Forumowa gra mma

@CristianoMarcello:Ramsey Nijem?,kto to jest? jedno jest pewne że na pewno go sprowadzę na ziemię i poddam bo nie ma innej opcji,a jak wygram to chce walki z @MJohnson który będzie walczył co ciekawe na tej samej gali co ja
 
Przypominam o wysłaniu taktyki na jutrzejsza galę UFC 163.!Rozpiske macie w 2gim temacie. Tsubassa juz Ci losuje rywali
 
Tsubassa Travis Browne (14-1-1) UFC 5-1-1 Alistair Overeem (36-12) UFC on Fox Sports 1

Tsubassa Igor Pokrajac (25-10) UFC 4-5

Rousimar Palhares (14-5) UFC 7-4

Nick Diaz (26-9) UFC 7-6

Benson Henderson (19-3) ° UFC 12-1 Anthony Pettis (16-2) UFC 164

Jose Aldo (22-1) ° UFC 12-0 Chan-Sung Jung (13-3) UFC 163
 
@smiocic: @DroniWhite, co z moją walką? Chętnie zmierzę się z @Gonzaga, ale jak dasz mi kogoś lepszego to nie mam nic przeciwko.



@Corassani: regenaracja i zasłużony odpoczynek po wczorajszej walce...



@TSilva: ciężkie treningi przed walką z Maldonado, będę w życiowej formie, yeaah!



@RStory: mimo, że nie mam zaplanowanej walki, to trenuję jakbym miał walczyć o pas. @DroniWhite, daj mi walkę! @NCatone chce się ze mną zmierzyć!



@Barboza: wraz z @VLee wyruszamy na treningi do @AnkosPoznań. w Polsce jest też @RSouza, który do nas dołączy, więc luzik :), poradzimy sobie.



@RSouza: po tych treningach w Polsce to chyba rozwalę tego @Okami w pierwszej rundzie!! :)
 
@JoshKoscheck: @ThiagoAlves Podobno szuksz rywala. Bardzo chętnie pokażę ci jak zmieniłem się od naszej pierwszej walki i skopię ci tyłek. Kontuzja już mi tak nie doskwiera i niedługo będę gotowy do walki więc jeśli nie boisz się starcia ze mną to zacznij się już przygotowywać.
 
@DemianMaia

@JoshKoscheck ej ej! O kims nie zapomniales Kos? Myslisz, ze tak latwo sie wymigasz od walki ze mna? Co powiesz na #ufc165? Zycze ci zdrowia, i mam nadzieje, ze nie stchorzysz.
 
@McCall


Ty pieprzonu wąsie, za to co powiedziałeś masz przejebane w UFC!. masz konkretnie przejebane!.
Widzę, że Droni wczuł się w rolę Dana Whita i się w tańcu nie pierdoli :-) mam tylko nadzieję, że wprowadzi mi taką taktykę jaką mu wysłałem:-)


--------------

@lukasz4493:


Matt Hamill wyraża chęć spróbowania swoich sił z Lebenem. @Leben cykasz się czy podejmujesz rękawice?
 
@JoshKoscheck: @DemianMaia mogę walczyć nawet z wami dwoma na raz. I tak wylądujecie w szpitalu. Ale jeśli tak zależy ci na porażce ze mną to nie widzę problemu. Lepiej dobrze się przygotuj, bo ja będę w życiowej formie i tym razem nie dam się oszukać żadnemu sędziemu.







-------------------------------------------------------------------------------







@AlessioSakara: Hej @DroniWhite, co powiesz na zestawienie mnie z @RousimarPalhares? Udowodnię wszystkim, że jest on najbardziej przereklamowanym zawodnikiem w UFC! #KOTN
 
Czyli moi, to są : Browne, Palhares, Pokrajac, Diaz, Benson i Aldo? Z czego Browne, Benson i Jose mają ustalone walki, tak?



@DroniWhite, wyślij mi na maila wyjaśnienie jak należy ułożyć taktykę.
 
@Tsubasa
Przykoksiłeś ziomek. Chyba nikt nie trafił lepiej od ciebie + Palhares (<3).

Można jakoś się wymieniać zawodnikami? xD
 
tak jak w realu,zawodnicy będę wylatywali z UFC tylko mnie ciekawi jedna sprawa w tej sytuacji bo dajmy na to odpadnie mi Marcello to co dochodzi nowy fighter mi czy zostaje bez fightera?
 
