GALA ADAMEK -KLICZKO LIVE!!

kaczka nie wierze zeby sedziowie remisowo oceniali te rundy. Adamek juz troche rozbity.
 
@Zlatan



tylko ta różnica zasięgu mu to uniemożliwia. A Klitshko cały czas kontroluje walkę prostym. Adamek sam sie prosi niech trzyma tę rękę wyżej do h*ja.
 
Za duża różnica warunków fizycznych. On jest naturalnym junior cięzkim albo półciężkim. O ile z dużo gorszymi technicznie Areoloą, czy Estradą dawał radę to tutaj nie ma już takiej różnicy w technice.
 
Ale na canal + głupoty gadają oni myślą, że Adamek trafi jakimś lucky punchem i znokautuje Klitshke. On jest za słaby fizycznie.
 
Hahaha dwóch wyrwidębów z Ukrainy. To pojechał. Odnoszę wrażenie, że Vitalij lituje się nad Adamkiem. Jeszcze tak bezradnego Tomka nie widziałem.
 
90:[strike]62[/strike] 82... Przykro na to patrzeć....I pomysleć,że Jones ma jeszcze większy zasięg od Kliczki....:-)
 
Kaczka przestań z tym Jonesem. Co z tego że ma większy zasięg jak i tak w czysto bokserskim pojedynku Klitshko by go zjeździł. Tak jak Jones rozwalił by Klitshkę w MMA . Inne dyscypliny.
 
Powiem krótko, on walczył jakby chciał zostać znokautowany. Nie było gibkości, uników, ruchów głową to z Kliczką niemal nie może się udać, chyba, że lucky punchem. Beznadzieja, Kliczko brawo, bo walczył zajebiście, szkoda.
 
Wbrew pozorom Haye się lepiej zaprezentował z Władymirem (choć też fatalnie) niż Adamek z Witalijem.
 
Skończy sie pierdolenie jaki to on wspanialy, byl dobry ale kategorie nizej. Pudzian wpierdol Adamek wpierdol i od razu czystsza atmosfera :D
 
Kliczko super gośc, jak dla mnie oszczędzał Adamka, publicznośc trzoda z tymi gwizdami. Sędzia dobrze że to przerwał, szkoda zdrowia.
 
Zgadzam się.Po kazdej walce bokserkiej przypominam sobie za co kocham mma a boks jak bardzo usypia :P
 
Tidzej, możei Haye lepiej się zaprezentował ale Witalij jest lepszy odWładimira.
 
Ja się cały czas nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że Adamek powinien obalać . xD
 
Back
Top