Forumowa gra mma

Gorący news z ostatniej chwili James Te Huna rozgoryczony ostatnią porażką ostro trenuje żeby skopać komuś tyłek i pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy. Jest jakiś chętny [strike]samobójca[/strike] zawodnik do walki?
 
@Johny Hendricks nie mogę się doczekać mojej walki o pas,mam nadzieje że GSP jest gotowy na mnie i napewno mnie tak łatwo nie sprowadzi do parteru i przeleży bo wystrzele swój cios to może być ciekawie,zresztą przydałaby się jakaś innowacja bo GSP to najnudniejszych mistrz ever w Historii UFC,Georges szykuj się bo pas pojedzie ze mną
 
John Lineker z Yoza MMA typuje główną karte najbliższego UFC

Ricardo Lamas vs. Akira Corassani



Lamas TKO w pierwszej rundzie. Ricardo pokaże ,że jest jednym z najlepszych piórkowych na świecie a Akira nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia.



Robbie Lawler vs. Dong-Hyun Kim



Kim przez decyzje po nudnej walce.



Jake Ellenberger vs. Rory MacDonald



Ellenberger KO w drugiej rundzie. Siła ciosu Ellenbergera pokaże ,że dla Rorego jeszcze za wcześnie na walkę ze ścisłym topem tej dywizji.



Demetrious Johnson vs. John Moraga



Walka na którą czekam najbardziej. Uważam ,że będzie to świetna reklama dla naszej kategorii wagowej. Chętnie zmierze się z przegranym z tej walki i moim zdaniem będzie to John Moraga.
 
Looo:-) Ilu tych zawodników.. musze to wszystko ogarnąć.



Jeśli mój zawodnik walczy na gali to dostane maila z powiadomieniem, czy sam musze to kontrolować? No i czy musze być obecny na gali, czy wystarczy, że wyśle taktyke?
 
@Corassani: @Swanson, błagam Cię, odpuść sobie te pojazdy po mnie. przegrałem z @PaulReed, ale to było dawno! pokażę, że zasługuję na miejsce w @UFC, a @DroniWhite dziękuję za danie mi tej szansy!



@Corassani: @JohnLineker, rozumiem, że to Twoje typowanie, ale postaram się żeby było na odwrót!



@Corassani: waga zrobiona, teraz odprężam się... nie mogę się doczekać walki! wspólnie z @ThiagoSilva siedzimy w hotelu i oglądamy walki @Lamas
 
W pierwszej edycji wystarczało, że wysłałeś taktyke. Będziesz najprawdopodobniej powiadomiony z prośbą o podanie taktyki dla zawodnika więc będziesz wiedział.
 
ja nie pamietam swoich chujowych zawodnikow. wiem tylko, ze mam struve, hendersona, rony markes i yuri alcantara.



moi zawodnicy gotowi sa zawalczyc z kazdym i zawsze.



struve chcial tylko przekazac minotauro, by ten lepiej juz sobie odpuscil i karmil swoje autobusy marchewkami, bo jesli nie, to zrobi z nim to samo co mir i werdum
 
@CubSwanson

@Corassani, W sprawie miejsca w UFC to jak mówi klasyk "We will say what time will tell" :). Z miłą chęcią zafunduje ci drugi konckout z rzędu, bo o tym że przegrasz z Lamasem przed czasem jestem w 100% pewny.
 
@lugasek

Będziesz dostawał zapytanie, czy zgadasz się na walke - takie jakie teraz znajduje się na twojej poczcie :D

@Gaara

Pare stron wcześniej wyzwałem twojego Sean Piersona do walki z Pascalem Kraussem - zaraz poszukam wkleje jeszcze raz.

Edit: Proszę bardzo



Pascal Krauss w rozmowie z Motaszem Tarciniakiem:
Chciałbym żeby moim następnym rywalem był Sean Pierson. Zwyciężył w 3 ostatnich walkach z rzędu, a ja mam coś do udowodnienia. Myśle moglibyśmy dać dobry bój Wygram to walkę i pokaże że młodsze pokolenia góruje nad tym bardziej doświadczonym. Pierson masz już 37 lat, pora już zakończyć przygodę z tym pięknym sportem, a ja ci w tym pomogę. Bo niestety dla ludzi w takim wieku jak ty zostały już tylko szachy.
 
Dobra, ogarnąłem:-)



Junior Dos Santos



Kyle Kingsbury



Cung Le



Kyle Noke



Gray Maynard



Nam Phan



Mitch Gagnon



John Moraga



Słabo...:-)







@Egraam



Z tego co widzę to walcze dzisiaj w main evencie:-), a żadnego zapytania nie dostałem.
 
@Lugasek



Bo ta walka była już ustalona w rzeczywistości. Zapytanie jest przy walce ustalanej przez nas. Z czasem rzeczywistości przestanie nas interesować (osoby które będą miały choć jedną walke na koncie nie będą obowiązywały starcia z rzeczywistości).



