Forumowa gra mma

@Feijao



Masz rację! Ale w zamian za to, że nie szczekasz jak inne skurwysyny wybierz sobie dowolnego fajtera, a ja go rozważę!.



@Oliveira



Musisz znacznie odpocząć
 
MMAMateusz Matt Mittrione (6-2) UFC 6-2
Cyrille Diabate (19-9-1) UFC 4-3
Anderson Silva (33-5) UFC 16-1 Chris Weidman (10-0) ° UFC 168
Dan Miller (14-7) UFC 6-6
Donald Cerrone (20-5) UFC 13-5
Hatsu Hioki (26-6-2) UFC 2-2 Darren Elkins (16-3) UFC on Fox Sports 2
 
@Christiano Marcello:jako że jednak @MJohnson ma zaklepaną inną walkę,chętnie zmierze się z kimś innym może tak Pat Healy?
 
155 lbs.: Ramsey Nijem (7-3) VS Cristiano Marcello (13-5)



PRZECIEŻ JUŻ USTAWILISMY. . . :)
 
@Jacare: @AndersonSilva, liczę, że jak już @ChrisWeidman Ci spuści łomot, to dostanę szansę walki z Tobą. Od zawsze chciałem pokonać legendę, a taka szansa jak teraz może się nie powtórzyć! @ChrisWeidman pokaże, że pas na razie jest jego! Muszę wspinać się do title-shota! Najpierw odprawię @YushinOkami, a później chcę Ciebie!



@Corassani: Ok, ostatnie chwile przed walką. Czuję się świetnie. Niedługo ruszamy na halę. W moim narożniku będą zawodnicy @KeesTeam - @ThiagoSilva, @smiocic i @VLee. :)



@ThiagoSilva: dzisiaj pomagam @Corassani, a za 4 dni ja walczę! w związku z walką muszę przystopować z tymi Ciechanami hehe :) #WarAkira



@VLee: @DroniWhite, cholera co z moją walką z @Bowles? nie mogę się doczekać, to będzie cenny łup!



@KeesTeam: Walczy dziś @Corassani, a już za 4 dni @ThiagoSilva! #WarAkira, #WarThiago!
 
Brian Bowles


"@VLee, doceniam Twoją pewność siebie, ale wkrótce zostanie ona poddana brutalnej weryfikacji. O ile oczywyście Egraam Silva zestawi ten pojedynek, na co bardzo liczę ;)"
 
@VLee: @Bowles, ja chcę wygrać, Ty chcesz wygrać... to gwarantuje świetną walkę! Ciebie mogę tylko prosić, żebyś dobrze się przygotował! @DroniWhite, @EgraamSilva - prosimy, damy świetny pojedynek! Według mojego zmiennego szczęścia teraz przyszła pora na wygraną!



@VLee: dziś walczy mój teamowy kolega @AkiraCorassani - #WarAkira - pamiętajcie!



@RStory: mega luzik, tss, arbuzik... gadałem z jakimś grubciem z Polski przed chwilą, Karim Walas czy jakoś tak, mówił mi, że wyrusza niedługo do @AlistairOvereem ćwiczyć wejście na jakąś tam ukraińską galę, #CSV24 czy jakoś tak.
 
WYNIKI WAŻENIA UFC on FOX: Johnson vs. Moraga

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze muszej
125 lbs.: Demetrious Johnson (125 lbs) VS John Moraga (125 lbs)
Główna karta:
170 lbs.: Jake Ellenberger (169 lbs) VS Rory MacDonald (170 lbs)
170 lbs.: Robbie Lawler (169 lbs) VS Dong-Hyun Kim (170 lbs)
145 lbs.: Ricardo Lamas (145 lbs) VS Akira Corassani (144 lbs)
Walki w FX:
155 lbs.: Michael Chiesa (155 lbs) VS Jorge Masvidal (156 lbs)
155 lbs.: Danny Castillo (155 lbs) VS Tim Means (156 lbs)
155 lbs.: Mac Danzig (154 lbs) VS Melvin Guillard (156 lbs)
155 lbs.: Yves Edwards (156 lbs) VS Aaron Riley (156 lbs)
185 lbs.: Ed Herman (184 lbs) VS Stanislav Nedkov (185 lbs)
 
Jake Elenberger- wlasnie jestem po ważeniu i powiem wam ze widzialem przerazenie w oczach Rorego. Jest moc
 
@MasvidalJorge: @UFConFOX:Johnsonvs.Moraga, Cięcie wagi poszło sprawnie, limit spokojnie uzyskany. Teraz nabrać trochę kilogramów i rozwalić wieczorem Chiesę.



