Forumowa gra mma

@AlessioSakara: Wciąż nie otrzymałem oferty kolejnej walki. Jacyś chętni? @ChrisLeben @BuddyRoberts @MagnusCedenblad @CBDolloway
 
@ James Te Huna : @ ThiagoSilva ogarne się jeśli poddasz się dokładnym testom antydopingowym wiesz co tak mnie wkurzyłeś, że najchętniej bym Ci skopał dupe. No ale pewnie Ty jesteś kurczakiem i się będziesz bał <kokoko>.
 
@AlistairOvereem :@ James Te Huna ej "facecie w czerni" to może zamiast oskarzać kto koksuje i o inne pierdoły może byś się skupił na innych sprawach,zapewniam cię że skończyłem z tym jak mnie przyłapano i na pewno nic nie łączy z @Thiago Silva,PS: a tak na marginesie kim ty ogóle kurwa jesteś pajacu?,bo kojarze cie tylko z wejścia w stylu "Facetów z Czerni"



PS:wiem że to nie ta kategoria wagowa,ale dobry trash-talk nie jest zły
 
@ James Te Huna: Kim ja jestem? Jestem wspaniałym zawodnikiem z wielkimi perspektywami, no ale Ty się nie dowiesz jaki jestem super bo wolałeś się koksować i przytyć ponad 30 kilo. @ DroniWhite Suegruję, że skoro Alistair i Thiago uważają się za takich czystych może niech to udowodnią na jakimś teście?
 
Data: 20 lipca 2013
Miejsce: HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazylia
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo (22-1) ° VS Chan-Sung Jung (13-3)
Główna karta:
205 lbs.: Lyoto Machida (19-3) VS Phil Davis (11-1)
185 lbs.: Cezar Ferreira (5-2) VS Derek Brunson (10-2)
185 lbs.: Thales Leites (20-4) VS Tom Watson (16-5)
125 lbs.: John Lineker (21-6) VS Ian McCall (11-4-1)
Walki w FX:
205 lbs.: Vinny Magalhaes (10-6) VS Anthony Perosh (13-7)
205 lbs.: Robert Drysdale (6-0) VS Ednaldo Oliveira (13-1-1)
Walki na facebooku:
170 lbs.: Bristol Marunde (12-8) VS Siyar Bahadurzada (21-5-1)
145 lbs.: Rani Yahya (18-7) VS Felipe Arantes (15-4-1)*


Rozpiska UFC 163. Od Jutra mozna przesylac taktyki! :). Gaara musisz sie zgodzic, napisałem na GG do Ciebie! :)
 
@AlistairOvereem:wspaniałym zawodnikiem? HAHAHAHA to jest chyba joke roku,jesteś typowym zawodnikiem UFC który nigdy nie dostanie walki o największe cele,inna sprawa że skoro zarzucasz mi że koksowałem i nie tylko mi to pewnie jesteś taki "czysty" że sam coś bierzesz,zresztą ja mogę specialnie dla ciebie zbić do LHW jak tak bardzo chcesz,PS:skoro chcesz testów to mogę się nimi poddać ale ty też skoro jesteś taki z ciebie oskarzyciel
 
185 lbs.: Buddy Roberts (12-3) VS Magnus Cedenbland (10-4)



Walką otwarcia UFC on FOX Sports 2.
 
Gorący news z ostatniej chwili. James Te Huna pozwolił sobie skomentować na łamach Sportowego Fucktu zestawienie Thiago Silvy i Fabio Maldonado. " Według mnie DroniWhite poełnił wielki błąd zestawiając ich ze sobą popatrzmy kto to w ogóle jest człowiek, który ma w sobie więcej pierwiastków niż tablica Mendelejewa, a drugi ma umiejętności jak pijacy z pod budki z piwem. Kogo ta walka interesuje (no może po za Overeemem i starszymi paniami lubiącymi spoconych chłopców). Powinien dać szansa na wykazanie mi- prawdziwemu fighterowi no ale najwidoczniej woli urządzać paraolimpiadę.
 
@ThiagoSilva: @TeHuna wybacz, ale już mam walkę zaplanowaną... gdy odprawię tego śmiecia @Maldonado, to może się spotkamy, chociaż nie wiem, czy warto będzie tracić czas na łatwą wygraną - wolę prawdziwe wyzwania :)



@ThiagoSilva: @AlistairOvereem, olej tego śmiecia - chce się wypromować przez twittera, bo inaczej nie umie. :) @DroniWhite, ogarnij tego typa - szuka ciągle zaczepki u lepszych. to tak jakbym ja prowokował @MuhammadAli, którego darzę dużym szacunkiem :).



@ThiagoSilva: zapewniam, że jestem gotowy na testy antydopingowe - @AlistairOvereem też to chyba nie robi problemu.
 
