Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

teraz to kolowrotki beda wchodzic jak w maslo



10291305_723856234333455_8341951377769955665_n.jpg
 
Bonus BGC na FB

Właśnie dostałem info że moja była ex Paulina ze swoim menem Dawidem czekają pod moją klatką,dzwonią do mojej mamy i jadą mnie zgłosić na policję.Konfidenci!!!!Już jesteście skreśleni.....Dostanę tylko pismo a nie macie już co szukać na łazarskim


No, powiało grozą :-)
 
Według najnowszego wywiadu z wanderlejem na FEN4 zobaczymy walke Piszczek - Bazelak.
 
Myślałem, że już istnieje @WitczakMMA :-)



Bonus nie opuści biznesu. Ja bym go zestawił z Romanem Bosskim. A jak - dać ludowi pożywkę, której obecnie potrzebuje. Niech ściągają lud na halę.



Albo kurwa jeszcze lepiej - dać dwóch bonusów na gali. Czyli BGC vs RPK . Hahahah :-)
 
15 czerwca 2014 roku podczas gali Vale Tudo Cup 2 w Zielonce zobaczymy doświadczonego zawodnika sportów walki Kamila Bazelaka.



http://www.mmatv.pl/aktualnosci/kamil-bazelak-czlowiek-musi-akceptowac-zarowno-wygrane-jak-i-porazki







KB: "...Chciałbym w tym roku jeszcze po dwóch kolejnych walkach, ponownie spróbować sił ze Stavem Economou. Jest już zielone światło na tą walkę. Rewanż miałby być jednak w Polsce, a nie w Anglii na jednej z edycji gal VTC. ..."
 
Probowac z Economou to on sobie moze w UFC Undisputed 3 jak zrobi taka postac. Niech ktos zoorganizuje taki turniej freakow i niech tam sie bija te wszystkie zabijaki.
 
Mikey Tiger nie wystąpi na FEN 3 oto jego oficjalne oświadczenie:

Nigdy się nie bałem walczyć na gali fen 3 z Dawidem Mora, wręcz przeciwnie prosiłem o silniejszego przeciwnika, a nie debiutanta. Niestety ostatnią walkę Mora przegrał, wiec nie chce być zestawiany z zawodnikiem, który jest debiutantem w MMA, a w swojej walce w formule K1 odnotował sromotną porażkę. Nie jest jest dla mnie żadnym zaszczytem walczyć z zawodnikiem, który przegrywa. Wygrana z nim nic by mi nie dała, a ja chcę się rozwijać. Kolejną kwestią jest to, że Dawid Mora nie jest osoba medialną, brakuje mu charyzmy i nie jest znany, więc szybka wygrana z nim nic by mi nie dała i nie byłaby emocjonująca dla fanów sportów walki. Od samego początku dążyłem do walki z Tyberiuszem Kowalczykiem, ale federacja FEN nie chciała mnie z nim skonfrontować z przyczyn oczywistych. Walka z Tyberiuszem była by dla mnie zaszczytem, walczyłbym ze znanym Polskim strong menem, który dal dobry pokaz swoich możliwości w swojej ostatniej walce. Taki pojedynek byłby wyzwaniem, a nie walka ze słabym Morą. Podsumowując to wszystko chciałbym poinformować, że to ja zrezygnowałem z walki z Dawidem Mora, a nie federacja FEN. Po pierwsze zaoferowano mi zbyt małe pieniądze za pojedynek z tym zawodnikiem, a po drugie nie chcę walczyć z kimś, kto swoją walkę debiutancką przegrywa na starcie.





Federacji FEN nie stać na Thomsona i Trybsona i nie stać ich także na Michaela Piszczka. Jestem profesjonalistą i nie będę się bił za grosze, które mogą mi najwyżej starczyć na waciki do czyszczenia uszu. Nikt nie będzie się promował na moim nazwisku, gdyż jestem rozpoznawalny w środowisko MMA i należy mi się szacunek. Sam na to zapracowałem, nikt mi tego nie dał. Miałem obiecana wysoką kwotę za walkę. Kiedy przyleciałem do Polski federacja FEN zmieniła warunki finansowe, więc w takim wypadku wolę wsiąść swoją kobietę na wymarzone wakacje, niż bić się z przegranym za kilka złotych na gali FEN3.


Dylewskim, który miał rekord 1-8 to dla niego odpowiedni rywal a już Mora z rekordem 0-0 jest za słaby? :-)
 
Kto to w ogóle kurwa jest ten Mikey Tiger bo już się gubię w tych freakach?
 
A kto to jest Bonzo? :/ Dobrze chyba, że tv nie oglądam....
 
@up



Kobra, Bonzo i Robert (chyba brat Bonza, również wybitna postać) chyba chcieli by walki z kimś innym...



https://www.youtube.com/watch?v=lG2Ai0wEL2M



ostatnio ostro łoją...
 
Janusz "Dylu" Dylewski pokonał Józka Warchoła przez duszenie zza pleców w 1 rundzie. Józek to już naprawdę powinien dać sobie spokój z MMA.
 
Back
Top