Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

guteck

Brutaal
Heavyweight
Prosiłbym wrzucać wszelkie obrazki, newsy odnośnie wszystkich freakfighterów (Lecimy urwa) tutaj.
 
kazdy szit leci tutaj i nie zasmiecamy skory/hp/tematu fena czy innych gal, tak chyba bedzie 'ladniej' i bardziej przejrzyscie.
 
Czemu nie? W miarę rozwoju forum powinna postępować dalsza specjalizacja i tworzenie kolejnych tematów. Tym bardziej jeśli cieszy się dużą populrnością. Zostały wyodrębnione osobne tematy dla Religii i Polityki. Dlaczego nie dla freakfighterów również?
 
url
ten pan sie cieszy



dawid_ozdoba_wazenie_650.jpeg
 
Dobry pomysl z tym tematem. Wiadomo juz kto chce sponsorowac Bonusa BGC ? Jak tam jego kariera sie rozwija ?
 
@Kaczka, ale czaisz, że ten temat ma właśnie odciążyć HP i skórę od "freaków"?







Odnosnie tematu, mała analiza "naszego przyjaciela kokosa" i jego ranking freaków. Nawet Waluś tam jest :D



jsA1l9pFhkO9v.png




Tak, wiem, było w skórze. Ale to tu tego miejsce.
 
Midern - koks nie jest żadnym autorytetem. Tutaj był beznadziejny, teraz jest beznadziejny gdzie indziej. Nie ma sensu go cytować nawet w takim temacie jak ten. Gość skłonny pomyśleć że jest opiniotwórczy. Przypomnę tylko że "redaktorem" to on jest samozwańczym.
 
Właśnie zwątpiłem że Polskie MMA kiedykolwiek będzie reklamowane przez prawdziwych zawodnikó MMA a nie cymbałów...
 
Logan, spokojnie, wiem kim jest ten typ ;) Mrozowski mu już kiedyś zmienił nick, z tego co pamiętam, zeby nie "mylić się" z redaktorami. Jako autorytet, czy coś, go nigdy ne brałem, nawet nie myślałem, zeby to robić. Ktoś po prostu w skórze napisał o jego "rankingu freaków", więc zrobiłem screena. Ale na przyszłość przyjąłem, nie cytujemy takich ludzi ;)
 
miesnie podsutkowe, nie znacie sie.



mysle, ze dobre cykle nakurwial swego czasu, haha.
 
Jak poinformował Tyberiusz Kowalczyk na swoim Facebooku, jego zawodowy debiut w mieszanych sztukach walki będzie miał miejsce na gali Fight Exclusive Night 3, która odbędzie się 28 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia. Przeciwnik • Tyberiana • nie został jak na razie ogłoszony.



tyberiusz_kowalczyk_mariusz_pudzianowski_mmanewsPL_3.jpg
 
Michael Piszczek chce walczyć ze mną na Fight Exclusive Night 3 we Wrocławiu.Takich ofert mam mnóstwo....Jestem gotów też do tego pojedynku.Szkoda że 5 miesięcy treningów przed galą w Arenie ostro ćwiczyłem a 4 dni przed walką skręciłem kostkę i nie mogłem nic pokazać na ringu.Wyzdrowieje i będę trenował 2 razy dziennie.Chcę pokazać hejtom że jeszcze zawojuję.Potrzebuję dobrego managera


10285767_719602258092186_7908507318058993496_o.jpg
 
Ciekawe jak sie zaprezentuje. jesli cały czas nagina od tamtej niewypalonej walki z Pudzianem na Wyspach to kto go tam wie. Może zawalczy z Dylewskim.
 
po Warsaw Shore to chyba będzie drugi najgorszy i najbardziej wku*wiający temat na forum


##stwierdzam fakt i więcej tu nie wracam##
 
Miałem skończyć i zupełnie omijać temataty związane z freakfighterami, ale to jest cięższe niz się wydaje :(
 
Otwieram temat tylko prośba żeby nie róbić z niego drugiej skóry. Poza tym bunt na forum, a było nie raz pisane, że często tematy potrafią zamknąć się same.
 
Musze przyznać, że kiedyś oglądałem program Wojewódzkiego, sypał dobrym humorem. Teraz ten program walczy tylko o przetrwanie, tak jak polskie mma, jest w tym duża zbieżność. Niektórzy goście z jego kanapy, chętnie widziani by byłi w klatce mma przez tzw. hardkorowych fanów. Wojewodzki od długiego już czasu nie zaprasza wartościowych ludzi, którzy mają osiągnięcia nie poprzez scandal, a może to Ci ludzie już nie chcą się pokazywać w jego towarzystwie. Zaproszenie tego człowieka, tylko utwierdziło mnie, że formuła tego programu się wypaliła, poziom zapraszanych gości spadł do zera.



Jest to mój pierwszy i ostatni post w tym temacie
 
Back
Top