Forumowa gra mma

@RaphTaba - mamy już gotowe pare walk na UFC on Fox 1:3 (nie wiem jak to będzie w fight nightowej numeracji) więc nie tylko 20 i 22 :)
 
@NickDiaz:
@RoryMacDonald Zrobię z Ciebię zabawkę, którą Anderson Silva dostanie w zestawie HappyMeal ze swoim czarnym pasem. Zobaczysz dopiero co to znaczy zemsta.

@TravisBrowne:
@AlistairOvereem Dobrze, że wspominasz koniec kariery. Po walce ze mną niepozostanie ci nic innego.
@BensonHenderson:

@ShowtimePettis Lepiej uważaj na swoje zdrowie, żebyś nie wycofał się ze strachu jak przed Aldo. Znając Twój charakter małej dziewczynki po walce możesz usprawiedliwiać swoją żałosną postawę kontuzją. Bądź zdrów!
 
Stojka (razem 100 • )
Boks
Kopniecia
Klinczowanie
Obalanie

Klincz (razem 100 • )

Thai Clinch
Dirty Boxing
Avoid clinch
Obalanie

Parter (razem 100 • )
GnP
Poddania
Positioning
LnP

Stand Up



Do tego kazdy wybiera

Styl walki (wybrac jedno)

Very Defensive
Defensive
Normal
Agressive
Very agressive

I czego uzywamy bardziej (wybrac jedno)

All techinique
Most technique
Normal
Most power
All power
 
@Alistair Overeem:@TravisBrowne,prędzej to będzie się ciebie tyczyło jak cie rozwale w 1 rundzie,bo nie jesteś w stanie przełamać ani w stójce ani w parterze,pamiętaj z kim masz takie doczynienia mistrzem K-1 oraz Strikeforce i DREAM,i "najniebezpieczniejszym fighterem w UFC"
 
Rory MacDonald
"@NickDiaz, pojadę cię jeszcze łatwiej niż twojego braciszka. @UFC167, listopad, co ty na to? @DroniWhite@EgraamSilva dajcie nam tą walkę. Stawiam kilo dobrego stuffu, że skończę tego frajera przed czasem. Wypalę go moją ekipą w Tristar, a ty @NickDiaz obejdziesz się smakiem".
 
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo (22-1) ° VS Chan-Sung Jung (13-3)
Główna karta:
205 lbs.: Lyoto Machida (19-3) VS Phil Davis (11-1)
185 lbs.: Cezar Ferreira (5-2) VS Derek Brunson (10-2)
185 lbs.: Thales Leites (20-4) VS Tom Watson (16-5)
125 lbs.: John Lineker (21-6) VS Ian McCall (11-4-1)
Walki w FX:
205 lbs.: Vinny Magalhaes (10-6) VS Anthony Perosh (13-7)
205 lbs.: Robert Drysdale (6-0) VS Ednaldo Oliveira (13-1-1)
Walki na facebooku:
170 lbs.: Bristol Marunde (12-8) VS Siyar Bahadurzada (21-5-1)
145 lbs.: Rani Yahya (18-7) VS Felipe Arantes (15-4-1)


Jutro 22:30
 
@JakeShields

@RousimarPalhares, @DroniWhite zróbmy tę walkę! Zobaczymy czy gorsze okaże sie moj (jak to nazywasz) przereklamowany parter, czy twoje ostatnie wpadki na sterydach. Niech wygra lepszy! @EgraamSilva zrób to!




.



.



Z twittera @TeamMidern:




Cały team jednogłośnie obwieścił, że ich faworytem w walce o pas wagi piórkowej na najbliższej gali, jest nie kto inny jak ... @JoseAldo! Lutar e vencer!
 
@ToddDuffee: @Gonzaga bardzo ciesze się na tą walke, wierze ,że zwycięstwo nad takim zawodnikiem wiele mi da. To na pewno będzie dobra walka, zobaczymy który z nas jest lepszy.
 
@Gonzaga-@ToddDuffe dobrze sie stalo że nie dojdzie do twojej walki z tym słabym Patem Barrym. Nasz walka rozgrzeje brazlijskich fanów
 
Jake Elenberger: Nick Diaz proponuje walkę ze mną zamiast Rorego. Przyjdzie mi pewnie poczekac na walke o pas wiec zmierz z jednym z najlepszych w tej dywizji
 
@Tsubasa



Do UFC 167 jeszcze trochę czasu więc raczej niespodziewajcie sie na razie walk na tak dość odległy termin :-).
 
