GALA ADAMEK -KLICZKO LIVE!!

chat polecam, ale atmosfera tam sprawia, ze omijam walki ;D a tak czy siak wkrotce przelaczam złącze z kompa na TV i oglądam RTL;]
 
Brawo MASTER!!!!!!! Wszyscy Wrocławianie CIĘ KOCHAJĄ!!!!!!!!1 RTL już zapodaje
 
Niech Cendrowski to wygra...po przegranej (oby nie!) Adamka, bilans wygranych walk Polaków na tej gali, nie bedze źle wygladał przynajmniej
 
KAczka jemu chyba o to właśnie chodziło ;) czyli pre-fight zamiast tej gali, tych walk...Fakt, włączyłem, a tam mordy niemieckie wolą pokazywać jak gadają, zamiast to co na ringu, jakby nie mogli siebie dać w jakieś okienko i pozostawić ich mowę;)



EDIT: Właśnie, co do ME, ja mam tylko nadzieję, że Adamek będzie sobą, będzie walczył jak należy, bo jeśli tak nie będzie to już jestem zły. Przegrać może, ale niech walczy jak to on tylko robi. War Tomek !



Oby dziś kolejny raz Dawid wygrał z Goliatem, a "szybkość była siłą" w boksie.
 
Teraz pytanie czy ogladac ME na tv w lepszej jakosci po szwabsku czy na monitorze z polskim komentarzem w calkiem przyzwoitej jakosci
 
macie rtl dobrej jakosci http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html



/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.png
 
Ja na Sopku mam nawet dobrą jakość. RTL tez włączony. Zobaczę...jak nie bedzi eprzesuniecia, to wyciszam iemiecki i oglądam w tv z polskim komentarzem
 
a ja poki nie padnie ogladam na sport.tv i tyle,spadam sie wkmniic porzadnie w walkę. Moze nie wierzycie Panowie, ale trzymajcie kciuki, może dzięki publice się uda, to potrafi działać na człowieka, w dwóch kierunkach, oby dziś poszło dla Tomka w tym dobrym, a dla Vitaliya w tym złym. Bitwa we Wrocławiu na razie dla nas, oby i cała wojna.
 
Adrenalina zawsze przychodzi, potem może zamienić się albo w strach albo odwagę. Przyznam, że walki Adamka większe emocje i ciśnienie wzbudzają niż gale UFC, choć tam się bardziej zachwycam, tu przeżywam;)



EDIT: Dobra, ale po tym kawałku to mam ochotę iść do dziewczyny, a nie oglądać boks...wszedłby chociaż Gienek Loska i zaje**ł wokaliście w czoło.
 
Najwieksza adrenaline mialem przy walce Adamek vs Golota. Niestety wtedy sie rozczarowalem.
 
No ja wtedy miałem, ale byłem pewien jak się skończy, większe emocje miałem na walkę z Dawsonem i drugą z Briggsem, pierwsza była zajebista, ale dopiero w jej trakcie te emocje się zaczęł pojawiać.



http://chat.mmarocks.pl/
 
2 runda dla Klitshki po całosci. Nie widze za dużych szans dla górala. Ale oczywiscie serce za Tomkiem. Nich mu zaj*bie low-kicka Vitalij miał operacje na kolano swego czasu :-).
 
Back
Top