Forumowa gra mma

Ja w sumie też nie do końca rozumiem tę grę, ale po części wiem o co chodzi i do czego wszystko zmierza. Zobaczymy w praktyce co i jaki ;p
 
O 20 powinny byc wyniki losowania do kategorii Lekkiej, albo i pozniej bo jeszcze robote mam.
 
RaphTaba | Ryan Bader (15-3) | UFC 8-3 | Glover Teixeira (21-2) | UFC on Fox Sports 3
lukasz4493 | Rashad Evans (18-3-1) | UFC 13-3-1 |
|
hunterp | Lyoto Machida (19-3) | UFC 11-3 | Phil Davis (11-1) | UFC 163
midern | Wanderlei Silva (35-12-1) | UFC 5-7 |
|
stoner | Vinny Magalhaes (10-6) | UFC 1-3 | Anthony Perosh (13-7) | UFC 163
 
Nie wiem czy do końca rozumiem. Został mi wylosowany Ryan Bader, który walczy na UFC on Fox Sports 3 z Glover'em, który jest pod kimś innym, si?
BTW: Ten Rashad nie bez powodu jest tuż podemną. On miał być mój :D
 
Kurna, w puli był jeszcze Evans i Machida a dostałem Magalhaesa którego nie cierpie xD oh well, moze coś sie ugra
 
RaphTaba | Frank Mir (16-7) | UFC 14-7 | Josh Barnett (32-6) | UFC 164
lukasz4493 | Brandon Vera (12-6) | UFC 8-6 | Ben Rothwell (32-9) | UFC 164
hunterp | Shawn Jordan (15-4) | UFC 3-1 |
|
midern | Fabricio Werdum (17-5-1) | UFC 5-2 |
|
stoner | Mark Hunt (9-8) | UFC 4-2 |
|



HW :)
 
O stoner ma Hunta dla mojego Nelsona :-)



No i Wanderlei sie znalazl



images








Mistrz nadciaga...



chaelsonnen.jpeg
 
"CORMIER CHCE POJEDYNKU Z JORDANEM"



Daniel Cormier w wywadzie dla mmajunkie.com powiedział:

Następny rywal? Hmmm... Chciałbym się zmierzyć z Shawnem Jordanem. Wygrał 4 ze swoich 5 walk w tym ostatnio dwie z rzędu. Zarówno ja jak i on jesteśmy na dobrej drodze do titleshota. 11 swoich pojedynków wygrał przez nokaut, czyli lubi wymieniać mocne ciosy. Chcę się sprawdzić z dobrym stójkowiczem takim jak on bo przyznam szczerze Frank Mir nie miał mi w stójce nic do zaoferowania. Jordan, jeśli masz w sobie choć krztynę odwagi, przyjmij to wyzwanie.






TrashTalk uważam za rozpoczęty :-).
 
Arlovski | Michael Bisping (24-5) | UFC 14-5 | Mark Munoz (13-3) | UFC on Fox Sports 4
Egraam | Tim Boetsch (16-6) | UFC 7-5 |
|
Yuuri | Tom Lawlor (9-5) | UFC 5-4 |
|
Vaicavalo | Tim Kennedy (16-4) | UFC 1-0 |
|
Damianancelotti | Andrew Craig (9-1) | UFC 3-1 |
|
Kees | Ronaldo Souza (18-3) | UFC 1-0 | Yushin Okami (29-7) | UFC on Fox Sports 3
Yoza | Lorenz Larkin (13-1) | UFC 0-1 |
|
TheLastEmpror | Brad Tavares (10-1) | UFC 5-1 | Nieznany | UFC on Fox Sports 2
Rades | Chris Camozzi (19-6) | UFC 6-3 |
|
Gaara | Ronny Markes (14-1) | UFC 3-0 |
|
Nikuya | Ed Herman (20-9) | UFC 7-5 | Nieznany | UFC on FOX 8
królik | Stanislav Nedkov (12-1) | UFC 1-1 |
|
Cactus | Alan Belcher (18-8) | UFC 9-6 |
|
Visu | Magnus Cedenbland (10-4) | UFC 0-1 | Nieznany | UFC 164
DickNiaz | Nick Ring (13-2) | UFC 3-2 | Uriah Hall (7-3) | UFC on Fox Sports 1
lugasek | Cung Le (9-2) | UFC 2-1 |
|
gokussj4 | Mark Munoz (13-3) | UFC 10-3 | Michael Bisping (24-5) | UFC on Fox Sports 4
RaphTaba | Rafael Natal (16-4-1) | UFC 4-2-1 |
|
lukasz4493 | Chris Leben (22-10) | UFC 12-9 |
|
hunterp | Alessio Sakara (19-10) | UFC 6-7 |
|
midern | C.B. Dolloway (13-4) | UFC 7-4 |
|
stoner | Buddy Roberts (12-3) | UFC 1-1 |
|
 
