Forumowa gra mma

@EBarboza: @Parke - już to widzę, Ty z Takanorim, ahhahahah.



@Corassani: ostatnio przegrałem z @PaulReed... kurde, chcę rewanżu! @DroniWhite, ja chcę @PaulReed w @UFC!



Droni - ja to widziałbym tak: jeden temat do walk, które dodajesz i gal, drugi do rozmów między zawodnikami, FAQ jakiś. popros moze redakcje o jakis poddzial w dziale cohones?
 
@ShawnJordan: @DanielCormier O moje przygotowanie nie musisz się martwić. Lepiej zacznij już zbijać do 205, bo po porażce ze mną w HW będziesz spalony.
 
@Daniel Cormier: @ShawnJordan, lepiej ty zbieraj pieniędze na leczenie, bo po tym co ci zrobię będziesz musiał bardzo dużo czasu spędzić w szpitalu.
 
Według mnie jeden temat jest wporządku, to nie forum zapełnione gimnazjalistam i, mamy ogarniętych typków, którzy czają baze



Norman Parke: Właściwie, myślę, że wszystko mi jedno. Mogę najpierw zawalczyć z Gomim lub z tobą. Widzę, że bicie małej, przestraszonej brazylijskiej cipki, która klepie po ciosach obudziło w tobie lwa. Kocham takie sytuacje, kiedy moge uśpić takie bestie. DroniWhite, jestem pierwszy w kolejce do pożegnania Gomiego lub spuszczenia łomotu Barbozie, pamiętaj!



Steven Siler o najbliższej walce dla Żydwaniego:

Bardzo szanuje Mike'a ale jego pięć minut minęło. Widzę siebie z uniesioną ręką.






ps. niezbyt z Silera jestem zadowolony, dalej ciesze sie tylko z Hunta i Penna
 
@Droni White



I'm sorry. Paula Reeda to możecie oglądać na podrzędnych galach w Polsce typu MMA ATTACK,KSW. FUCKING JOKE! hehe!.
 
@MBrown: Ostatnimi walkami pokazałem ,że trzeba się ze mną jeszcze liczyć. Jeśli Steven uważa ,że mój czas minął pokaże mu jak bardzo się myli.
 
Bigfoot na twiterze odpowiedzial na zaczepki Overeema



"Słyszalem ze chcesz rewanzu Alistair co ciekawsze po tym jak "łatwo" rozwalisz Browne`a moim zdaniem do tego starcia nie dojdzie bo nie wygrasz z Travisem i nastepna walke stoczysz z Nandorem Guelmino lub Davem Hermanem lecz jesli jakims cudem wygrasz z Brownem chetnie jeszcze przemowie do twojej szklanej szczeki "







Siver na swoim twiterze zapowiedzial ,ze chce walki z Charlesem Oliveira







"@Charles Oliveira przegralismy na tej samej gali jestesmy w tym samym momencie po porazkach mysle ze kibice chcieli by zobaczyc ta walke Droni White make it happened "
 
Nie za bardzo to ogarniam. Wylosowałem: Wanderleia, Werduma, Shields'a,Wiman'a, Dollowa'a i Pineda (Choć dwóch ostatnich niebardzo kojarzę).

Może mi ktoś wytłumaczyć co teraz? Widzę że kazdy ma trashe. Rozumiem, ze wymyślamy zarówno je, jak i "rozmowy twitterowe"? Z tego co widzę, to moze być lekka fantazja, a nie odzwierciedlenie teraźniejszości? Mogę zacząć do kogo chcę itp?
No dobra, zacznę trash, i co dalej? Jak będą wyglądać walki itp? Dzieki za wytłumaczenie, a potem zabieramy się do gry ;)
 
@AlessioSakara: Fani domagają się zestawienia mnie z @ChrisLeben! Make it happen @DroniWhite! #FOTN
 
@midern, o ile rozumiem to tak, my, przez trashtalki mamy wpływ na gre. Droni z tego czerpie, ustawia gale a tam program już decyduje czy jakoś tak xD



Dla przykładu: wyzwałem swoim B.J Pennem twojego Shieldsa. Możesz przyjąć wyzwanie albo znaleźć innego rywala.
 
@midern



Walki będą toczone w Ulltimate MMA Simulator, symulować będzie Droni i ja. Jeśli w rzecywistości nie masz obecnie walki - podbijasz do kogo chcesz. Z czasem walki w rzeczywostości przestaną się liczyć (jak każdy stoczy walke jakąś).
 
