Forumowa gra mma

@WanderleiSilva: @Sonnench gdy już przegrasz z @ShogunRua na #UFC on Fox Sport 1:1, wiedz, że następny w kolejce do zakończenia twojej sportowej kariery jestem ja. Tylko się nie wykręcaj! @DroniWhite, daj mi taką możliwosć!



@FabricioWerdum: @RodrigoNogueira, stwórzmy świetne show. Jestem gotów, by skończyć z Tobą identycznie jak z Fedorem. Pokażmy jak świetni są zawodnicy z Brazylii.



@jakeshieldsajj: @DroniWhite wiem że nie dawałem ostatnio dobrych walk. Ale wiedz że teraz dam z siebie wszystko, daj mi godnego rywala, a obiecuję że walka nie skończy się decyzją!
 
@Akira Corassani ok. Zawalczysz. Zarobisz na pewno, ale jak pokonasz Ricardo Lamasa!.
 
@Jake Shields







Przegrasz przez nokaut?. VERY FUCK YOU NUDZIARZU. Dostaniesz mocnego rywala więc lepiej szlifuj forme!.
 
Takanori Gomi odpowiada na zaczepki Normana Parke

Nie wiem kim jesteś i dlaczego chcesz walczyc akurat ze mną, ale mam dla ciebie wiadomośc. Takanori Gomi nie boi się nikogo i przyjmie każdą walkę, ale nie wydaje mi się, aby Droni White i fani chcieliby zobaczyc takie zestawienie.




Stanislav Nedkov opowiada o swoich najbliższych planach




Obecnie przebywam w Bułgarii i ciężko pracuję nad swoimi umiejętnościami w moim klubie Bushido Bulgaria. Czekam na oferty walk od mojego szefa Droniego White'a. Wiem, że w moich ostatnich walkach nie pokazałem wszytskich swoich możliwości z powodu słabej kondycji dlatego zwracam szczególną uwagę na trening kondycyjny. Co do przeciwnika z jakim chciałbym się zmierzyc to marzy mi się walka z Alessio Sakarą. Obaj ostatnio nie mieliśmy szczęścia w swoich walkach i jesteśmy głodni zwycięstw.
 
@DroniWhite: Nie bój sie o mnie, zadbaj o to żeby walka znalazła się w karcie głównej, bo tym razem przyciągnę tłumy.
 
Urijah na FB domaga sie walki o pas!

Hej @Dana. Gdy na Gali #UFC on Fox Sports 1 pokonam @Yuriego to chcę w końcu przejąć ten pas od łamagi @Cruza. Za długo nie walczy, niech ma honor i zda pas!




-----------------



Minotauro z jednym z wywiadów:




- Niedawno Stefan Struve zadeklarował, że chętnie zmierzylby się z Tobą w ringu. Co ty na to?



MN: Wiesz, mimo 37 lat jestem w optymalnej formie. Porażka z Werdumem to był szkolny bląd który nie powinen się mi przytrafić. Co do walki z Stevanem? Jezeli on tego chce to i ja. Obaj jesteśmy po porażkach i to fajny rywal bym mógł sobie poprawić rekord.



- Pewność siebie bije z Ciebie bardziej niż smród z cygańskiej chaty. Nie dajesz Stevanowi żadnych szans?



MN: Absolutnie. W każdym elemencie walki jestem od niego lepszy.
 
Roland Delorme - scot jorgeersen dajmy dobrą walkę jesli masz odwage ze mną stanąc w klatce
 
@królik



Joe Rogan - Egraam ma do Ciebie sprawe do pogadania. Zobacz E-MAILA za chwile :).
 
B.J Penn:

Najwyraźniej nie zobaczyłeś mojego wpisu, Jake! Ja chętnie stane z tobą do walki. Także jestem pewny, że taka walka nie skończy sie decyzją...




Norman Parke:

Chcę tylko godnie pożegnać legende, Takanoriego Gomiego i udowodnić fanom, ze nie jestem w ufc przypadkiem. Nie oszukujmy się, status "retired" powinien zaświecieć przy twoim nazwisku. Mimo to, szacunek.


Azamat Gashimov:




Niech 0-2 przy moim nazwisku nie myli fanów UFC. Nie powiodło mi sie ale jestem gotów na powrót i zwycięstwo! Darren Uyenoyama, do tablicy!






Ps. ale lipa, tylko Hunt i Penn mi sie dobrze trafili ;p O ile potrafie przeżyć Silera to taki Gashimov albo Roberts... ; p
 
@ScotJorgensen: Roland, Ronald czy jak Ci tam muszę sprawdzić kim ty w ogóle jesteś



@LorenzLarkin: @DroniWhite daj mi rewanż z Francuzikiem tym razem nie dopuszcze by sędziowie mnie oszukali. Skończe to przed czasem!
 
@FabricioWerdum: @RodrigoNogueira, stwórzmy świetne show. Jestem gotów, by skończyć z Tobą identycznie jak z Fedorem. Pokażmy jak świetni są zawodnicy z Brazylii.



@RodrigoNogueira - @FabricioWerdum Nie bardzo rozumiem? Wiesz, w dzieciństwie bardzo kochałem ciężarówki, lecz one nie odwzajemniały moich uczuć przez co dziś mam problem z myśleniem. Wygrałeś ostatnią walkę ze mną. Chcesz rewanżu?

