GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pierwsza część BloodRayne chyba nie ma automatów, choć może wrogowie mają, ale nie główna bohaterka (ostrza głównie i pistolety). Bardzo miło wspominam tą grę:







 
W Blood Rayne kiedyś grałem. Nie pamiętam dokładnie ale tam chyba była broń automatyczna. Rayne nie strzelała z 2 uzi?
 
Strzelanka to strzalanka :D Ewentualnie zostaje Ci pierwszy Splinter Cell, tam za dużo z automatu nie postrzelasz.
 
A może left for dead. Tam wali się chyba tylko do zombiaków?







Nie będe używał automatów i będzie git.:-)







To może inaczej, znacie strzelanki w których przeciwnicy nie używają broni automatycznej?
 
@Tomasz Chmura jakoś quake bardziej mi się z kafejkami kojarzy bo była jedna mapa na demie i każdy ją męczył :-)
@Highlander dzięki chętnie sprawdzę, ale przez przeglądarkę? Dejm
 
Na multi to ja się raczej nie nadam. Z 6 lat temu, to może tak, teraz to gram okazjonalnie,może raz w miesiącu przez 30 min:-)



To jak poleci mi ktoś jakieś tytuły, bo narazie to sam sobie polecam:-)

To może inaczej, znacie strzelanki w których przeciwnicy nie używają broni automatycznej?
 
lugasek



W Dead Island też przeciwnikami są zombie, więc też nie będa używać broni automatycznej :)



Renato



Swego czasu grałem trochę przez przeglądarke i jest bardzo fajnie, nie odczuwałem żadnego dyskomfortu związanego z grą przez przeglądarke, aczkolwiek nie grałem w Quake po sieci wcześniej.



EDIT: I tak jeszcze z ciekawości: co Ci lugasek przeszkadza w broni automatycznej? :D



EDIT2: Jeśli może być klimat westernowy to polecam Call of Juarez 2: więzy krwi. Albo nie ma tam broni automatycznej wcale, albo jest jej bardzo mało, już nie pamiętam, ale w zasadzie używasz tylko strzelb i pistoletów.
 
Grałem kiedyś w 2 częśc, ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Pamiętam, że usunąłem po 10 min, ale może spróbuje jeszcze raz.
 
House of the Dead dwójka miota o ile pamiętam. :D Uwielbiałem się w to zagrywać, klasyk automatów.
 
Warcraft 3 na BN wciaż dużo osob gra. Sc2 sprawdz triala jest jedna rasa i dwie mapy na multi świetna zabawa może skłoni cie do orginału.



Z ciekawych jeszcze SupremeComander
 
w4ar
Jeśli chodzi o gry to praktycznie, na samych oryginałach jadę, odkąd zacząłem tylko pracować ;) i miałem na myśli właśnie kupienie :)i przez to pytam żeby kasy nie utopić.
 
Poprostu zle to ująłem w słowach :). Tym bardziej polecam traila ze wzgledu na możliwość sprawdzenia multi oraz singla.



Hmm może seria Total War?
 
Właśnie skończyłem Alana Wake, albo jestem głupi albo to wszystko w tej grze jest takie popierdolone i zawikłane :D.
Gra super, strasznie wciąga, a na końcu nic nie wiadomo i teraz będę się zastanawiał OCB przez tydzień :D
 
Nie w dodatki nie grałem dopiero podstawkę skończyłem :D, jutro będę napierdzielał w DLC bo mam wolne, a dzisiaj idę do pracy na 22. Dobra spadam.
 
Back
Top