Forumowa gra mma

Johny Hendricks i to mi się podoba,

<h1 class="yt" id="watch-headline-title">
coco jambo i do przodu!
 
Demian Maia na twitterze:

Shit! @Koscheck kontuzjowany i nie wystepie tym samym na #ufc163! Wielka szkoda, ale coz, trzeba ruszac dalej. #UFC Fight Night 28 w Brazylii, przyjme kazde wyzwanie! @Thiago Alves, @Jake Shields, @Mike Pierce, @Siyar Bahadurzada ?! Panowie nie każcie sie prosic!


szkoda, ze wiele osob dostaje "randomow" zamiast ludzi z nazwiskiem, Diaz mi sie marzyl dla Mai :-) - a nikt go nie ma.
 
Elenberger- Mcdonald to taka mięka fajka. Myślę że spokojnie z nim wygram a potem zawalcze z carlosem conditem!!!!!
 
Ja sie ciesze z ww i hw, bo mam Hunta i Penna. W wagach pomiędzy nędza bo Roberts i Magalhales (jest tu lubiany ale jak dla mnie przereklamowany strasznie)







Buddy Roberts zapytany o plany:

Nie wiem, ciężko powiedzieć. Stawiam pierwsze kroki w UFC i jestem narazie 1-1 także nie czuje sie na tyle dobrze aby dobierać sobie przeciwników. Jeżeli koniecznie miałbym kogoś wskazać to byłby to ktoś w podobnym miejscu co ja. Może Magnus Cedenbland jest zainteresowany? Michael Kuiper? Anybody?




B.J Penn o swojej przyszłości:




Będę walczył i wciąż w wadze półśredniej. Myślę, że mam tu wciąż porachunki do załatwienia. Interesuje mnie walka z Jakem Shieldsem.
 
twitter-bird-white-on-blue.png




@ThiagoSilva_MMA: Nie mogę dłużej czekać na walkę! @DroniWhite, zrób coś! Który kozak chce walki?







@Rick_Story: piękny dzień, ale te czekanie mnie wkurza... zaczyna się robić coś takiego, jak mój pseudonim. ktoś chce może walczyć?







@smiocic: @PatBarry - chcesz walki? Jesteś niby HD, ale po walce ze mną możesz być już w SD!







@JacareSouza: @Okami, co tam słychać? jak treningi Ci idą? u mnie wspaniale, nie mogę się doczekać walki :). chcę pokazać, że titleshot niedługo będzie mój!
 
Pat Barry do T. Duffe:

Nie boję się ciebie, nie boję się nikogo. W swojej karierze walczyłem z lepszymi zawodnikami od ciebie, więc nie dziw się, że twoje szczekanie mnie nie obchodzi. Pokonaj kogoś lepszego od cienkiego jak siki pająka de Friesa, a wtedy z chęcią podejmę rękawice.
 
DickNiaz na serio? Rzeczywiście, masz trochę lipe ale szkoda by tak rezygnować
 
twitter-bird-white-on-blue.png




@Rick_Story: @NickCantone challenge accepted, @DroniWhite make it happen



@Thiago_Silva: @Fabio_Maldonado - hahahahaha, wolałbym kogoś lepszego, niż takiego frajera jak Ty. chętnie udowodnię Ci, że jestem lepszy od Ciebie nawet bez dopingu! :-)
 
Maldonado- Cieszę się z tego powodu tylko zeby cie znowu nie zlapali ze znowu jedzie na dopingu bo bede niepocieszony. Droni ustaw tą walkę
 
Twitter



@ToddDuffe



Każesz mi pokonać kogoś lepszego nie bądź śmieszny! Kogo takiego Ty ostatnio pokonałeś Shane'a del Rosario i Christiana Morecrafta. Odezwij się jak wyhodujesz jaja @PattBarry
 
@Pat Barry




@ToddDuffe, Ty nawet takich wygranych nie masz, więc jeżeli ja jestem śmieszny, to kim ty jesteś? Chętnie bym cię sprał, ale mi się nie chce. Lepiej zjem se batona.
 
