Forumowa gra mma

Cain Velasquez:

@RodrigoNogueira Nie żartuj nawet ;). @JDS Szykuj się na drugą porażkę ze mną! Pokaż tym razem coś więcej, bo że dobrym workiem treningowym jesteś to już wiemy.




Bahadurzada:

Skoro @Maia chce ze mną walki to @DroniWhite daj nam ze sobą walczyć! Po pokonaniu ciebie chcę rewanżu z @DongHyunKim.




Mousasi:

Chcę walczyć w elminatorze, @Machida, @Davis, @Evans?


Benavidez:




@DroniWhite Błagam, daj mi rewanż z @Johnsonem po pokonaniu @DaSilvy, w pierwszej walce zostałem oszukany przez sędziów, teraz nie dam decydować sędziom o zwycięstwie, wygram przed czasem!


Tavares:




Przyjmę każdą walkę jaką zaoferuje mi @DroniWhite, jestem głodny walki, głodny sukcesu.






Trochę dużo tych zawodników każdy dostał na głowę, nadmienie tylko, że Droni jako Dana spisuje się zajebiście:-)
 
@BradPickett: @MichaelMcDonald Nie podskakuj synek. Najpierw przejdź mutację i pokonaj chociaż jednego przyzwoitego zawodnika, a potem wyjeżdżaj z takimi tekstami. Narazie twoje jedyne osiągnięcie to zwycięstwo z Torresem, który nie wygrał z nikim dobrym od 5 lat, a teraz walczy na lokalnych galach, na których i tak przegrywa z ogórkami. Do zobaczenia w octagonie, będziesz miał okazję pokazać co jesteś wart dzieciaku.
 
029_rashad_evans_and_rogerio_nogueira_gallery_post.0_standard_352.0.jpg


Rashad Evans
@DroniWhite Pojedynek z Minotoro był jedną wielką pomyłką z mojej strony, tym razem wpadki nie będzie...
Rewanż to jedyne o czym teraz marzę....
 
Michael McDonald:

Prawda, jest taka, że to ja doszedłem do walki o pas UFC i nie przygrałem z Barao w pierwszej rundzie jak Ty. Kiedy odbyłeś jakiś pojedynek o tytuł? Na pewno było to w najbardziej prestiżowej organizacji brytyjskiej i walczyłeś z samymi wymagającymi zawodnikami, prawda? Ouch. Przychodzą młodsi lepsi, trzeba się z tym pogodzić. Polecam na wszelki wypadek wziąć to:



imedyczny2010-05-17-0655.png




Przyda się przy wychodzeniu do oktagonu, w drugą stronę chyba tylko nosze zostają. Kto wie, może pozwolą Ci nią wnieść do środka jako broń, bo inaczej nie masz nawet co marzyć o wyrównanej walce ze mną.
 
Kto ma Cedenblada albo Kuipera? Mój Roberts wyzwał ich na którejś z poprzednich stron, może wam uciekło


Jutro odpisze na wszystko :-)



Ale widze, ze Tj Grant i Mendes mi sie trafil, Viana rowniez moze byc :-)
 
Brad Pickett

Doszedłeś do walki o pas? Raczej dostałeś ją w prezencie na 16-te urodziny. Do mojej walki z Barao nie wracajmy, bo była baaardzo dawno temu, nie mogłem się wtedy odpowiednio przygotować, bo przez tydzień miałem sraczkę, a poza tym coś mi wpadło do oka... Wracając do tematu, walczyłem i wygrywałem z fighterami, których ty mogłeś sobie oglądać w tv po swoich występach na undercardzie. Byłoby mi wstyd gdybym doszedł do title shota obijając ogórków tak jak ty. Zawsze biorę walki z możliwie najlepszymi rywalami i daję fanom to czego oczekują czyli wojnę w octagonie. Myślisz, że masz jaja? Świetnie, wszyscy będą mieli okazję się przekonać czy to prawda jak wejdziesz ze mną do klatki. Oczywiście jeśli nagle nie przytrafi ci się jakaś "kontuzja", bo twój trener uzna, że jesteś zbyt słaby na walkę z kimś takim jak ja.







