Forumowa gra mma

Twitter:



@MJohnson Chcę walki z Cristiano Marcello. Pokaże temu brazylijskiemu cieniasowi gdzie jego miejsce
 
@PatBarry

@smiocic, Odwal się, jem batona. Jeżeli tak się martwisz o mój czas, to może wyręcz mnie i sam zagadaj do Todda. Macie o czym pogadać, bo jedno was łączy. Pokonaliście tego samego brytyjskiego killera.
 
Egram, Johnson ma zaklepaną już walke więc sie jej trzymamy o ile rozumiem zasady. Z Lauzonem konkretnie



Norman Parke... tragedia, zacięty bój z Tokudome stoczył. Ale mi sie trafia xD
 
Cristiano Marcello:@MJohnson jestem cieniasem?,skoro jestem cieniasem to kim ty jesteś pajacu?,zresztą mogę z tobą walczyć ale pamiętaj że skończy to dla ciebie się tragicznie,bo ostatnio zmieniłem team i myśle że nowe siły we mnie weszły
 
U mnie też cienizna. Tylko mały Nog godny zainteresowania, chociaż też do czołówki troszkę mu brakuje. Mam nadzieję, że jakiegoś killera dostanę w piórkowej, bo jak nie to załamka.
 
@smiocic: @PatBarry hehe, a czego się po takim buraku jak Ty można spodziewać... Ty byś Philipa nigdy nie pokonał. po prostu się boisz i to rozumiem, co tam u tej Twojej całej @RoseNamajunasczyjakośtak? pozbierała się już po Inviccie, czy razem z Tobą opłakuje Wasze żałosne kariery?



@smiocic: @GGonzaga, może jakiś fight? szkoda mi tracić czasu na frajerów typu SD
 
W MW posucha, mało fighterów z czołówki zostało wylosowanych.


Tim Kennedy


"Ktoś chce sprawdzić, jak ciężkie są ręce sierżanta sił specjalnych? Czekam na chętnych."
 
@PatBarry

@smiocic, Niby nie chcesz tracić na mnie czasu, a w ciągu 15 minut już trzeci raz wywołujesz mnie do tablicy. Chyba ten nokaut od najsłabszego strikera HW (Struve) daje się we znaki, bo uszczerbki umysłowe są bardzo widoczne.
 
@ToddDuffee: Już wycofujesz się z walki ze mną ? Czy w UFC nie ma nikogo z jajami ? @GabrielGonzaga
 
Shawn Jordan dla mmafighting.com:

Daniel Cormier? Kto to? On stoczył wogóle w UFC jakąś walkę? A no tak, to ten koleś, który walczył z Mirem. Musiałem przysnąć podczas tej walki, bo kompletnie wyleciała mi z pamięci. Jeśli naprawdę chce sprawdzić się w stójce i nie ma zamiaru przyklejać się do mnie przez 15 minut to chętnie pokażę mu jak walczą prawdziwi mężczyźni.
 
@smiocic: @Gonzaga - ok, czekam na decyzję @DroniWhite! proponuję najbliższe #UFC! sorry @Duffee! powodzenia, liczę że Twoja walka z @Barry dojdzie do skutku, ale pewnie będzie się bał.



@smiocic: @PatBarry - spadaj frajerku, zmierzę się z zawodnikiem 2 klasy lepszym od Ciebie. czekam na Twoje walki w Inviccie, tylko tam jest miejsce dla takich, pa.
 
Tim Kennedy


"Zaraz Ci odpowiem @TomLawlor tylko wygoogluję ktoś Ty jest. Ale nigdy walki nie unikam. Challenge accepted".
 
Twitter:



@DanielCormier: @ShawnJordan Dobrze, jeśli tak bardzo chcesz pójść spać po silnym ciosie w głowe - zafunduje ci to. Przygotuj się dobrze!
 
Tom Lawlor



"no to widzę że trafiłem na osobę która nie boi się walki,akceptuje wyzwanie!"
 
