Forumowa gra mma

@BarbarianTim: Chcę walki z @ChrisLeben. Obydwoje jesteśmy po porażkach i chcemy się odbić od dna. Chris to legenda i chciałbym z tą legendą stoczyć walkę. To byłoby niesamowite. Mam nadzięje że uda mi się wprowadzić Lebena w #ZombieMode.
 
@ James Te Huna: @GloverTeixeira sieczke w mózgu masz Ty i twój koń. Żadnego rewanżu nie chcę bo go najzwyczajniej w świecie nie potrzebuję. Będę walczył najprawdopodobniej z Manuwą , którego szybko rozjadę, a potem poczkeam na któregoś z tych pyszłków, a gdy ich wszystkich odprawię Jones zacznie się bać.
 
@AlistairOvereem:@James Te Huna tak się zapierasz że tego dopingu nie bierzesz a sam oskarzasz mnie i Thiago,skoro tak się wypierasz to oznacza że jednak brałeś to brak ci jaj do tego żeby się przyznać



@GloverTeixeira:@James Te Huna,Jones się ciebie boi??? a to ciekawe przecież ty z Jonesm przegrasz już w szatni,nie masz nawet szans na zwakowany pas jak Jon pójdzie do HW zresztą ty nawet nie dojdziesz do TS,a sieczkę to masz ty,(nie) pozdrawia cały nasz team i ja oraz The Reem :-)
 
@James Te Huna: @ AilstairOvereem mój drogi pasikoniku dawki specyfików, które jak sam mówisz nie bierzesz lecz brałeś bardzo zaszkodziły twemu małemu móżdżgowi także napiszę Ci jasno i wyraźnie Chcę testu anydopingowego razem z tobą i Thiago Silvą w każdej chwili.



@JimiManuwa jeśli weźmiesz do klatki kilku kolegów z gymu to może dasz radę.
 
@BonesJones: @JamesTeHuna opowiem ci pewną historię: Podchodzi uczeń do tablicy, pani pyta - Powiedz mi w jakiej płaszczyźnie James Te Huna mógłby wygrać z Jonem Jonesem? Uczeń zastanawia się i gdy już zaczyna coś mówić pani przerywa mu - Siadaj, jedynka - NIE MA płaszczyzny w której ktokolwiek mógłby wygrać z Jonem Jonesem.
 
Dave Herman
"@stefanstruve,@patbarry, który chce się ze mną sprawdzić, muszę na kimś przerwać swoją kiepską passę, a wy przedszkolaczki nadajecie się do tego najlepiej!"

Demetrious Johnson
"@johnmoraga, dziś wieczorem przekonasz się, co znaczy walka z mistrzem!"

Rory MacDonald
"@jakeellenberger, gotowy na wpierdol życia, który spuszczę ci podczas dzisiejszej gali, jesteś tylko małym paprochem, który dzieli mnie od title shota"
 
@AlistairOvereem:@Bones Jones olej tego kozaczka z Twittera @James Te Huna,jedyne co on potrafi to oskarzać innych że koksują i a sam nie potrafi przyznać się do swoich porażek



PS:@James Te Huna chcesz testów to będziesz miał,tylko się nie wykręcaj od tego bo wyjdziesz na osobę bez jaj
 
Jimi Manuwa:

Glover i kilku innych nie potrzebowało, to ja też sobie sam poradzę, nie wiem jak Ty. Chociaż mogę wziąć kilku kolegów, pomogą wynieść Cię z oktagonu, bo twoje cherlaczki z gymu mogą sobie nie poradzić.
 
@James Te Huna:



@AlistairOvereem jak tak bardzo chcesz to przyznam się do porażki jest nią konwersacja z tobą, tak załosnego poziomu nie widziałem nawet w twoim dokumencie, na żywo jesteś jeszcze gorszy.



@BonesJones Wiem że jesteś mistrzem ( w przeciwieństwie do innych) i bardzo Cię szaduję. Pamiętaj tylko że kiedy dojdzie do naszej walki to będę się starał wykorzystać najmniejszy twój błąd. A tym czasem życzę powodzenia w następnej walce.



@Jimi Manuwa Mam nadzieję, że to nie tylko puste słowa ale udowodnisz w walce, że jesteś świetnym zawodnikiem. Osobiście nic do Ciebie nie mam liczę że damy spektakularną walkę, która pokaże paru osobą co znaczy prawdziwe mma. Mam nadzieję że zgodzisz się na małe piwko po walce.
 
Mam pytanie! (Tak na marginesie)



Gdy podajemy statystyki zawodników na daną galę, to będą one obowiazywać tylko na danej gali, czy jak się już wklepie, to zostają na zawsze bez możliwosci zmiany?
 