@T-Woodley -Jake skoro i tak nie dostane rewanzu nie widze sensu dalszego trashtalku dziwi mnie tylko to ,ze uwazasz ,ze nie podniose sie po tej porazce to byla porazka punktowa nieznaczna nie czuje zebym ta walke przegral nie zagroziles mi niczym w tej walce niestety ja tobie takze to juz historia @Droni White skoro nie bedzie rewanzu z Shieldsem to chetnie zbije tego mlodego psychola ktory po pokonaniu podstarzalego Bj Penna (w jego najlepszych czasach nie mialby z nim szans) uwaza sie za nie wiadomo kogo nie chce walczyc o pas ze swoim kumplem @Gsp spoko ulatwie mu to po tym jak go znokautuje jeszcze dlugo nie bedzie walczyl o pas
 
Droni fajnie by było jakbyś jeszcze obok zawodników przy rozpiskach podawał czyj jest dany zawodnik :) Nie musielibyśmy szukać po poprzednich stronach :)




@Leben
@AlessioSakara - Wygraj jakąś walkę i dopiero wtedy pogadamy o rewanżu...
 
@Alistair Overeem:@Thiago Silva tak zgadam się na testy,bo jestem na pewno czysty ale jeden warunek Te Huna też niech się podda się testom bo ma zbyt wiele do powiedzenia w tej sprawie,zresztą co ja się przejmuję i na koniec @James Te Huna cały mój team oraz ja pokazujemy ci fucka i jak się nie poddasz testom jest zerem,bo oskarzać to każdy potrafi co nie?
 
@James Te Huna: @ AlistairOvereem w takim wypadku zapraszam do LHW. Tylko dobrze się zastanów zaprzepaszczę twoją "karierę" a i z buźki wiele nie zostanie więc umów reklamowych też nie dostaniesz. @ThiagoSilva kto tu jest śmieciem? Ja tylko dlatego, że mam odwagę publicznie powiedzieć to co wszyscy myślą? Mówisz, że nie łączą Cię żadne zarzyłe stosunki z koniną a podlizujesz mu się jakby ci kilo sterydów obiecał. Myślisz, że wygrasz z Maldonado? Co prawda gość ma zerowe umiejętności ale Ty nawet testów antydopingowych nie przejdziesz. Co do twojej i Aliego propozycji zgadzam się poddać testom razem z wami.
 
@WanderleiSilva:

@TeHuna @ThiagoSilva @TrysdaleBJJ kpicie sobie? Jeden cep i leżycie. Walka ze Stannem pokazała na co mnie stać. Thaigo, idź być koksownikiem gdzie indziej - dla mnie jestes skreslony. Huna, następnym razem zamiast wyjść jak facet w czerni, po moim nokaucie będziesz przez jakiś czas widział czerń, niestety nie przekonasz się o tym bo jesteś w innej kategorii... @DroniWhite zatwierdź którąś moją walkę!








@CB Dolloway:




@AlessioSakara otrzymałem już propozycję walki z niejakim @Romero, pokażę na co mnie stać. Możesz być następny ;]
 
@ AlistairOvereem:dobra mogę ci zagwarantować że jeśli wygram następną walkę to być może dam radę zbić do LHW bo jestem wstanie to zrobić,zresztą gdyby do naszego stracia doszło to zrobie z ciebie kikuta,PS:ja w przeciwiestwie do ciebie byłem mistrzem DREAM,K-1,Strikeforce a ty jakie masz tytuły pochwal się miszczu?
 
@ThiagoSilva: podpisuję się pod Twoimi słowami @AlistairOvereem, a Ty @TeHuna lepiej nie pajacuj tak, bo potrafisz pokonać tylko @RyanJimmo - taki @GloverTeixeira sprawia Ci problem... nie podlizuję się @AlistairOvereem, tylko po prostu nie oczerniaj nas śmieciu. było - minęło odnośnie koksu. żałuję tego. #tehunatośmieć



@ThiagoSilva: @WanderleiSilva, dziadziuś uważaj lepiej, bo taki z Ciebie Wanderlei jak ten polski - @VanderleiBazelak :) #kołoemerytowirencistow
 
Pat Barry dla sherdoga:

- Nie rozumiem czego oni wszyscy ode mnie chcą. Najpierw zaczyna szczekać koleś, którego największym sukcesem jest pokonanie słabego Brytola, a poza tym jest znany z przegranej wygranej walki z Russowem (którego nie ma już w UFC) i szybkiego nokautu jaki zaliczył od koniożercy. Potem dołącza się następny mocarz, który został znokautowany przez kolesia, który nie umie walczyćw stójce. Rozumiem, że po porażce w ostatniej walce wydaje się łakomym kąskiem dla zwykłych anonimów, ale zapewniam że tak nie jest. Co oni mogą sobie myśleć? Pat Barry - koleś z ujemnym rekordem w UFC, słaby w parterze itp itd. Mam was wszystkich w dupie. A ty Duffee gnojku, jeżeli chcesz tej walki to ją dostaniesz! Ale obiecaj jedno: walczmy tylko w stójce. Zobaczymy kto jest zwykłą cipą i da się znokautować.
 