Zapytanie co do jednej walki masz na poczcie z interii.
 
@John Moraga: Właśnie rozpocząlem obóz przygotowawczy do dzisiejszej walki. @Demetrious Johnson, powiem Ci tylko jedno... BóJ SIĘ!!!.
 
sean pierson



pascal krauss.. hmm, kto to w ogole jest? wyszedles z tego swojego niemieckiego bunkru i myslisz, ze mozesz mi mowic co mam robic? dla takich jak ty nie ma miejsca w ufc, czlowiek, ktorego dziadek zabawial sie z zydami, nie moze wyjsc z octagonu inaczej, niz nieprzytomnym na noszach
 
Z twittera:



@ThiagoSilva: kończę dopijać ostatniego Ciechana. @DroniWhite, co z moją walką z tym frajerem @FabioMaldonado?



Z obozu Kees Team:



@Corassani zmierzy się dziś z @Lamas.



@ThiagoSilva wypił kilka Ciechanów, czeka na walkę z @FabioMaldonado



@smiocic mówi, że @PatBarry jest frajerem i chce z nim walki, ale najpierw czeka na potyczkę z @Gonzaga



@RStory dogadał się z @NCatone odnośnie ich walki



@EBarboza czeka na walkę z @NormanParke, który został wyśmiany przez @TakanoriGomi



@VLee uzgodnił na twitterze walkę z @BBowles, mówi, że to będzie ekscytująca walka - prosi @DroniWhite o dodanie jej do fightcardu następnego @UFC



@YOkami wyleciał na krótki obóz treningowy do @BerserkersTeam







Krótki wywiad z Akirą Corassanim:



- Cześć Akira, jak się czujesz w ostatnich chwilach przed walką?



- Siema, jest wszystko OK. Siedzę z Thiago w hotelu i się odprężamy, napiłbym się Ciechana ale nie mogę (śmiech).



- Co sądzisz o dzisiejszym rywalu - Ricardo Lamasie?



- To dobry zawodnik, ale pokażę, że jestem lepszy! Muszę go pokonać i udowodnić Droniemu White'owi, że zasługuję na takie walki!



- Cubowi Swansonowi się to nie spodobało...



- Mam na niego wyj**ane, Droni obiecał mi już walkę z nim, gdy odprawię Lamasa. Pokażę mu, że on nie zasługuje na walkę o tytuł.



- Zarzuca Ci porażkę z Paulem Reedem...



- To było dawno, czasy się zmieniły! Ja jestem teraz innym zawodnikiem. Paulowi życzę wszystkiego dobrego - to w porządku osoba, chciałbym z nim rewanżu!



- Dzięki za rozmowę.



- Również dziękuję i chcę podziękować sponsorom: adejdas, nicke, ciechan, volkswagen, mmarogz, i tak dalej i tak dalej.







dla mmarogz Kaweł Powalik
 
@WanderleiSilva:

@SonnenCh dosyć tego gówna. @DroniWhite akceptuj tę walkę, ufc zarobi na niej najwiecej w karierze, a ten cały "gangster" skończy w szpitalu. Krew się poleje Sonnen.. I nie podstawiaj mi takich cieniasów jak @DrysdaleBJJ, bo nie potrzebuję zawodników na przetarcie.




@JakeShields:




@TyronWoodley skończ gadać takie brednie. Niezależnie kogo dostaniesz, przegrasz. Po porażce ze mną, już się nie podniesiesz. @DroniWhite, kogo dostanę za rywala?!
 
Wywiad z Jorge Masvidalem przed walką z Chiesą na dziejszym UFC on Fox 8

Ariel Zydwani: Witaj Jorge. Jak samopoczucie przed walką?



Jorge Masvidal: Znakomicie. Nigdy nie czułem się lepiej przed walką. Czuję, że nadchodzi mój czas, co zamierzam udowodnić w walce Chiesą.



AZ: Jak przebiegły przygotowania?



JM: Bardzo dobrze. Na pewno pomagało to, że Yves Edwards, z którym trenuję w American Top Team również zawalczy na tej gali, przez co sparingi z nim mogły mnie dobrze przygotować.



AZ: Jak ważna jest to dla ciebie walka?



JM: Wydaje się być decydującą dla mojej kariery. Zwycięstwo pozwoli mi wspinać się wyżej w kierunku walki o pas, a tego chcę najbardziej. Porażka zepchnie mnie na sam dół dywizji i zdaje się utrzyma mnie tam na dłużej.



AZ: W jaki sposób zamierzasz wygrać z Chiesą?



JM: Gdybym ci powiedział to musiałbym cię zabić. A tak naprawdę to przede wszystkim trzeba unikaćwalki na chwyty. To jest rzecz, w której Chiesa czuje się nadzwyczaj dobrze.



