Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

Po prostu u wielu występujących zawodowo w klatkach całego świata widuję gorzej wyprowadzane ciosy niż te tutaj na tarczach :-)
 
Chciałem napisać, że moglibyście chłopaki razem potrenować w piwnicy, ale obiecałem sobie, że nie będę nic o Guśku pisał. Niech robi swoje. tak jak w 1:48 :D
 
Gdyby jakimś cudem sie załapał do KSW to byłby nawet lepszym materiałem niż Waluś, w końcu walczył na jednych galach razem z
Odzimkowskim, Vasilevskim, Joczem, Chlewickim, Strusem, Celińskim, Jotko, Szulińskim, Naruszczką, Mańkowskim, Kondraciukiem, Dubiłowiczem i Gamrotem :D
 
Jest forma, chyba bedzie pierwsze, historyczne zwyciestwo :D
http://mmania.pl/aktualnosci/fotorelacja-z-przygotowan-marcina-najmana-do-plmma-45-8954
9167.jpg
 
Akop na swoim fb też mówił że walka aktualna, "Bazyliszek" chyba przespał termin ale ma dosłać umowę do organizatora. Jaki kraj taki Diaz:D
 
Nie mogę tego obejrzeć, bo siedzę na telefonie. Ale niech zgadnę, Najman podczas treningu znalazł w sobie siłę do pokonania Caina Velasqueza. Po treningu z mistrzem Gołota-san w górach w Tybecie, gdzie musiał biegać po wodę pokonując 4 razy dziennie 3 482 672 002 schodki, gdzie musiał złapać komara za jaja w rękawicy bokserskiej, gdzie nauczył się skakać jak kangur i nauczył się wysiedzieć w miejscu dłużej niż mnich buddyjski. Poznał tajemniczą sztukę walki o nazwie kle-pan-KO i teraz pokona Bazelaka, Pudziana i resztę i zostanie mistrzem świata MMA. Byłem blisko?
 
I sie doczekal :D Odnotuje tylko, ze jest godzina 6 rano i jak na razie filmik ma juz 4500 odslon. Ciekawe ile bedzie w poludnie :) ?
 
a co jesli powiem Wam,ze to pierwsza walka,w ktorej nie mial sie podlozyc i teraz bedzie miszczem? GO Neinman UFC czeka! tak w ogole to ten sedzia z tej jego walki powinien dostac pstryczka w nos bo chlop troche sie spoznil i moglo to sie slabo skonczyc...
 
Last edited by a moderator:
ta walka Najmana przynajmniej przypominała walkę mma (czego nie można powiedzieć o wcześniejszych jego występach). Bekowy jest ten jego szlafrok, nie pasuje do mma ani trochę:D
 
ta walka Najmana przynajmniej przypominała walkę mma (czego nie można powiedzieć o wcześniejszych jego występach). Bekowy jest ten jego szlafrok, nie pasuje do mma ani trochę:D
Pasuje do MMA mniej wiecej tak samo jak jego wlasciciel, ale o tym "wielkim" zwyciestwie informuja juz min. Przeglad Sportowy, Wirtualna Polska, Onet, Super Ekspres i Fakt a wszystko to pomiedzy informacjami o Stochu i Szczesnym. To tak w temacie dyskusji czyPLMMA byl potrzebny ten wystep.
 
Kurwa jeśli najman (celowo z małej) wygrywa przez gilotynę to to jest albo w huj ustawione, albo ten cały Dobias to jest słabszy od mojej mamci.
 
Typowy faighter ze Słowacji, dziwne że sam przyjechał, na gale bokserskiej zawsze ich 5 jednym autem przyjeżdżało ;)
 
Back
Top