@Overeem



Spróbuj tylko zbijać sterydzie pierdolony to do końca kariery będziesz gnił w UFC walcząc z zawodnikami pokroju McCorkle itp.!
 
@Alistair Overeem:@Droni White wiesz co znaczy było mineło?,naprawdę wszyscy mnie się czepiają o te sterydy a tak naprawdę to 90% fighterów UFC bierze coś,zresztą skończyłem z tym i to jest przeszłość która już nie wróci PS:wszyscy którzy mnie oskarzają/wypominają że biorę/brałem sterydy mam do powiedzenia jedną rzecz że jedyne co mogą mi zrobić to pocałować mnie w dupę,pozdrawiam
 
@ James Te Huna:



@ AlistairOvereem Wszystko dopiero przede mnąjeszcze świat o mnie usłyszy, a o Tobie nawet DroniWhite nie chce byś zbijał bo wię, że by się to źle dla Ciebie skończyło. Szkoda mi czasu na rozmowy z osobami twojego pokroju, które w gadce są slilne- przypomnieć Ci starcie z Big Footem?



@ThiagoSilva jak śmiesz gnojku tak do mnie mówić módl się żebym nie spotkał Cię na ulicy bo nie ręczę za siebie.



@VanderleiSilva wiem, że byłeś dobry, ba byłeś gwiazdą ale te czasy już minęły to nie Pride, gratuluję wygrałeś ze Stannem który chce kończyć karierę brawo, twój czas także dobiega końca nie rozmieniaj się na drobne bo jeśli byśmy się kiedyś mieli spotkać w oktagonie to twoja legenda by wyblakła.
 
@WanderleiSilva:

@ThiagoSilva nie masz prawa porównywać mnie do jakichś polskich kmiotków. Chociaż wiem, ze oni i tak mają duze szanse na wygrana z Tobą. Widzę , ze już trzech słabeuszy chce ze mną walczyć.. Udowodnię, ze nie jestem jeszcze za stary na ten sport. Sram na was!



Skończenie pierd##ić, @DroniWhite dawaj mi tą jebaną walkę, wszystko rozwiąże się w ringu.




@Daniel Pineda




Szukam przeciwnika, jakiś chętny? @DarrenElkins @ClayGuida @ConorMcGregor @AndyOgle ??
 
@ AlistairOvereem:@James Te Huna i mówi to osoba która nieudolnie naśladuje "pewnego Gangstera z Oregonu",skoro nie mogę zbić to czemu ty nie zawalczysz ze mną w HW?,jesteś taki mocny ale tylko w gębie i w necie, mój kumpel z gymu @GloverTeixeira zdemolował cie,więc o czym gadamy



@ClayGuida:przykro mi @Daniel Pineda ale nie jesteś zawodnikiem tej półki co ja z tobą nie zawalcze,bo obecnie pracuje nad walką z Aldo o pas,sorry no lucks
 
@ James Te Huna :



@ AlistairOvereem Zdemolowanie masz na myśli tą przypadkową gilotyne? Zdarza się najlepszym gdybym kiedyś miał rewanż to dostałby za siebie i przy okazji za Ciebie. Ja w HW no to byś musiał mi dietę ułożyć i przywieźć sterydów, których nie brałem i nie zamierzam brać więc zapomnij o tym koniu. P.S. Ja nikogo nie naśladuję jestem jedyny niepowtarzalny, wyjątkowy, zjawiskowy, metafizyczny James Te Huna!!!
 
@GloverTeixeira:przypadkowa gilotyna?,naprawdę widzę że to duszenie zrobiło ci niezłą sieczka w twojej głowie,@AlistairOvereem miał rację o tobie,PS:tylko nie proś o rewanż bo napewno go nie dostaniesz
 
UFC on FS 1 - 22.07
205 lbs.: Ovince St. Preux (13-5) VS Kyle Kingsbury (11-5)

UFC on FS 2 - 24.07
205 lbs.: Thiago Silva (15-3) VS Fabio Maldonado (19-6)
185 lbs.: Brad Tavares (10-1)* VS Ronny Markes (14-1)*
135 lbs.: Takeya Mizugaki (17-7-2) VS Roland Delorme (9-1)
170 lbs.: Court McGee (14-3) VS Kyle Noke (20-6-1)*
185 lbs.: Buddy Roberts (12-3) VS Magnus Cedenbland (10-4)

UFC 164 - 26.07

185 lbs.: Yoel Romero (5-1) VS C.B. Dolloway (13-4)
170 lbs.: Pascal Krauss (11-1) VS Sean Pierson (14-6)
155 lbs.: Matt Wiman (15-7) VS Norman Parke (18-2)
205 lbs.: James Te Huna (16-6) VS Jimi Manuwa (13-0)*

UFC on FS 3 - 28.07

185 lbs.: Rafael Natal (16-4-1) VS Cung Le (9-2)*
 
Back
Top