@ToddDuffee: Widać po tym KO jakie zafundował Ci @TravisBrowne coś Ci się pomieszało. Po porażce ze @smiocic nie będzie Cię już UFC
 
Nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi w tej waszej grze, ale idea trash talku podoba mi się zajebiście. :-)
 
Norman Parke:

Fala krytyki sypie sie na mnie od ostatniego starcia z Tokudome. Myślę, ze pora wam udowodnić, że moje miejsce w UFC nie jest przypadkowe. Chcę walki z Gomim.
 
nie korzystam z twittera i nie orientuje sie w tych małpach i tagach, więc sorry, ale odpowiadam normalnym pismem xD



Parke: nie widzę ani jednego dobrego powodu dla którego miałym zrezygnować z walki z takim zawodnikiem jak Gomi na rzecz ciebie. Chętnie zrobie ci powtórke z tego, co zrobił Varner ale wszystko po kolei, bro.
 
Panowie nie wiem czy macie podobne odczucie, ale wydaje mi się, że jeden temat na tą gre to za mało. Najlepiej byłoby założyc oddzielny temat na każdą kategorię wagową i temat gdzie będą podawane rozpiski i wyniki z walk. Jednak z drugiej strony tematy te siały by niezły bałagan na forum, które i tak jest już mocno zaśmiecone. Droni mam nadzieję, że rozważysz mój pomysł.
 
Arlovski | Diego Brandao (17-8) | UFC 3-1 | Daniel Pineda (18-9) | UFC on Fox Sports 1
Egraam | Erik Koch (13-2) | UFC 5-2 | Dustin Poirier (13-3) | UFC 164
Yuuri | Clay Guida (30-13) | UFC 9-1 | Chad Mendes (14-1) | UFC 164
Vaicavalo | Andy Ogle (9-2) | UFC 1-1 | Nieznany | UFC on Fox Sports 1
Damianancelotti | Cub Swanson (20-5) | UFC 10-4 |
|
Kees | Akira Corassani (11-3) | UFC 2-0 |
|
Yoza | Mike Brown (26-8) | UFC 8-5 | Steven Siler (22-10) | UFC on Fox Sports 1
TheLastEmpror | Rani Yahya (18-7) | UFC 7-4 |
|
Rades | Dennis Siver (21-9) | UFC 10-6 |
|
Gaara | Felipe Arantes (15-4-1) | UFC 2-1-1 |
|
Nikuya | Hacran Dias (21-2-1) | UFC 1-1 |
|
królik | Charles Oliveira (16-4) | UFC 4-4 |
|
Cactus | Frankie Edgar (16-4-1) | UFC 10-4-1 |
|
Visu | Chad Mendes (14-1) | UFC 9-1 | Clay Guida (30-13) | UFC 164
DickNiaz | Ricardo Lamas (13-2) | UFC 8-2 |
|
lugasek | Nam Phan (18-11) | UFC 2-4 |
|
gokussj4 | Maximo Blanco (9-4-1) | UFC 1-1 |
|
RaphTaba | Dustin Poirier (13-3) | UFC 6-3 | Erik Koch (13-2) | UFC 164
lukasz4493 | Chan-Sung Jung (13-3) | UFC 3-2 | Jose Aldo (22-1) ° | UFC 163
hunterp | Darren Elkins (16-3) | UFC 6-2 | Hatsu Hioki (26-6-2) | UFC on Fox Sports 2
midern | Daniel Pineda (18-9) | UFC 3-2 | Diego Brandao (17-8) | UFC on Fox Sports 1
stoner | Steven Siler (22-10) | UFC 4-1 | Mike Brown (26-8) | UFC on Fox Sports 1
 
@DrysdaleBJJ: Niestety infekcja wykluczyła mnie z mojej najbliższej walki. Po powrocie do zdrowia chętnie pożegnam Sonnena z UFC jakimś efektownym poddaniem
 
Back
Top