Arlovski | Urijah Faber (28-6) | UFC 12-5 | Yuri Alcantara (28-4) | UFC on Fox Sports 1
Egraam | Mike Easton (13-3) | UFC 3-2 |
|
Yuuri | T.J. Dillashaw (8-1) | UFC 4-1 | Raphael Assuncao (20-4) | UFC on Fox Sports 3
Vaicavalo | Brian Bowles (10-3) | UFC 7-3 |
|
Damianancelotti | Raphael Assuncao (20-4) | UFC 7-3 | T.J. Dillashaw (8-1) | UFC on Fox Sports 3
Kees | Vaughan Lee (13-9-1) | UFC 2-3 |
|
Yoza | Scott Jorgensen (14-7) | UFC 10-6 |
|
TheLastEmpror | Renan Barao (30-1) (IC) | UFC 7-0 | Eddie Wineland (20-8-1) | UFC 165
Rades | George Roop (14-9-1) | UFC 5-6-1 |
|
Gaara | Yuri Alcantara (28-4) | UFC 4-1 | Urijah Faber (28-6) | UFC on Fox Sports 1
Nikuya | Takeya Mizugaki (17-7-2) | UFC 6-5 | Erik Perez (13-4) | UFC on Fox Sports 2
królik | Eddie Wineland (20-8-1) | UFC 6-4 | Renan Barao (30-1) (IC) | UFC 165
Cactus | Michael McDonald (15-2) | UFC 5-1 | Brad Pickett (23-7) | UFC on Fox Sports 1
Visu | Hugo Viana (7-1) | UFC 2-1 | Nieznany | UFC on Fox Sports 3
DickNiaz | Dominic Cruz (19-1) | UFC 9-1 |
|
lugasek | Mitch Gagnon (9-2) | UFC 1-1 | Nieznany | UFC 165
gokussj4 | Roland Delorme (9-1) | UFC 3-0 |
|
RaphTaba | Yves Jabouin (19-8) | UFC 5-4 |
|
lukasz4493 | Norifumi Yamamoto (18-6) | UFC 0-3 | Ivan Menjivar (25-10) | UFC 165
hunterp | Brad Pickett (23-7) | UFC 6-3 | Michael McDonald (15-2) | UFC on Fox Sports 1
midern | Ivan Menjivar (25-10) | UFC 4-4 | Norifumi Yamamoto (18-6) | UFC 165
stoner |



Stoner w zamian za to Ty jedyny masz na 100% Fightera w FLW, nie mam wiecej zawodnikow w BW, i'm sorry :D
 
@HulkEaston: Chcę walki z @VLee. Obydwoje jesteśmy po porażkach i więc obydwoje mamy coś do udowodnienia. To byłaby genialna walka, czuję to.
 
@Vaughan: @HulkEaston, sorry! @Bowles - challenge accepted!



@Corassani: @DroniWhite, nienawidzę Cię! xD... daj mi chociaż dobrą wypłatę po następnej gali! kto chętny?



@Barboza: @Parke, najpierw zmierz się ze mną!
 
@hunterp



To się ustawi pojedynek na gali którą symuluje Droni :D Część gal symuluje Droni, część ja :-)
 
stoner | Azamat Gashimov (7-3) | UFC 0-2 |
|
Arlovski | Ian McCall (11-4-1) | UFC 1-4-1 | Nieznany | UFC 163
Vaicavalo | Demetrious Johnson (17-2-1) | UFC 7-2-1 | John Moraga (13-1) | UFC on FOX 8
Damianancelotti | Darren Uyenoyama (8-4) | UFC 2-1 |
|
Yoza | John Lineker (21-6) | UFC 2-1 | Nieznany | UFC 163
TheLastEmpror | Joseph Benavidez (18-3) | UFC 10-3 | Jussier da Silva (15-2) | UFC on Fox Sports 3
Gaara | Louis Gaudinot (6-2) | UFC 1-1 | Tim Elliot (9-3-1) | UFC 164
Cactus | John Dodson (14-6) | UFC 3-1 |
|
lugasek | John Moraga (13-1) | UFC 2-0 | Demetrious Johnson (17-2-1) | UFC on FOX 8
RaphTaba | Chris Cariaso (14-5) | UFC 5-4 |
|
lukasz4493 | Tim Elliot (9-3-1) | UFC 1-1 | Louis Gaudinot (6-2) | UFC 164
hunterp | Jussier da Silva (15-2) | UFC 1-1 | Joseph Benavidez (18-3) | UFC on Fox Sports 3
 
Back
Top