A tutaj spóźniony prezent z okazji dnia dziecka żebyś po przegranej ze mną nie musiał wypłakiwać się mamusi w rękaw:



hello-kitty-pudeleczko-na-chusteczki-higieniczne_0_b.jpg




A ty Barao nie baw się translatorem, bo i tak wszyscy wiedzą, że nie znasz żadnego języka poza portugalskim. Miej świadomośc, że jak już wyślę młodego do szpitala to zamierzam zabrać od ciebie MóJ pas.
 
Michael McDonald:

Tak bardzo Cię to boli? Zaczynasz się martwić, że nie masz takich perspektyw jak ja i w moim wieku nie miałeś ani jednej stoczonej walki w MMA? Pokonywałeś klasowych rywali? Haha, Gashimov dobrze przyznał, że ze smykałką do dowcipów trzeba się urodzić, to chyba jedyna rzecz jaka Ci wyszła w życiu. W całej swojej karierze nie wygrałeś z nikim z TOP 10 i nie łudź, że Ci się to jeszcze uda, a już na pewno nie ze mną czas płynie nieubłaganie. U mnie był to przynajmniej Torres, przez niemałą część uważany za najlepszego koguciego w historii. Każdego Twojego przeciwnika zniszczyłbym szybciej i bardziej dobitnie.
 
John Dodson:Chętnie wezmę walkę z Panem Idiotyczny Wąsik na UFC 163.

@Ian McCall: @John Dodson licz się ze słowami! Chętnie Cię uciszę w octagonie. @DroniWhite: zrób mi dzień i daj mi tu tego kurdupla!





-------------------------

Matt Hamill wraca!

Jak udało nam się oficjalnie dowiedzieć Matt Hamill postanawia wrócić do octagonu. Wiadomo jest, że negocjuje z Dronim Whitem nowy kontrakt. Więcej informacji ma pojawić sie niedługo. Może i poznamy rywala dla Matta, nieoficjalnie pojawia się nazwisko Badera - sherdogcom.

-------------------------



Michael Bisping zapytany o marzenia dotyczące UFC, miał stwierdzić, że porażka z Chaelem Sonnenem nie daje mu spać po nocach. I gdy już upora się z Munozem to chętnie zmierzyłby się w rewanżowej walce z "Gangsterem"



--------------------------



@Jim Miller do @DroniWhite - jestem gotowy na następną walkę. Tylko z kimś normalnym, bez ćpunów tym razem proszę!
 
@WanderleiSilva: @Sonnench gdy już przegrasz z @ShogunRua na #UFC on Fox Sport 1:1, wiedz, że następny w kolejce do zakończenia twojej sportowej kariery jestem ja. Tylko się nie wykręcaj! @DroniWhite, daj mi taką możliwosć!




@SonnenCh: @WanderleiSilva@DroniWhite@ShogunRua Wanderlei czyzbys zapomnial kim jestem? Jestem gangsterem z Ameryki, a ty? Zwyklym imigrantem z Brazylii, wiec to nie ty ustalasz warunki, glupcze. Oczywiscie, chetnie cie upokorze, tak jak to zrobil @ChrisLeben, czy moj przyjaciel @DanHenderson. Gdy skoncze z twoim kumplem od jujitsu @ShogunRua, bede mial mnostwo czasu by zniszczyc kolejnego Silve. Postawie sprawe jasno, #ufc168 najwieksze ppv w historii ufc. Ludzie nie kupia tego, by zobaczyc jak kolejny raz @ChrisWeidman nokautuje Andersona Silve, nie kupia tego by zobaczyc podskakujace tylki Rondy Rousey i Mieshy Tate. Kupia to, bo walcze tam ja, prawdziwy mistrz ufc. To bedzie latwa walka, bo nie zapominaj Wand - you suck.



