Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

No obiło mi się o uszy że coś tam próbuje walczyć. Ale czemu jest aż tak nielubiany, skąd się wywodzi?
 
Ktoś coś wie co się dzieje z Jackiem Wiśniewskim czy będzie jeszcze gdzieś walczyć czy po walce z Walusiem zakończył przygodę z mma??
 
Z majkiego cisne juz duzszy czas, to jest samozwańczy polisz miszcz mma, nie pokonal nikogo oprocz Dylewskiego a grubas spod angielskiego tejkałeja rzuczal nim jak szmaciana lalką. Osobiscie uważam ze on jest chory psychicznie. Oczywiscie jak na miszcza przystalo sprzedaje swoje ciuchy i pierdolil coś o swojej linii odrzywek.



Ostatnio uwziął sie na prezesa FEN pisał ze go zniszczy, wstawil nawet żenującą rozmowe chyba bylej zony prezesa z prezesem, ktora niby miala go zniszczyc.Nie zniszczyla wiec ja skasowal, heheh Ten #mitoman ma prawie 10 000 polubien na facebooku(wiecej niz Mmanews!) i kasuje wszystkie nieprzychylne komentarze. 10k gamoni mysli ze to jest prawdziwy zawodnik mma!
 
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli to taki "inszy" Bonus. Skąd taka plaga takich "zawodników"? Bonus jest chory na 100%, Piszczka nie znam więc się nie wypowiadam ale zastanawiające zjawisko. Warto strugać wariata dla kasy czy po prostu są to ludzie którzy żyją w własnym świecie. Inny wymiar ale może są szczęśliwi?
 
Z FB Piszczka : "Jak mnie ten pajac redaktor z MMAmania.pl wkurwia na maxa pierdolony w dupo właz lirze dupę PLMMA a z tego A.Oknińskiego to robią mega wojownika a niech tak se każdy zada pytanie z kim on tak naprawdę walczył leciał cały czas na fejmie taty a teraz na moim. PLMMA43 wysprzedała wszystkie bilety tylko i wyłącznie dzięki mojemu nazwisku jestem kontrowersyjny bo tak mnie media wypromowały i na takiego mnie kreują ale dzięki temu jestem rozpoznawalny ci co mnie znają wiedza jaki jestem na co dzień a te pierdolone gimbusy i te frajerstwo z portali MMA niech se piszą co chcą wasza opinia mnie jebie.....dla mnie ta walka jest ważna bo dzięki niej mogę w jakiś sposób pomóc mojemu serdecznemu koledze Mariuszowi który potrzebuje pieniędzy na lekarstwa i swoje leczenie bo nasze kochane państwo daje mu tylko 600zł rent to jest śmiech na sali !!!! Adam do Zobaczenia w Polsce pozdrawiam prawdziwych fanów MMA Mikey Tiger !!!!!"



Jak widac perfekcyjny zarowno w walce jak i przy klawiaturze :-)
 
Okniński się przejedzie po Piszczku jak po burej suce i tyle będzie z Majkiego Tajgera.
 
:-)
Witam z tej strony manager Michała Piszczek
2godz temu na lotnisku Michał został aresztowany
za nie stawienie sie na wcześniejsze przesłuchanie podczas sprawy sądowej w której Michał miał być świadkiem
został mu odebrany paszport i tym tez sposobem Michał nie pojawi sie na walce podczas gali PLMMA43
Michal przeprasza swoich fanów i organizatrorow gali PLMMA43 i ma nadzieje ze do walki dojdzie w innym terminie jak wszytko sie wyjaśni
Michal dostał pismo o sprawie sadowej ale list został wysłany na stary adres zamieszkania
Michał nie mial zielonego pojęcia o zaistniałej sprawie jaka ma mieć miejsce
ale ze sprawa jest bardzo poważna Michał jest obecnie przesłuchiwany
na dniach podam więcej informacji pozdrawiam"
 
Do tego wrzucil swoje zdjecie sprzed lotniska w Doncaster twierdzac, ze to Luton. Chyba pierwszy raz w historii polskiego MMA wypadniecie zawodnika z ME powoduje, ze wszyscy sie smieja zamiast martwic :-).
 
Okninski odpowiedział, że nie ma już w PLMMA miejsca dla Piszczka. No i bardzo dobrze, może inne organizacje mniejsze i lokalne pójda za przykłądem zeby z tym panem nie miec nic wspólnego. Nie wiem co sobie myslał Okniński dajac mu walkę, przeciez to było wiadome od początku, że mitoman się zesra, mi się wydaje że gośc jest trochę chory poza tym.
 
Trzeba było Bonusa zakontraktować ,on mimo "kontuzji głowy" napewnoby sie pojawił :-). Teraz Piszczek zawalczy dopiero jak sam sobie zoorganizuje walkę :-)
 
Mozliwe, ze juz za tydzien dowiemy sie kto bedzie rywalem Najmana na gali PLMMA w Czestochowie. Emocje rosna :-)



http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-wielki-final-26-listopada-konferencja-z-marcinem-najmanem-8740
 
Można się śmiać z Najmana ale ja czekam na te walkę, jestem ciekaw kto będzie przeciwnikiem i jak się zaprezentuje Marcin, jestem JANUSZEM
 
1966684_909897269035563_339005325416502545_n.jpg
 
hipokryzja ze strony trenera straszna. "my nie będziemy promować dziwolągów w MMA..." tja, jasne...
 
"Niestety nie udało się wygrać Tom Aspinall to bardzo mocny zawodnik z dobra reputacja w UK ponad 80 amatorskich walk MMA żadnej przegranej dodatkowo brązowy pas w bjj etc wiem ze teraz nie jedna kurwa z moich fałszywych znajomych się cieszy ale wy tylko potraficie pierdolić internetowi znawcy prawda jest taka że żaden z was by nie wszedł do klatki !!! A szczekać każdy potrafi najpierw wejdźcie do klatki a potem się wypowiadajcie !!! Jebać hejterów !!!! Szczerze pierdoli mnie wasza opinia wy chore kurwy psychiczne !" jeszcze hejty się nie posypały a M.P już sam hejtuje :D to była walka amatorska ???
 
Ten Piszczek to pierdolony pozer niecierpie takich pajacow.Mam wrazenie,ze on po prostu chce rwac dupeczki na image "fightera".Przed Okninskim po prostu zesral sie w majty wojownik z bozej laski.
 
Last edited by a moderator:
Gdyby wyciąć ćwiczenia z ciężarami to jeszcze to jakoś wygląda ;-) no, ale przysiady najlepsze i ich technika i ciężar :-D
 
Back
Top