AZ: Co po walce z Chiesą?



JM: Jest przeciwnik, z którym chciałbym zawalczyć, ale o tym już po moim zwycięstwie.
 
@DrysdaleBJJ: Bardzo chętnie udowodnie Ci ,że nie jestem zawodnikiem na przetarcie i pokaże ile na prawdę jest wart Twój czarny pas!@WanderleiSilva. @DaroniWhite skoro Sonnen ma już zaplanowaną walke nie pozwólmy zanudzić się Wanderlieowi. Let's do it !
 
@ShogunRua


"@ChaelShitSonnen, facet facetowi nie, ale takiej pipce jak Ty to czemu nie?. Invicta to dobre miejsce dla ciebie. Jak na Ciebię patrzę to mam erekcję... bo walczysz jak pizda! Skąd ty bierzesz te swoje "wyśmienite" teksty, z "Pani Domu" czy może z "Klaudii". Taki z ciebie gangster, jak z koziej dupy trąba!"
 
@WanderleiSilva:

@ChailSonnen @DrysdaleBJJ pokonam każdego z was. @DroniWhite daj mi tylko taką możliwość! Bez różnicy który będzie pierwszy. Zastanawiam się tylko, który oberwie bardziej ;]
 
@DrysdaleBJJ: @WanderleiSilva ciesze się ,że przyjąłeś wyzwanie mam nadzieję ,że damy dobrą walke.



Todd Duffee dla sherdog.com

-Witaj Todd jak samopoczucie ?



-Witam czuje się świetnie, cały czas trenuje i jestem w życiowej formie.



-Wiadomo już kiedy i z kim następna walka ?



-Niestety nie. Jak się okazuje wielu zawodników boi się walki ze mną, rozumiem ,że nie dostane nikogo z top 10 ale walka z Patem Barrym była by idealna jak na ten etap mojej kariery. Jednak Pat boi się walki ze mną.



-A co z Gonzagą ?



-Mieliśmy już wstępnie ustawioną walkę jednak on wybrał walkę ze Spite co rozumiem. Spite jest bardziej rozpoznawalny oraz stoi wyżej w rankingu do tego nie bije tak mocno jak ja.



-Dziękuję za wywiad i mam nadzieję ,że wkrótce zobaczymy Cię w oktagonie.



-Dzięki też mam taką nadzieje.
 
@EBarboza: @Masvidal, jeżeli dziś wygrasz z @Chiesa, to następnym Twoim rywalem chcę być ja! chętnie z Tobą się zmierzę, ale jeżeli wolisz walki uliczne, to ok, rozumiem.



@ThiagoSilva: @TeHuna, poczucie humoru widzę dopisuje



@ThiagoSilva: ej @WanderleiSilva, dziadziuś, błagam Cię. lepiej idź po emeryturę.



@ThiagoSilva: powodzenia @DrysdaleBJJ, zlej tego emeryta, a właściwie rencistę!



@smiocic: @Duffee, jeżeli masz coś do moich ciosów, to zapraszam do walki! jak już pokonam @Gonzaga, to czekam na Ciebie w oktagonie! poza tym naucz się pisać moje imię! aha, zapomniałbym - mam nadzieję, że zawalczysz z @PatBarry - mimo, że nie przepadam za Tobą, to wierzę, że rozwalisz tego śmiecia! #patbarryciotafrajer
 
@DrysdaleBJJ: @ThiagoSilva dzięki za wsparcię, postaram się wysłac go na zasłużoną emeryturę



@Duffee: Bardzo chętnie z Tobą zawalcze o ile oczywiście uporasz się z Gonzagą, STIPE ! :D
 
@ James Te Huna : @ ThiagoSilva idź dalej się koksować. Chodzą słuchy, że zabawiasz się z koniną razem koksujecie czy także inne rzeczy robicie razem?
 
@smiocic: w takim razie @Duffee, jesteśmy słowni umówieni. pokonaj @PatBarry już na następnej gali @UFC, to dojdzie do takiej walki prędzej czy później! o mnie bądź spokojny!



@ThiagoSilva: @TeHuna, głodnemu chleb na myśli. ja z @AOvereem znamy się, ale nigdy z nim nie koksowałem, ani nie baraszkowałem. robię to z kobietami! ja wiem, że Ty chciałbyś to robić z Alim, no ale proszę Cię - idź lepiej na redtube i sobie pooglądaj filmy z np. @WarMachine, skoro tak bardzo chcesz fighterów MMA. ja koksowałem dawno temu, to minęło. #thiagosilvajużniekoksuje. @DroniWhite, ogarnij tego gbura @TeHuna.
 
Gonzaga- Duffe przestan pieprzyć głupoty po prostu wybralem lepszego rywala



Maldonado- Thiago silva czekam na ciebie



Elenberger- JEstem gotow do dzisiejszej walki z Rorym i jestem w życiowej formie
 
Back
Top