@SonnenCh: @Michael Bisping Pierw prosisz o trening ze mna, a teraz szukasz rewanzu? Zapomnij o nim, pokonalem juz wszystkich w 185 funtach, i teraz na celu mam upokorzenie @WanderleiSilva oraz @ShogunRua.








Nie wiem, ciężko powiedzieć. Stawiam pierwsze kroki w UFC i jestem narazie 1-1 także nie czuje sie na tyle dobrze aby dobierać sobie przeciwników. Jeżeli koniecznie miałbym kogoś wskazać to byłby to ktoś w podobnym miejscu co ja. Może Magnus Cedenbland jest zainteresowany? Michael Kuiper? Anybody?


@BuddyRoberts @DroniWhite Jak najbardziej podejme rekawice! #ufc164, jestes gotowy?
 
@WanderleiSilva:

@SonnenCh@DroniWhite@ShogunRua, Sonnen jaja sobie robisz? Żaden z ciebie gangster, po tygodniu w Brazylii znalazłbym cie pewnie w szpitalu. Patrząc na nasze ostatnie pojedynki, nie jestem przekonany żebyś mógł dać tak dobrą wojnę jak z @BrianStann w mojej walce. Masz same przegrane w ostatnim czasie. Jak już mówiłem, szykuje się kolejna. Nie masz szans gangsterku za dychę. Ale w jednym się zgodzę - #UFC168 będzie naszą galą, a dokładniej moją wygraną i twoją przegraną.
 
Buddy Roberts:

Świetnie! UFC 164 jest w sam raz. Droni White, Egraam Silva, widzicie to?










no co, nie każdego zawodnika musze robić na demona trashtalkingu xd
 
@CubSwanson

@Corassani, Tak dalej bujaj w obłokach. Człowieku! Ty przegrałeś z Reedem i liczysz na to że pokonasz zawodnika z topu dywizji? Ty nawet rundy z Lamasem nie wytrwasz. Ciesze się, że @DroniWhite obiecał mi walkę z tobą, dzięki czemu będę mógł wybić ci z głowy swoimi pięściami twoje urojone pomysły.




@Minotoro




@RashadEvans, Widzę, że mamy podobne marzenia. Bardzo chętnie zawalczyłbym z tobą jeszcze raz, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Jednak natychmiastowy rewanż mnie nie interesuje. Wygrajmy po jednej walce i wtedy wróćmy do rozmów.
 
@Bezio17

Shane Del Rosario (11-2) | UFC 0-2
Ryan Jimmo (18-2) | UFC 2-1
Luke Rockhold (10-2) | UFC 0-1
Brian Ebersole (50-15-1) | UFC 4-1
Thiago Tavares (17-5-1) | UFC 7-5-1
Max Holloway (7-2) | UFC 3-2 | Andy Ogle (9-2) | UFC on Fox Sports 1
 
@SonnenCh:

@WanderleiSilva@DroniWhite@ShogunRua Po tygodniu w Brazylii znalazlbym sie na drzewie, a zaden ze mnie Bear Grylls bym biegal po buszu, wiec nie zartuj sobie, ze macie tam szpitale. #ufc168 the biggest mma event in history!


@DrysdaleBJJ A kim ty w ogole jestes koles? Musialem wygooglowac twoje nazwisko, by dowiedziec sie, ze uwielbiasz jak zakladaja ci nogi na glowe. Jak bede tak stary jak @VitorBelfort i pokonam wszystkich Silvow w ufc, wtedy mozesz sie przypomniec. W miedzyczasie pokonaj w ufc chociaz Wanderleia!




@DemianMaia:

@SiyarTheGreat@DroniWhite A wiec wszystko ustawione, #ufc fight night 28, damy znakomite show! #ufc fans dont miss that!


@HugoViana:




@GeorgeRoop@DroniWhite: Hej wiezowcu! #ufc fight night 28 w Brazylii, jestes za?!


@RoyNelson




@DroniWhite@MarkHunt hej Droni! Co z nasza walka z Markiem, przyklepiesz to? Bo nie wiem, czy juz zaczac trenowac!
 
