GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Można. To jest wtedy moja własność którą odsprzedaję jako używaną. Wydawca wydaje pismo z płytą jako całość i te muszą być sprzedawane w pierwszym obrocie jako całość. Inna sprzedaż przez dystrybutora będzie złamaniem prawa. Ja jako osoba prywatna nie jestem dystrybutorem i mnie to nie dotyczy, odsprzedaję po prostu moją własność.
 
Original war, świetna gierka. Przynajmniej tak ją zapamiętałem:-) Też miałem ją z jakiegoś czasopisma.
 
dick, ja zawsze wolalem silent hilla 1, wydawal mi sie bardziej popierdolony, ale kiedy ja w to gralem ostatnio..
 
Gry są twoje gdyż je zakupiłeś wiec możesz zrobić z nimi co chcesz.



Co innego jakby przegrał je na inna płyte i wtedy wysłał. Kiedyś była afera, że producenci gier chcieli zablokować rynek wymieniania sie grami dlatego doszło do sytuacji że gry posiadały/posiadają online pass co jest według mnie niezgodne z prawem bo jeśli kupujesz gre to chcesz mieć całą zawartość i móc tą całą zawartość sprzedać gdbby gra ci sie znudziła.
 
Ukończyłem The Walking Dead, świetna "gra". Cieszy mnie, że pojawi się sezon drugi, mam tylko nadzieje, że bedzie on już oryginalnie tłumaczony dzięki czemu będę mógł zainwestowac w oryginał :P
 
To graj tylko w singla, ze spolszczeniem. Zresztą to nie jest grzebanie w plikach, bo spolszczenie podmienia pewnie tylko język na inny, a pliki są tamie same.
 
Nie dostaniesz za to bana. Sam mam kilka spolszczonych gier i nic się nie działo.
 
To graj tylko w singla, ze spolszczeniem.



no tam nie ma multi ;]




Nie dostaniesz za to bana


O ile pamiętam,chyba Evangelista kiedyś ostrzegał, że za takie coś steam może potraktowac mnie źle ;]



Po za tym, już po ptokach:)
 
ładnie zapowiadją sie gry z playstaion plus na luty :D



Sleeping Dogs (6 lutego)



F1 Race Stars (6 lutego)



Quantum Conundrum (6 lutego)
 
@Gaara



Jedynka ma lepszy klimat, nigdy nie zapomne początku gry i sławetnego kota/ciała w szafce. Ale fabuła zdecydowanie lepsza w dwójce. Piękna, tragiczna historia.
 
Mam pytanie odnośnie sprzętu. Wie ktoś może czy jest jakaś przybliżona informacja nt. nowego Xa albo PSa? Wiem, że jest pełno informacji na temat, ale ciężko się przekopać przez spam na google, a może ktoś na bierząco śledzi sytuację.
 
Nowe konsole pewnie zapowiedzą na E3, prawdopodobny termin ich pojawienia się na rynku to koniec 2013/ pierwsza połowa 2014.
 
def, z muve.pl - zajebiście, dostałem maila, że produkt jest obecnie nieosiągalny... świetnie :)... zamieniłem na UFC Trainera...
 
@up



Co?! xD UFC Trainer to jest gra z rodzaju 'zgub brzuszek z GSP w 2 tygodnie'. Nie bierz tego.
 
Keesdablju



[strike]A było logo MMARocks na opakowaniu ? Szukam właśnie takiej wersji dla siebie na pamiątke :D[/strike]



A kumam nie doszło jeszcze. Tak jak kolega wyżej nie bierz UFC Trainera
 
Dobra trudno, chociaż poruszam się przed telewizorem xD.



No tak def, nie doszło jeszcze, ale gdy będę kupował gdzie indziej, to dam znać.
 
Evangelista mozemy zrobic taki deal :D



btw. to jest jedyna strategia w jaka gralem i mi sie podobala







a mam jeszcze pytanie, ile w dzisiejszych czasach kosztuje taki w miare ogarniety pc? w sensie, ze mozna na nim pograc w jakies dosc nowe tytuly (dajm na to wiedzmin 2)



bo ja z tematem wraz z kompem zatrzymalem sie kilka lat temu :D
 
Panowie grał ktoś z was może w Homefront ? Kuźwa nie dość, że nigdzie w tej grze nie ma amunicji i nie można odbierać broni zabitym wrogom to na dodatek jest jedna misja w której trzeba zniszczyć atakujący Cie pojazd, działko na Hammerze się przegrzewa to raz, dwa, że nic nie daje te całe strzelanie, trzy pojazd nieprzyjaciela załatwia Cie jednym strzałem... Pytam ja się WTF ?? Czy ja mam jakiś bug czy coś ?



Edyta: Przeszedłem jakoś w końcu tym razem pokazał mi się komunikat o flarach ... Gra krótka, nudna do bólu, nie polecam.
 
zoom ze 3 miesiące temu sprawdzałem, to taki sprzęt na nowe gry, żeby pograć bez zniżania do minimum detali, kosztował w okolicach 3 tys. z niedrogim monitorem.
 
zoom ze 3 miesiące temu sprawdzałem, to taki sprzęt na nowe gry, żeby pograć bez zniżania do minimum detali,


mnie buda wyniosła 2500 i wszystko śmiga na high. tak jak mówisz - 3k to cena za kompa na współczesne gry.
 
Popieram @mungo od 2 do 3 tys da rade złożyć coś fajnego co da rade uruchomic nowe gry na Med+ High.



Co do gier polecam nowego Devil May Cry. Na poczatku niebyłem dobrze nastawiony na nowego diabła , ale po przejściu gry musze powiedziec, że gra jest bardzo dobra. Nowy Dante, aż tak bardzo nie denerwuje, a system walki może i jest uproszczony ale dalej można tworzyc zabujcze kombosy.
 
Back
Top