GALA ADAMEK -KLICZKO LIVE!!

Kaczka, zaraz mnie wyprzedzisz ;O
Przykro mi, nie będe mógł Ci dotrzymać towarzystwa. I może lepiej takie rzeczy przeprowadzać rzeczywiście na czacie?
 
Wiadomo, że wolisz forum, można kilka postów nabić :-) Ostatnio przełamałeś 2000 postów, a już masz 2118...



Wawrzyk nie zachwyca. Wydaję się wporządku człowiekiem, ale wielkim talentem niestety nie jest.



Ps. Bubi uprzedziłeś mnie.
 
Spadać kierwa. Jak się nie podoba na forum - uciekać na czat. Tyle. I nie pierdolcie już o tych postach i innych hóójach mójach, bo naprany dzic lekko jestem i mnie te Wasze pierdolenie zaczyna lekko męczyć :-)







Btw. Wawrzyk faktycznie powinien już dawno gościa skończyć.
 
Przy tym linku mam jakies wyje**ne numery od Skype'a,nie wiem jak to wiąże sie, ale mam, wiec prosilbym o same cyferki;/



EDIT: ani 11028 mi nie wczytuje, amni tego z 3912/11028
 
Kaczka - jesteś aktywnym użytkownikiem, a zarazem kontrowersyjną postacią. Zakładając ten post, naraziłeś się na kolejne ataki. Osobiście, wypowiem się tutaj dopiero po gali o walce. I na koniec: zluzuj trochę.
 
I po walce. Sekundant przerwał . Szkoda ,że Wawrzyk nie pokazał troszkę wiecej. ..







Ps. Pisałem w innym temacie, czy redakcja zakład jakiś temat z galą live, czy piszemy w tych istniejących...Nikt nic nie odpowiedział, węc założyłem ten, w dziale "poza mma". Więc sie zapytam:



Czym się naraziłem, bo teraz ja czegoś nie rozumiem....?
 
Działa wam kanał 11028 na sopcastcie? bo mi przerywa co jakis czas. Jak macie jakies ładne streamy to poproszę
 
kermit mi tez czasami przytnie (raz na runde) ale nie jest zle.



B2K nie dziala Ci tak Channel - 11028 ?
 
z channelem, ze adres nieprawidlowy, sama liczba tych 11tysiecy to kanal wylaczony;]ogladam na sport.tv. pl



a potem wlacze chyba jednak rtl;]
 
Back
Top