@Nelson



Trenuj,Trenuj wieprzu. Dam Ci znać. Przynajmniej schudniesz trochę świnio gruba.
 
Jak doniósł nam przed chwilą współpracownik droniego white na UFC 164 planowany jest bardzo interesujący pojedynek.



Mowa tu o pojedynku pomiędzy Magnusem Cedenblandem a Buddym Robertsem, jednak to starcie nie jest jeszcze pewne cały czas trwają negocjacje. Jak wam podoba się to zestawienie, gotowi na wojnę Amerykańsko Szwedzką
 
George Roop "@Hugo Viana to bylaby bardzo dobra walka z checia sie z toba zmierze ale pamietaj po drugim KO z rzedu w pierwszej rundzie wrócisz do swoich regionalnych gal w Brazyli"







Tyroon Woodley " z nazwaniem Shieldsa nudnym jak flaki z olejem sie zgodze ale zeby po jednym slabszym wystepie nazywac tak mnie? Widocznie Droni White zapomnial jak mnie wychwalal po walce z Hieronem na Ufc 156 ale z tego co słyszalem juz mam prawie dogadanego rywala wiec moj eksplozywny styl nabuzowanego niggersa poraz kolejny pozwoli mi wygrac walke przez jakis spektakularny nokaut"







Aleksander Gustafsson pierwszy pretendent do pasa LHW przebywajacy obecnie na obozie przygotowawczym w Team Quest gdzie do walki o mistrzowski pas przygotowuje sie miedzy innymi z Chaelem Sonnenem ma do przekazania mistrzowi kilka słow "Jon Jones be afraid be very afraid"
 
@SonnenCh:

@Shogun Rua Co za szczescie, ze mam pokojowki z Brazylii i moga mi tlumaczyc takie brednie. Gdybys chodzil do szkoly, to bys wiedzial, ze facet facetowi dziecka zrobic nie moze. Wiec, moze cie rozczaruje ale z twoich zabaw z @WanderleiSilva, brzydkiego jak noc w faveli, owocu waszej milosci nie bedzie!




@HugoViana




@GeorgeRoop@DroniWhite Porazka nie jest opcja! Nie zawiode moich fanow! Droni prosze o ta walke!
 
@Co za szczescie, ze mam pokojowki z Brazylii i moga mi tlumaczyc takie brednie



@Visu godnie reprezentuje Gangstera :-)
 
Najwspanialszy i jedyny w swoim rodzaju manager oraz jego prawie równie wspaniali zawodnicy są gotowi na wszystko. Mam przyjemność ofijcalnie potwierdzić walkę mojego zawodnika Eda Hermana z przystankiem na mojej podróży na szczyt Stanislavem Nedkovem. Będzie się działo. Mój zawodnika jest zadowolony z takiego rywala na przetarcie ( bo Ed jest przekonany, że tak będzie). Oto co Herman ma do przekazania: " Stanislav szykuj się na drugą porażkę z rzędu i zrazem w karierze razem z moim managerm, który jest również moim osobistym trenerem przygotujemy taktykę, po której po raz kolejny padniesz na deski. Jestem potwornie zmotywowany znam swoją cenę i mogę zapewnić, że tanio skóry nie sprzedam!!!! "
 
Tj Grant w "About mma with Ariel Zydwani";



- Witaj, jak twoja glowa?



- Wszystko jest juz prawie ok, za tydzien-dwa rozpoczne treningi.



- Title shot uciekl ci sprzed nosa, chyba nie za dobrze sie z tym czujesz?



- Oczywiscie, ciezko trenowalem, a kontuzja odebrala mi szanse na sukces.



- Na kiedy planujesz powrot? Myslisz juz o tym?




- Oczywiscie, z moim zdrowiem nie jest wcale tak zle. Ufc 165 odbedzie sie w Toronto, bardzo chcialbym tam wystapic.




- A przeciwnik?




- Nie boje sie ryzyka i jestem sklonny postawic swojego title shota na szali. Josh Thompson to pierwszy powazny rywal jaki przychodzi mi na mysl.
 
Back
Top