Mark Hunt w rozmowie z Arielem Żydwanim wyraził chęć stoczenia walki z Royem Nelsonem:

Tak, bardzo często słysze, że to jest starcie, które chcieliby zobaczyć kibice. Jeżeli to chcą zobaczyć fani to jestem za, Roy, zróbmy to. Chcę tylko dodać, że to moje pięści i moja głowa są dużo mocniejsze i to ja wygram.




Vinny Magalhaes o swojej najbliższej walce:




Myślę, że Perosh już dawno powinien zawiesić rękawice na kółku. Jeżeli taka jest decyzja UFC to stocze z nim walke ale będę musiał boleśnie mu pokazać, że jego czas sie skończył.






@edit



Ale cieniaka dostałem w średniej, jeszcze gorzej niż w półciężkiej. Narazie tylko z Hunta sie ciesze :D
 
OVEREEM:"jak rozwalę Browne,chce rewanżu z Big Footem a potem walki o pas"

dla mnie pojedynek z Browne to przetarcie przed większymi wyzwaniami,zresztą rozwale go w pierwszej rundzie bo nie stanowi dla mnie żadnego zagrożenia więc mój plan po tej walce bo jak wygram bo innej opcji nie biorę pod uwagę to chce rewanżu z Big Footem by udowodnić mu że nie zasłużył na wygraną w poprzedniej walce a potem chce w końcu walki o pas z Cainem i pokazania kto jest najlepszym fighterem wagi ciężkiej,bo pamiętajcie o jednym że ciągle jestem najniebezpieczniejszym fighterem w UFC
 
Ok. Jako, że rywali w zasiegu mojego Dawidka jest jak na lekarstwo ;) to proponuję wielki, wyczekiwany przez wszystkich rewanż na szczycie (no może prawie ;p) HW. Uwaga! Uwaga! Fani szaleją, laski piszczą, gwarantowane miliony z PPV... Struve vs Herman 2!!! Co na to druga strona?;)
 
Todd Duffe wyraził chęć walki z Patem Barrym

Uważam ,że Pat jest świetnym zawodnikiem i dalibyśmy kapitalną walke. Fani lubią oglądać nokauty a ta walka właśnie tak by się skończyła.
 
Pat Barry na twiterze: Walka z Duffee'm? Jeszcze nie teraz



Krótko po informacji, jakoby Duffee wyrażał zainteresowanie pojedynkiem z Barrym, amerykański kickboxer udzielił krótkiej wypowiedzi na swoim twiterze:

Walka z Duffem zupełnie mnie nie interesuje. Najpierw wygraj w UFC z kimś lepszym niż de Fries, a potem możemy usiaść do rozmów.
 
Todd Duffee: Pat po prostu się mnie boi



Nie trzeba było długo czekać na reakcje Todda Duffee po tym jak Pat Barry wyraźnie powiedział że walka z mało rozpoznawalnym Duffee go nie interesuje.

Pat doskonale wie że jestem dla niego bardzo groźnym rywalem. Ostatnio został znokautowany i chyba nie chce by stało się to ponownie.Pat po prostu się mnie boi.
 
Visu | Magnus Cedenbland (10-4) | UFC 0-1 | Nieznany | UFC 164




o boze



edward_norton_angry_laptop_gif.gif


Mark Hunt w rozmowie z Arielem Żydwanim wyraził chęć stoczenia walki z Royem Nelsonem:




Tak, bardzo często słysze, że to jest starcie, które chcieliby zobaczyć kibice. Jeżeli to chcą zobaczyć fani to jestem za, Roy, zróbmy to. Chcę tylko dodać, że to moje pięści i moja głowa są dużo mocniejsze i to ja wygram.


(mmafajting.com)



Dzisiaj wychodzacego z Burger Kinga, zawodnika wagi ciezkiej Roy'a "Big Country" Nelsona (6-4 UFC), napotkal nasz redaktor Ariel Żydwani.



- Czesc Roy! Jak sie masz?



- (Nelson wyciarajac brode z musztardy i keczupu;) Siemanko Ariel, czuje sie swietnie!