Gabriel Gonzaga- Todd duffe skoro taki z ciebie kozak to wyskocz na kogoś większego kalibru. Nie bądź łajzą żeby brać słabego Pata
 
Antonio Minotauro Nogueria - Jaranko!!



Matt Hamill - nieźle ale on nie skończył kariery?



Michael Bisping - hehe :D



Kelvin Gastelum - szczerze? musiałem gościa wygooglować;p



Podsumowując Arlovski Super Gym ma się dobrze i Trener zadowolony jest ze składu swoich podopiecznych.



---------------------------------------



Kelvin Gastelum na twiterze:

@Kelvin_Gastelum: @Paulo-Thiago to zdecydowanie najlepszy rywal z jakim dane mi będzie się bic. Lecz zapewniam fanów, chociaż ich nie wiele, że ciężko pracuję i wylewam siódme poty. Rywala dażę wielkim szacunkiem ale w klatce to ja będę górą.
 
@smiocic: @PatBarry, czekam... wolisz marnować czas na Duffee'a? hahaahah :-)btw. smaczny baton? lepiej Ci po tym snickersie?



@EBarboza: Wygrałem 2 walki z rzędu, mam ogólnie niezły rekord w UFC - chcę kogoś lepszego i chcę dalej się wspinać po upragniony tytuł! kto chętny? tylko słabiaczki, nie piszcie - wyśmieję Was zaraz po przeczytaniu twittowego nicka...
 
Arlovski | Jim Miller (22-4) | UFC 11-3 |
|
Egraam | Michael Johnson (12-8) | UFC 4-4 | Joe Lauzon (22-8) | UFC on Fox Sports 1
Yuuri | Cristiano Marcello (13-5) | UFC 1-2 |
|
Vaicavalo | Gleison Tibau (27-9) | UFC 12-7 | Jamie Varner (21-7-1) | UFC 164
Damianancelotti | Jorge Masvidal (24-7) | UFC 1-0 | Michael Chiesa (9-0) | UFC on FOX 8
Kees | Edson Barboza (12-1) | UFC 6-1 |
|
Yoza | Anthony Pettis (16-2) | UFC 8-2 | Benson Henderson (19-3) ° | UFC 164
TheLastEmpror | Danny Castillo (15-5) | UFC 10-5 | Tim Means (18-4-1) | UFC on FOX 8
Rades | Aaron Riley (30-13-1) | UFC 3-5 | Nieznany | UFC on FOX 8
Gaara | Evan Dunham (14-4) | UFC 7-4 |
|
Nikuya | Pat Healy (29-16) | UFC 0-1 |
|
królik | Takanori Gomi (34-9) | UFC 3-4 |
|
Cactus | Ross Pearson (15-6) | UFC 7-3 |
|
Visu | T.J. Grant (21-5) | UFC 8-3 |
|
DickNiaz | Yancy Medeiros (9-1) | UFC 0-1 |
|
lugasek | Gray Maynard (11-2-1) | UFC 9-2-1 |
|
gokussj4 | Yves Edwards (42-19-1) | UFC 10-7 | Spencer Fisher (24-9) | UFC on FOX 8
RaphTaba | John Makdessi (11-2) | UFC 4-2 |
|
lukasz4493 | Rustam Khabilov (16-1) | UFC 2-0 |
|
hunterp | Tim Means (18-4-1) | UFC 2-1 | Danny Castillo (15-5) | UFC on FOX 8
midern | Matt Wiman (15-7) | UFC 9-5 |
|
stoner | Norman Parke (18-2) | UFC 2-0 |
|
 
@ToddDuffee Ten większy kaliber to niby Ty? Zafunduje Ci drugi nokaut z rzędu @GabrielGonzaga
 
Back
Top