Jimi Manuwa:

Również mam nadzieję, że okażesz się godnym rywalem i damy nadzwyczajne widowisko, na jakie czekają fani, przy okazji zgarniając bonus. Przegrany stawia Ciechany?
 
@Duffee:@PatBarry walka tylko w stójce ? Jeżeli chcesz walki tylko w stójce zapraszam do K1 to jest MMA !



@LorenzLarkin: @Leben obaj jesteśmy po walkach w których sędziowie nas oszukali. Walcz ze mną a sędzowie nie będą potrzebni!



@LinekerMMA: Bardzo cieszę się na walke z @IanMcCall damy świetne show.



@DrysdalBJJ: Po pokonaniu @Oliveiry liczę na walke z @WanderleiSilva
 
Takeya Mizugaki w kilku słowach wypowiedział się o swojej następnej walce, a także o swoim klubowym koledze."Chciałbym bardzo podziękować DroniemuWhite za możliwość walki. Obiecuję, że przyłoże się do tej walki najlepiej w karierze. Co do Jamesa Te Huny myślę, że ma rację sterydy i inne wspomagacze w sporcie to coś złego, nie powinno się robić takich rzeczy."



@James Te Huna:



@Jimi Manuwa tak przegrany stawia ciechany. Na pewno zgarniemy bonusy, walczysz efektownie rywalom nie dajesz szans na pewno postaram się zrobić to samo.
 
@Duffee: @PatBarry ja niby nikogo nie pokonałem a to Ty zostałeś poddany przez gościa którego ja znokautowałem w 7 sekund ! I byłeś jego jedyną wygraną w UFC
 
@Sonnench

@ShogunRua Easy fella... gdzie sie podzial Shogun z klasa? Widze, ze bola cie fakty na twoj temat. A teraz zamknij sie i czytaj uwaznie, bo nie bede sie powtarzal. Wybralem cie do walki ze mna (tak to ja sobie wybieram walki, niczym Jon Jones czy GSP, bo jestem najlepszy) bo spodziewam sie latwej wygranej, ciesz sie z zaszczytu jaki cie spotkal, bo bedziesz toczyl walke z dwukrotnym mistrzem swiata (to, ze Chris Weidman wypozyczyl sobie moj pas, to tylko gest mojej dobrej woli). W boksie czy zapasach, nie masz ze mna szans, wiec przygotuj sie 22 lipca na wielkie lanie. Moze i dla ciebie jest juz za pozno, ale przekaz kolegom, ze nie wkurwia sie Gangstera. #Chael SonnenThe People's Champ.




@DemianMaia




@DroniWhite@ufc Widze, ze znow mi robisz pod gorke! Moja walka z @SiyartheGreat bylaby pod kazdym wzgledem lepsza! Ponawiam prosbe o walke na #UfcFightNight28, przyjme niemal kazde wyzwanie!
 
@PatBarry

@Duffee Nie zmieniaj tematu. Najpierw chciałeś mnie znokautować, a teraz wymiękasz i nie chcesz prać się w stójce. Sram na ciebie i się już do mnie nie odzywaj, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. @DroniWhite, wywal tego zasrańca z UFC i tak jest cienki. MOżna znaleźć stu lepszych na jego miejsce.
 
@Duffee: @DroniWhite proszę daj mi walke z @PatBarry nie pożałujesz



Nick Catone o sprzeczce między Patem Barrym a Toddem Duffee

Pat jest śmieszny mówiąc żeby walczyć w samej stójcę, przecież to jest MMA nie K1. To może niech zawalczą w samym parterze i zaczną walke z kolan. To śmieszne
 
Fragment wywiadu z Alistairem Overeemem

Reporter:Ostatnio wróciła sprawa twojej wpadki dopingowej,jak się do tego odniesiesz?



Overeem:tak myślałem że o to zapytasz,dla mnie to jest typowa zagrywka by się wypromować robiona przez pewnego fightera którego nazwiska nie wymienie,to że brałem? ok przyznaje się ale to nie znaczy że ciągle biorę zresztą dla mnie ten koleś to "idiota" bo jedyne co potrafi to pisać na tym tweeterze że ktoś koksuje



Reporter:ponoć mają odbyć badania antydopingowe z twoim udziałem,masz wziąść udział razem z Thiago Silvą(również załapanym na dopingu),boisz się ich wyników?



Overeem:ani trochę,zresztą jestem czysty i to mogę nawet teraz potwierdzić,zresztą dopóki Droni White niczego nie potwierdzi,tematu badań nie ma



Reporter:na gali UFC on Fox Sports 1,zmierzysz się z Travisem Browne?,jak wygrasz jakie twoje plany po tej walce?