- Slyszales, ze Daniel Cormier zrezygnowal z walki z toba? Mozesz, nam cos powiedziec na ten temat?



- Taa, slyszalem. Coz moge powiedziec? Tyle czasu zabiegal o ta walke, a teraz stchorzyl i wyzywa na starcie zawodnikow pokroju Shawna Jordana. Z calym szacunkiem do niego, ale kogo on pokonal? Przeciez to zawodnik z konca drugiej dziesiatki! Wyglada na to, ze w pore wyczul, iz nie ma ze mna wiekszych szans.




- No coz, twoja walka z Danielem raczej nie dojdzie do skutku. Z drugiej strony, dlugo nie musiales czekac na kolejnego rywala, Mark Hunt rzucil ci wyzwanie.




- O i to mi sie podoba. Co drugi fan powtarza mi, jak bardzo chcialby zobaczyc nasz pojedynek. Dwoch takich wielkich sukinsynow musi sie w koncu ze soba zmierzyc. Slyszalem, ze z jego noga juz wszystko w porzadku, wiec ja jak najbardziej jestem za! Dana, Lorenzo, make it happen! Fani beda wniebowzieci!




- Kiedy bylbys gotowy?




- Nawet jutro! (smiech), a tak powaznie, to mysle, ze ufc 166 to bardzo dobry termin.
 
Glover Teixeira:jeśli uda mi wygrać z Baderem to chciałbym stoczyć jeszcze 2 czy 3 pojedynki żeby dostać walkę z Jonem Jonesm,to jest mój cel i mam nadzieje że dam radę dojść do TS,ale teraz muszę się skupić na walce z Ryanem bo to jest najważniejsze
 
Arlovski | Kelvin Gastelum (6-0) | UFC 1-0 | Paulo Thiago (15-5) | UFC on Fox Sports 2
Egraam | Pascal Krauss (11-1) | UFC 2-1 | Nieznany | UFC 164
Yuuri | Johny Hendricks (15-1) | UFC 12-1 | Georges St.Pierre (24-2) | UFC 167
Vaicavalo | Rory MacDonald (14-1) | UFC 5-1 | Jake Ellenberger (29-6) | UFC on FOX 8
Damianancelotti | Court McGee (14-3) | UFC 4-2 | Nieznany | UFC on Fox Sports 2
Kees | Rick Story (15-7) | UFC 8-5 |
|
Yoza | Nick Catone (9-4) | UFC 3-4 |
|
TheLastEmpror | Siyar Bahadurzada (21-5-1) | UFC 1-1 |
|
Rades | Tyron Woodley (11-2) | UFC 1-1 |
|
Gaara | Sean Pierson (14-6) | UFC 4-2 |
|
Nikuya | Mike Pierce (17-5) | UFC 10-3 |
|
królik | Dong-Hyun Kim (17-2-1) | UFC 8-2 |
|
Cactus | Mike Pyle (25-8-1) | UFC 8-3 |
|
Visu | Demian Maia (18-4) | UFC 12-4 |
DickNiaz | Chris Clements (11-4) | UFC 1-0 | Stephen Thompson (7-1) | UFC 165
lugasek | Kyle Noke (20-6-1) | UFC 4-2 |
|
gokussj4 | Jake Ellenberger (29-6) | UFC 8-2 | Rory MacDonald (14-1) | UFC on FOX 8
RaphTaba | Carlos Condit (28-7) | UFC 10-3 | Martin Kampmann (20-6) | UFC on Fox Sports 2
lukasz4493 | Thiago Alves (19-9) | UFC 11-6 |
|
hunterp | Josh Koscheck (17-7) | UFC 15-7 |
midern | Jake Shields (28-6-1) | UFC 3-2 |
|
stoner | B.J. Penn (16-9-2) | UFC 12-8-2 |
|
 
Pascal Krauss w rozmowie z Motaszem Tarciniakiem:
Chciałbym żeby moim następnym rywalem był Sean Pierson. Zwyciężył w 3 ostatnich walkach z rzędu, a ja mam coś do udowodnienia. Myśle moglibyśmy dać dobry bój Wygram to walkę i pokaże że młodsze pokolenia góruje nad tym bardziej doświadczonym. Pierson masz już 37 lat, pora już zakończyć przygodę z tym pięknym sportem, a ja ci w tym pomogę. Bo niestety dla ludzi w takim wieku jak ty zostały już tylko szachy.
Szybszy od światła :D.
 
Back
Top