowalem i robil bez problemow. (zawodnik SF, typ Athletic, dunk 75)
 
Na Originie sporo tytułów poniżej 20 zl



http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/html/pbPage.value_games_2013_pl_PL?intcmp=plvaluegbanner1209521358



Można już kupować preorder nowego Dead Island - ktoś chętny w kwietniu na co-opa? :]



cdp.pl tez startuje z promocjami
 
Właśnie chciałem dziś zakupić coś w CDP.pl i oczom mym ukazał się taki chuj



GSP1.jpg




W sumie mogę sobie tą grę kupić bez problemu bo mam rodzinę w PL ale te wszystkie ograniczenia zaczynają mnie irytować i jeszcze ten zjebany tekst "Spoza polski nikt gier nie kupuje" :) Niby jestesmy w jednej Europie bez granic :D
 
To pewnie jakiś ban Def, przynzaj sie co zrobiłeś :). Ogolnie dziwne , że CDP ma blokade regionalna...
 
To zapewne kwestia umów licencyjnych. CDP ma pewnie prawa do sprzedaży tylko na terenie Polski. Na razie granic nie ma tylko fizycznie i szczerze to wąpie by szybko znikneły pozostałe ;)
 
Panowie mam pytanko, czy na orginie można kupić wersję pudełkową gry czy tylko cyfrówkę. Poluje na Mass Effecta 2 ale niestety na cyfrową wersję mój net jest za słaby żeby to pobrać ;/ a pudełeczko chętnie bym zakupił,
 
"Poluje na Mass Effecta 2 ale niestety na cyfrową wersję mój net jest za słaby żeby to pobrać ;/ a pudełeczko chętnie bym zakupił, "



No to sam sobie odpowiedziałeś :). Ogólnie ja wolę pudełkowe wersje ;d.
 
Tar. lepiej zapłacić chyba 20 zł niż 50 plus koszty kuriera ?


Zależy, ja kupiłem na muve mass effecta 3 za 50 z darmowym kurierem, no i pudełko. Osobiście wolę zapłacić więcej i mieć gre na pułce. jara mnie to ;]
 
No ja też wolę pudełko tylko myślałem, że w promocji na orginie można też zakupić wersję box a nie tylko digitale ale się przeliczyłem, na gram.pl doliczają za kuriera niestety a na muve jeszcze nie sprawdzałem.
 
Ja też lubie pudełka ale mój laptop nie ma napędu DVD i to sprawia, że jednak wygodniej mi jest ściągnąc digitala ;)
 
Back
Top