Droni jako "Dana White" ma możliwość zwalniania zawodników. Po wyleceniu z UFC, w przyszłości będzie mógł walczyć np. w KSW czy Bellatorze. O ile oczywiście w tym symulatorze już powstaną. Za wygraną walkę, zawodnikowi zwiększają się statystyki. Nie można się wymieniać. Tsubasa, miałem już wczześniej pisać ze bardzo dobrze trafiłeś :D Tyle sam się dowiedziałem, wiecej nie powiem.



.



.



.



.



@JakeShields:

@AlessioSakara, @RousimarPalhares. Ja nadal nie mam rywala i bardziej zasługuję na to, żeby walczyć z Palharsem! Sakara, masz ostatnio same porażki, nie zasługujesz na to. Palhares, chcę się z tobą zmierzyć i odesłać z UFC. Wybieraj koksowniku! @DroniWhite, co o tym sądzisz?
 
A waśnie, jak to jest w tej grze (symulatorze) ze zmienianiem kategorii wagowych? Można, nie można? Taki właśnie Shields raz walczył w średniej, potem w półśredniej, teraz nie wiem gdzie mam walczyć. Droni, co powiesz na ten temat? ;D
 
Nie wiem czy we wszystkich przypadkach tak jest ale Droni mi powiedział że Jonesem mogę pójść w góre. W symulatorze możesz zmienic nawet z 300 funtów na 100 więc tu nie ma problemu - zależy czy Droni się zgodzi na zmiane.
 
No to z takim zawodnikiem jak Jake Shields nie powinno być problemu, bo w rzeczywistości skacze między średnią a półśrednią. Tzn. nie skacze, ale występował i tu i tu. Ale dobra, koniec spamu, kontynuujmy zabawe ;)
 
@ToquinhoMMA:

@JakeShields Odprawię Cię szybciej, niż to zrobił @JakeEllenberger jeśli naprawdę chcesz tej walki! Pokażę światu Twój przereklamowany parter! Brazil!




@TravisBrowne:

@AlistairOvereem Nie ograniczaj się w jedzeniu koniny i sterydów. Nie pomoże ci to wygrać walki ze mną, ale może przetrwasz chociaż jedną rundę. @DroniWhite jestem w drodze po titleshota.




@IgorPokrajac:

@DroniWhite Mam zamiar udowodnić, że nie jestemtu przez przypadek. Będę walczył z kimkolwiek i wygram.




@NickDiaz:




Wracam do gry skurwysyny! Nie wiem, z kim mógłbym się zmierzyć, obojętnie. Stockton 209! Stockton slap Was nie ominie. @DroniWhite Chcę dużej walki, mam coś do udowodnienia.


@BensonHenderson:




@ShowtimePettis Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo pragnę rewanżu. Po tej walce już nikt nie postawi cię w czołówce wagi lekkiej. Uciekaj do innych kategorii, bo w tej będziesz spalony.


@JoseAldo:




@DroniWhite To zaszczyt mieć takiego szefa. Mam nadzieję, że damy z @KoreanZombie świetną walkę. Mam zamiar jednak wygrać i bronić pasa przez długie lata.
 
Szkoda, że nie można wymieniać zawodników bo byłbym skłonny dać niezłe kąski za dwóch moich ulubionych zawodników :-)
Dodam, że obaj nie posiadają i nie posiadali pasów w UFC.
BTW: Nie chcę zaśmiecać tematu z rozpiskami. Czy są już zakontraktowane walki na późniejsze gale czy tylko na te 20 i 22 lipca? Bo nawet nie wiem, który z moich zawodników ma już przeciwnika, a który nie. :-)
 
Rory MacDonald
"@NickDiaz, obaj jesteśmy porażkach, obaj mamy coś do udowodnienia. Nie chcę żadnych walk na przetarcie. Chcę walczyć z czołówką! DAWAJ NA RING!!!"
 
@AlistairOvereem:@TravisBrowne naprawdę? nie masz innych tekstów na wielkiego "The Reema" tylko jedzenie sterydów?,jakbyś wiedział skończyłem z tym i jestem całkowicie czysty,zresztą nie jesteś mi w stanie zagrozić mi w żadnej płaśczyżnie,ani w stójce ani w parterze więc szykuj się na totalną dewastację,PS:Idziesz po TS?,BUHAHAHAHAHAHA prędzej skończe karierę niż ty dostaniesz TS
 
@ShowtimePettis: @BensonHenderson pożegnaj się z pasem ta walka nie dotrwa do decyzji, sędziowie Ci nie pomogą.
 
Back
Top