@DarrenUyenoyama: @DroniWhite, @Gashimov, Rusek sam się prosił o lanie, więc zróbmy to.
 
@AlistairOvereem:@RStory nie Karim tylko Kamil Waluś który po pierwsze nie cwiczy wejścia na ring(choć nieudolnie próbował podjebać moje wejście z UFC 156) ale przygotowuje się do walki na KSW 24 i jest obok Satoshiego Ishii i Yusuke Kawaguchiego jednym z moich sparingpartnerów,pozdrawiam
 
@RStory: @AlistairOvereem, ja mówię to co ten Twój polski przydupas mi mówił. Może chcesz screena? Mogę Ci podesłać później. :)
 
@AlistairOvereem:zacznijmy od tego że to nie jest mój przydupas :D,a Kamil to niech lepiej tym jęzorem lepiej nie klepie jakiś bzdur wyssanych z nie powiem czego
 
Andeson Silva dla mmafighting:

To normalne, że Jacare chcę ze mną walczyć. Walka to walka. Teraz jestem zmęczony, potrzebuje odpoczynku - potem skupiam się tylko na tym, żeby odebrać mój pas. To normalne. Kiedy go odzyskam to Jacare powinien zawalczyć jeszcze o titleshota, jeśli w ogóle pokona Okamiego. Wtedy możemy rozmawiać o Jacare. Walka to walka. Chris Weidman jest teraz mistrzem i na nim się skupiam. To wszystko.






@MattMitrione: @DroniWhite chcę walki z tym ohydnym pomyleńcem Fallon Fox! Jestem gotowy żeby zejść do 145.



Jak się nie uda to Herman też moż być. Ewentualnie rewanż z Kongo. Droni make it happen!
 
O której gala i jak będzie ona wyglądała?



Rafael Feijao Calvacante

Dzięki szefie za taki ukłon w moją stronę. Z chęcią zawalczyłbym z Manuwą lub Kingsburym.
 
@Ryan Jimmo



Każdy kto oglądał moja walke z Te Huna wie że przegrałem nie zasłużenie ! Dwie rundy spuszczałem mu łomot niczym Najman Salecie ! James jeśli masz choć troche odwagi przyjmij rewanż !
 
@Krolik, gala miała być o 22. Z tego co wiem, program/symulator po wprowadzeniu danych symuluje dane walki, podaje wyniki itp. A potem pewnie ktoś je wstawi tutaj. Sam do końca nie wiem.







@FabricioWerdum:

@RayanJimmo z całym szacunkiem do ciebie, ale masz błędne mniemanie o tej walce. Twoja była tylko pierwsza runda, gdzie miałeś okazje zakończyć pojedynek. Potem dosłownie dałeś dupy, nawaliłeś i (zasłużenie) przegrałeś. Jako widz nie za bardzo chciałbym ogladac rewanż. Kończ waść, wstydu oszczędź! @DroniWhite jestem gotów na powrót, dajcie mi kogoś do walki!
 
@Luke Rockhold



Od porażki z Belfortem mineło już troche czasu... Jestem teraz innym człowiekiem. Wiem jakie błędy popełniłem. Jestem silniejszy. Chętnie zmierze się z kimś ze szczebla niżej żeby potem znów wskoczyć o 2 wyżej. Czekam na wyzwania



@Shane Del Rosario



Dave Herman ! Dawno nie widziałem tak nieudolnie walczącego zawodnika :-) Przyjmij moje wyzwanie a pożegnasz sie z UFC na zawsze !



@Brian Ebersole



Hector Lomard ! Słyszałem że schodzisz do 77, zawalcz ze starym lisem a Twoja przygoda z tą kategorią skończy sie tak samo jak z 84 muahahaha
 
Droni wrzucaj rozpiski i zaklepane walki do drugiego tematu, który założyłeś, bo tutaj cięzko się połapac kto ma walkę, a kto nie.



Rafael Feijao Calvacante

@DroniWhiteW takim razie z chęcią zmierzę się z Igorem Pokrajacem. Ja przegrałem ostatnią walkę, on też przegrał ostatnią walkę. To rozsądne zestawienie.
 
Będzie jeszcze jakaś możliwość, aby w przyszłości dołączyć do gry? Trochę dużo zawodników na łebka, jednak może być ciekawie. Najbardziej podoba mi się trash talk i to wielki plus waszej inicjatywy. FGMMA, jestem fanem. @DroniWhite big fan!
 
Back
Top