Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

guteck

BAMMA
Featherweight
Prosiłbym wrzucać wszelkie obrazki, newsy odnośnie wszystkich freakfighterów (Lecimy urwa) tutaj.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
kazdy szit leci tutaj i nie zasmiecamy skory/hp/tematu fena czy innych gal, tak chyba bedzie 'ladniej' i bardziej przejrzyscie.

guteck

BAMMA
Featherweight
Czemu nie? W miarę rozwoju forum powinna postępować dalsza specjalizacja i tworzenie kolejnych tematów. Tym bardziej jeśli cieszy się dużą populrnością. Zostały wyodrębnione osobne tematy dla Religii i Polityki. Dlaczego nie dla freakfighterów również?

zychal

UFC
Strawweight
url
ten pan sie cieszy

dawid_ozdoba_wazenie_650.jpeg

midern

UFC
Flyweight
@Kaczka, ale czaisz, że ten temat ma właśnie odciążyć HP i skórę od "freaków"?

Odnosnie tematu, mała analiza "naszego przyjaciela kokosa" i jego ranking freaków. Nawet Waluś tam jest :D

jsA1l9pFhkO9v.png

Tak, wiem, było w skórze. Ale to tu tego miejsce.

L

_Logan_

Guest
Midern - koks nie jest żadnym autorytetem. Tutaj był beznadziejny, teraz jest beznadziejny gdzie indziej. Nie ma sensu go cytować nawet w takim temacie jak ten. Gość skłonny pomyśleć że jest opiniotwórczy. Przypomnę tylko że "redaktorem" to on jest samozwańczym.

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Właśnie zwątpiłem że Polskie MMA kiedykolwiek będzie reklamowane przez prawdziwych zawodnikó MMA a nie cymbałów...

midern

UFC
Flyweight
Logan, spokojnie, wiem kim jest ten typ ;) Mrozowski mu już kiedyś zmienił nick, z tego co pamiętam, zeby nie "mylić się" z redaktorami. Jako autorytet, czy coś, go nigdy ne brałem, nawet nie myślałem, zeby to robić. Ktoś po prostu w skórze napisał o jego "rankingu freaków", więc zrobiłem screena. Ale na przyszłość przyjąłem, nie cytujemy takich ludzi ;)

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
miesnie podsutkowe, nie znacie sie.

mysle, ze dobre cykle nakurwial swego czasu, haha.

zychal

UFC
Strawweight
Jak poinformował Tyberiusz Kowalczyk na swoim Facebooku, jego zawodowy debiut w mieszanych sztukach walki będzie miał miejsce na gali Fight Exclusive Night 3, która odbędzie się 28 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia. Przeciwnik • Tyberiana • nie został jak na razie ogłoszony.

tyberiusz_kowalczyk_mariusz_pudzianowski_mmanewsPL_3.jpg

Casual way of life

Oplot Challenge
Middleweight
Michael Piszczek chce walczyć ze mną na Fight Exclusive Night 3 we Wrocławiu.Takich ofert mam mnóstwo....Jestem gotów też do tego pojedynku.Szkoda że 5 miesięcy treningów przed galą w Arenie ostro ćwiczyłem a 4 dni przed walką skręciłem kostkę i nie mogłem nic pokazać na ringu.Wyzdrowieje i będę trenował 2 razy dziennie.Chcę pokazać hejtom że jeszcze zawojuję.Potrzebuję dobrego managera

10285767_719602258092186_7908507318058993496_o.jpg

Olos

-=PRIDE FC=-
Ciekawe jak sie zaprezentuje. jesli cały czas nagina od tamtej niewypalonej walki z Pudzianem na Wyspach to kto go tam wie. Może zawalczy z Dylewskim.

cloudeater

BAMMA
Lightweight
po Warsaw Shore to chyba będzie drugi najgorszy i najbardziej wku*wiający temat na forum

##stwierdzam fakt i więcej tu nie wracam##

guteck

BAMMA
Featherweight
Miałem skończyć i zupełnie omijać temataty związane z freakfighterami, ale to jest cięższe niz się wydaje :(

L

_Logan_

Guest
Otwieram temat tylko prośba żeby nie róbić z niego drugiej skóry. Poza tym bunt na forum, a było nie raz pisane, że często tematy potrafią zamknąć się same.

EXSite

WSOF
Light Heavyweight
Musze przyznać, że kiedyś oglądałem program Wojewódzkiego, sypał dobrym humorem. Teraz ten program walczy tylko o przetrwanie, tak jak polskie mma, jest w tym duża zbieżność. Niektórzy goście z jego kanapy, chętnie widziani by byłi w klatce mma przez tzw. hardkorowych fanów. Wojewodzki od długiego już czasu nie zaprasza wartościowych ludzi, którzy mają osiągnięcia nie poprzez scandal, a może to Ci ludzie już nie chcą się pokazywać w jego towarzystwie. Zaproszenie tego człowieka, tylko utwierdziło mnie, że formuła tego programu się wypaliła, poziom zapraszanych gości spadł do zera.

Jest to mój pierwszy i ostatni post w tym temacie