Overeem:jak wygram z Browne bo innej opcji nie biorę pod uwagę,to zamierzam stoczyć rewanż z Antonio Silvą by pokazać mu że porażka na UFC 156 to był zwykły fart a potem jeśli wygram z Big Footem to chce walki o pas,Droni White pewnie wie jak porządam walki o mistrzostwo świata UFC w wadze ciężkiej pewnie gdyby nie to co się stało po walce z Lesnarem to byłbym już mistrzem UFC w Ciężkiej,ale takie są moje plany i bądźcie pewni na UFC on Fox Sports 1 zobaczycie odmienionego Alistaira Overeema
 
ShogunRua


"@ChaelShitSonnen, oj widzę, że urojenia u ciebie nie ustępują, jakieś niewidzialne pasy, mistrzostwa... pragnę zauważyć, że z nas dwóch TO JA byłem mistrzem UFC! Na to, że sobie ubdzurałeś, że w twoim wyimaginowanym ( wiem, że nie znasz tego słowa, jednak wujek google może ci pomoże) świecie jesteś jakimś mistrzem już nic nie poradzę. Oj trochę smutne będzie to, że obrócę w pył twój żałosny światek, ale co poradzisz."
 
@ThiagoSilva: @TeHuna idź lepiej do sklepu po Ciechany :). muszę przyznać, że starannie dobierasz sobie rywali, ale nawet @JManuwa spierze Ci dupę :).



@Corassani: ostatnie godziny przed galą... ja muszę to wygrać!



@YOkami: jestem już w Polsce. Cipao poprosił mnie, zebym mu zrobił taką fotkę...



https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/12539_497156923696062_398983082_n.jpg
 
pomyłka wyżej - oczywiście nie Okami, a @RSouza, ciągle mi się myli...



@RStory - @DroniWhite! działaj z jakąś walką dla mnie! @NCatone może byc!
 
@NCatone: Jestem za. Walka z @RStory była by dla mnie możliwością pokazania że nie jestem tu przez przypadek.
 
Rafael Feijao Calvacante opowiada o swoich planach

Ostatnia walka była dla mnie jak zły sen. Wydawało mi się, że kontroluje walkę i nic złego nie może mi się stac. Niestety opadłem z sił i przegrałem. Obecnie wracam z małych wakacji i zaczynam ostro trenowac by zmazac złe wrazenie po mojej pierwszej walce w UFC. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zostanie ogłoszona moja kolejna walka i rozpoczne trening pod konkretnego przeciwnika. Kto nim będzie. Nie mam pojęcia. Moja sytuacja w UFC nie jest dobra i nie upowarznia mnie do wybierania sobie rywali. Zgodzę sięna wszytsko co przyniesie mi los.




Charles Olivieira chce jak najszybciej wrócic i pokazac swoje umiejętności

Ostatnia walka z Frankie Edgarem pokazała, że należe do czołówki swojej dywizji. Stoczyłem bardzo wyrównany pojedynek z numerem dwa na świecie i uważam, że ta walka da mi przepustkę do kolejnych starc na szczycie. Z chęcią zmierzyłbym się z przegranymi z pojedynków Guida - Mendes lub Koch - Porier.




Takanori Gomi chce stójkowej wojny z chęcią zmierzyłby się z Rossem Pearsonem

Ostatnia walka była dla mnie bardzo frustrująca. Dałem z siebie wszystko i w mojej opinii wygrałem, ale sędziowie byli odmiennego zdania i okradli mnie ze zwycięstwa na mojej własnej ziemi. Teraz jestem na roztrenowaniu, ale jeśli dostanę walkę zamykam się w swoim klubie i przygotowuję się na kolejną wojnę. Z chęcią zmierzylłbym się z Rossem Pearsonem, który podobnie jak ja lubi wymieniac ciosy w stójce. Taka walka na pewno przypadłaby do gustu fanom. Jednak to nie ja jestem odpowiedzialny za matchmaking i przyjmę każde wyzwanie.


Dong-Hyun Kim pewny siebie przed starciem Robbie Lawlerem




Szanuję Robbiego i jego umiejętności, ale jestem pewny siebie i wiem, że nie może mi on zagrozic. Myślę, że będe górowac zarówno w stójce jak i parterze. Sądze, że uda mi się skończyc tą walkę mocnym ground and pound.


Stanislav Nedkov nie może doczekac się walki z Edem Hermanem




Nie mogę doczekac sie na mój powrót do oktagonu. W walce z Hermanem zobaczycie nowego Nedkova. Będę szybszy, wytrzymalszy i moje ciosy będą silniejsze. Mam, nadzieję, że ta walka otworzy nowy rozdział w mojej karierze.
 
Back
Top