Forumowa gra mma

@Tsubasa, z tego co się wczoraj dowiedziałem, planowane są też podobne "gry" ale z Bellatorem i KSW. Więcej ci nie powiem, bo sam nie wiem.
 
@RStory: zgodnie z obietnicą @AlistairOvereem przesyłam Ci screena:

Kamil Waluś: Siema :D, co robisz?
Rick Story: Cześć, kim Ty w ogóle jesteś?
Kamil: Jestem zawodnikiem MMA wagi ciężkiej z Polski :DD, trenuję u mojego przydupasa Alistaira Overeema :DD
Rick: fascynujące...
Kamil: nie długo wyrószam do Stanuw i będę z nim trenował :DD ostatnio jak byłem tam w Stanach no wiesz to ten ee ćwiczyłem też wejście na KSW 22 NAJLEPSZA ORGANIZACJA W EUROPIE!!!!!!!
Rick: świetnie.
Kamil: no i ten ee będę trenował do KSW 24 :DD i ten no ee wejście też :))
Rick: przepraszam ale zostawiłem siebie w kuchnii, narka
Kamil: ale jak to??
*Rick Story was disconnected
Kamil: EEE jest tam kto??

(wyobraź sobie, że to screen rozmowy z fejsa)
*błędy ort. celowe
 
Bellator dla mnie mało ciekawa opcja, KSW już lepiej. Jednak UFC to creme de la creme. @DroniWhite, i'm in.
 
Eleneberger: Za niedługo walka, już nie moge sie doczeka. Mcdonald drżyj ze strachu bo twoje marzenia o title shocie pójdą się dymać
 
Bellator jak dla mnie jest obecnie średnią opcją. Lepszy byłby symulator polskiego mma - tzn. połączone KSW, MMAA, FA + gale z cyklu PLMMA dla słabszych. Byłoby git :).
 
UFC i basta, więcej nie trzeba.

Dave Herman
"@SDR właśnie szukałem jakiegoś chłopca do bicia na którym mógłbym przerwać moją kiepską passę. Jesteś do tego idealny! Challenge accepted!"

Rory MacDonald
"@jakeellenberger, mało mnie obchodzą twoje "groźby", pragnę tego title shota jak niczego więcej! Nie zatrzymasz mnie!!!"
 
Kurde nie mogę się wbic na chat. Cały czas wyskakuję mi, że mam nieprawidłowy nick.
 
@Thiago Tavares



Jestem otwarty na propozycje, szukam łatwego rywala na odbudowanie psychiki po porażce z Khabibem
 
@SailorMoonMMA(nazwa mojego teamu :-)):to jak @DroniWhite będzie walka @Tom Lawlor vs @Tim Kennedy?,obie strony już się porozumiały tylko czekamy na twoją decyzję
 
Elenberger- tak kurwa, super walka po prostu rory jest byl i bedzie gorszy czekam na zwycizce gsp- hendricks
 
Rory MacDonald
"@jakeellenberger, wyrazy uznania dla Jake'a, tego dnia był zdecydowanie lepsz, powodzenia w ewentualnej walce o pas. Mam nadzieję zrewanżować się w przyszłości. Na razie udaję się na wakacje na Bali. Muszę odpocząć i pomyśleć nad moją porażką. Wrócę silniejszy!!!"

Demetrious Johnson
"Oh yeaah! Pas nadal u mnie! Walka poszła całkowicie po mojej myśli. @JohnMoraga został zdeklasowany! Mimo to @JohnMoraga dzięki za walkę i powodzenia w przyszłych startach :)"
 
@Corassani: przepraszam moich fanów, że zawiodłem... zabrakło mi umiejętności, ale nie serca. byłem naprawdę blisko pokonania @RicardoLamas. 2 razy on się chwiał po moich ciosach. dominowałem przez 5 minut/14... to było stanowczo za mało. nie dopuszczę nigdy więcej do tego, że będę wygrywał tylko taką część walki. przepraszam jeszcze raz. @RicardoLamas - walka z Tobą była dla mnie srogą nauczką, gratuluję i życzę powodzenia - wierzę, że dosięgniesz do pasa, bo zasługujesz bardzo. czekam na następnego rywala. @DroniWhite mówił coś o @CubSwanson - ok, ja się go nie boję. zawalczę z każdym, kogo mi dacie. idę napiję się @Ciechan wraz z @ThiagoSilva, zasłużony odpoczynek... #akirawillreturn
 
@TjGrant

@DroniWhite Jak juz mowilem, bardzo licze na walke podczas ufc 165! Pojedynek z @DonaldCerrone bedzie idealny, chce utrzymac status pierwszego pretendenta, a wygrana z Cerrone mi to na pewno gwarantuje! Co ty na to kowboju?
 
@Alistair Overeem:@RStory na facebooku każdy pisze co mu do łba strzeli,a Kamil jest jaki jest ale to mój kumpel i sparingpartner



PS:informacja dla moich fanów że do walki z Browne,wyjdę z wagą około 105-108 kg(:-)) a same przygotowanie idą w porządku i do naszego teamu dołączył @OskarPiechota który będzie razem z @ChristianoMarcello pomagał mi w szlifowaniu parteru,pozdrawiam i Travis szykuj się na destrukcję!,bo ja na pewno wygram!
 
Ian McCall wyraził swoje nie zadowolenie, że jego rywalem na najbliższej gali w sobotę będzie John Lineker.

@IanMcCall: myślę, że zasługuję na kogoś lepszego niż @JohnLineker. Walczac z takimi goścmi o słabej pozycji i umiejętnościach wcale nie zbliżam się do walki o pas. Mój lewy wąs jest lepszy od Johna!
 
Nikuya



http://cohones.mmarocks.pl/topic/forumowa-gra-mma-cz-2-wynikioglaszanie-walk#post-600743 tutaj
 
@JohnLineker: Myślę ,że po 2 porażkach z rzędu jesteś daleki od walki o pas a ja jestem dla Ciebie idealnym rywalem @IanMcCall. Ty możesz wrócić na tor zwycięstw ja zyskać wartościowe zwycięstwo.
 
@McCall



Ty pieprzonu wąsie, za to co powiedziałeś masz przejebane w UFC!. masz konkretnie przejebane!.
 
Back
Top