Darth Bader zapytany w pewnym wywiadzie o walkę z Teixeirą odpowiedział:


Ciesze się, że mogę zawalczyć właśnie z nim. Podoba mi się to, że nie lubi pozostawiać decyzji sędziom. Mam nadzieje, że tym razem to się nie zmieni i pozwoli mi się pokazać od dobrej strony. Bo jak już kiedyś ktoś wspominał, ciężko jest dać imponującą walkę z kimś kto nie walczy o wygraną, a o przetrwanie. Jeżeli chodzi o moje przygotowania? Chyba wystarczy, że powiem tak... Będę gotowy w stu procentach i jestem w stu procentach pewien, że wygram tą walke. Pytanie tylko jak? To zależy od Glover'a. Jeżeli będzie chciał wymieniać ciosy to prawdopodobnie go uśpie. Jeżeli spróbuje zawalczyć na ziemi to odetne mu tlen, albo połamie którąś z kończyn. Ogólnie go szanuję, ale nie ma szans w tej walce. Udowodnię ile jestem wart.



BTW: Jak się robi cytat w wybranych linikach? Bo mi kurde się robi na całość...
 
Najpierw piszesz cały tekst i na koniec zaznaczasz "na niebiesko" tekst, który chcesz cytować, wybierasz odpowiedni przycisk i gotowe.



Albo klikasz Enter po tekście, który chcesz zacytować, cytujesz i możesz pisać od tej dolnej linijki.
 
@smiocic: powodzenia @Gonzaga, @ToddDuffee! dajcie dobrą walkę! mam propozycję - wygrany ze mną, a przegrany z @PatBarry? co Wy na to? @DroniWhite, @EgraamSilva



@smiocic: a ja nadal czekam na walkę... @DroniWhite, @EgraamSilva. dajcie mi kogoś, pokażę Wam, że jestem wart!



@VLee: ja, @BBowles na #UFC165 - @DroniWhite, @EgraamSilva, co Wy na to?
 
@ToddDuffee: @smiocic jeśli pokonam @Gonzaga bardzo chętnie kolejną walke stoczę właśnie z Tobą
 
@DemianMaia

@Thiago Alves #UfcFightNight28 w Brazylii, co ty na to brachu? Dajmy dobra walke dla naszych brazylijskich fanow!




@Thiago Alves
Jeżeli @DroniWhite da nam taką możliwość to piszę się na to !




@Boetsch

Parę stron wcześniej oferowałem walke Leben - Boetch - sprawdź sobie.



@Leben
Nie wiem czy to dla Ciebie dobra walka, ale chętnie skopię Ci tyłek !
 
Cesar Gracie dla bjpenn.com:

Nick, jest niesamowicie zmobilizowany, aby walczyć z kimś z czołówki wagi półśredniej. Rozmawiałem z nim i powiedział, że obojętne mu, czy zmierzy się z Rorym MacDonaldem, Ellenbergerem, GSP, czy Conditem. Po tym całym gównie jakie zrobiła w jego życiu jego ex, chce on poprostu znowu walczyć najczęściej jak się da. Ten chłopak, nie widzi teraz nic innego poza swoim powrotem i pokazaniu światu, że jest światowej klasy atletą. Chce walczyć, chce wygrywać, dominować i kończyć swoich rywali przed czasem. Najlepsza wersja Nicka Diaza niedługo pojawi się w oktagonie.
 
@GloverTeixeira:Ryan szanuje cie bo jesteś bardzo dobrym fighterem,ale w tej walce będę lepszy jestem lepszy w każdej plasczyżnie i mam także dodatkowe atuty takie jak własna publiczność i nie tylko,zresztą nie będę sporo pisał to Octagon zweryfikuje kto jest lepszy a jak wygram to chce zmierzyć się z tym cwaniaczkiem @JamesTeHuna
 
@CarlosCondit: @NickDiaz czytaliście co on powiedział? Najpierw przegrał ze mną i dostał walke o pas co już samo w sobie jest niedorzeczne. Oczywiście walke o pas też przegrał i teraz żąda rewanżu ze mną, albo walke z kimś z czołówki? Lepiej zmień zawód na komika bo lepiej Ci to wychodzi, naprawdę mnie to rozśmieszyło.
 
@NickDiaz:

@CarlosCondit Jeśli chodzi o zawody sprinterskie, to może przegrałem, ale to była walka. You little Bitch. Jeśli dostanę rewanż z Tobą, to wypunktuję cię samym #StocktonSlap, just for fun.
 
@CarlosCondit: @NickDiaz Niech Ci będzie. Jeżeli @DroniWhite będzie chciał zapewnić Ci trzecią przegraną z rzędu to jestem gotów mu to załatwić jeżeli będzie taka możliwość.
 
Back
Top