-------------------------------



Andrzej Orłowski (założyciel, mentor, glówny trener najlepszego Gymu w USA: ARLOVSKI SUPER GYM) poinformował, że do jego zespołu dołączył nie kto inny niż Ian McCall.



Ian McCall - Treningi z Papciem Szczęką są dla mnie tym o czym marzyłem od dziecka. Podziwniam pana Orłowskiego!
 
Riley vs Edwards! na UFC on FOX8. Managerowie musza sie zgodzic gdyz ich rywale wylecieli z rozpiski :).
 
@DarrenUyenoyama

@Gashimov, Skoro chcesz opuścić UFC z bilansem 0-3, to bardzo chętnie sprezentuje ci trzecią porażkę przed czasem. Poddanie? Nokaut? Pozwalam ci wybrać sposób opuszczenia UFC.
 
Gashimov:

Ha! To było tak samo śmieszne, jak twoje nazwisko! Ze smykałką do dowcipów trzeba sie urodzić. Ciesze się, że nie musiałem sie ciebie prosić o tą walke. DroniWhite, make it happen, ja idę wcinać bułke z bananem.
 
@JakeShields

@BJPenn, chciałem jakiegoś mocnego rywala. Skoro tak chcesz przegrać, mogę się z Tobą zmierzyć. @DroniWhite, czytasz to?!




@RodrigoNogueira




Z chęcią stoczę walkę rewanżową. Wracam po przerwie, chcę aby Brazylia przypomniała sobie że jestem lepszy niż Ty. Wymiękasz?
 
@DarrenUyenoyama

@Gashimov, Nie dziw się, że nie musiałeś prosić. Przecież walka z tobą to najłatwiejszy sposób na zdobycie bonusu za wygraną. Po prostu idealny sposób na to, aby odbić się po ostatniej porażce i rozpocząć bój o coś więcej.
 
Alistair Overeem(odpowiedź na słowa Big Foota):

zacznijmy od tego że moja szklana szczenka to mit,po prostu miałeś farta,zresztą naprawdę nie wiem jakim cudem dostałeś TS ale to co zaprezentowałeś z Cainem to było efektowne padnięcie na glebę,zresztą kogo pokonałeś???,wrak Fedora i szklanego Arlovskiego,lepiej się szykuj na rewanż po tym jak rozwale Travisa
 
Tyron Woodley po swojej ostatniej walce wydal oswiadczenie w ktorym przeprosil swoich fanow za slaba dyspozycje w ostatniej walce z tym nudnym lamusem nie chce zadnych rywali "na przetarcie" bo jak twierdzi nie czuje ,ze ta walke przegral i oczekuje ze pewnego dnia otrzyma rewanz i wysle Shieldsa tam gdzie jego miejsce czyli na Facebookowe Prelimsy
 
Ivan Menjirav dla jednego z zagranicznych portali MMA:

[...]



Czy coś się zmieniło w Twoim treningu po ostatniej przegranej z Urijah'em Faberem na UFC 157?



- Absolutnie nic. Faber to solidny rywal. Ja popełniłem błąd, a on to wykorzystał. Ćwiczę pod okiem moich kolegów, a zarazem specjalistów. Kto wie, może jeszcze kiedyś skrzyżujemy ze sobą rękawice..







Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?



- Przede wszystkim, ćwiczyć dalej i nie poddawać się. Spędzam czas z moją rodziną, w wolnych chwilach lubię wyjść gdzieś z dziećmi. Jeżeli chodzi o rywala, czekam na tego, kogo wyznaczy mi Droni White. Jeszcze nie rozmawiałem, ani z nim, ani z Joe Silvą, kiedy zawalczę ponownie. Miejmy nadzieję, że już niedługo.



[...]








Jake Shields odnośnie oświadczenia Woodleya:




@TWoodley, jaja sobie robisz? Dla Ciebie nawet w premilsach nie powinno być miejsca. Skończ świrować, rewanżu nie będzie. Nie mam zamiaru marnować mojego czasu. To dobrze dla ciebie, bo znowu byś przegrał.
 
Na jutrzejsza gale trzeba ustawic taktyki. Kazdy pisze w ilu procentach jego zawodnik ma uzywac poszczegolnych rzeczy:

Stojka (razem 100‰)
Boks
Kopniecia
Klinczowanie
Obalanie

Klincz (razem 100‰)

Thai Clinch
Dirty Boxing
Avoid clinch
Obalanie

Parter (razem 100‰)
GnP
Poddania
Positioning
LnP

Do tego kazdy wybiera

Styl walki (wybrac jedno)

Very Defensive
Defensive
Normal
Agressive
Very agressive

I czego uzywamy bardziej (wybrac jedno)

All techinique
Most technique
Normal
Most power
All power

Wypełnione wyslac do droniego
 
@Corassani: @DroniWhite, @Lamas to dobry zawodnik, pewnie że biorę tę walkę! @Lamas, czekam! Dzięki @DroniWhite!



@Corassani: @Swanson, żal Ci dupę ściska?



@Barboza: @Parke, Gomi Cię wyśmiał... może jednak zawalczysz ze mną ;)?
 
Egraam, gdzie sprawdzić jaka jutro gala i kto walczy? Na którejś stronie jest to napisane? ;) Bo nie mogę znaleźć czy walczę, czy nie.
 
Back
Top