Forumowa gra mma

@CowboyCerrone

@TjGrant Sorry, że tak długo nie odpisywałem, ale cały dzień naganiałem bydło.



Przyjmuję wyzwanie! Jeśli dojdzie do naszej walki i solidnie się przygotujesz to może to być FOTN!



So excited!
 
@KeesTeam: @DroniWhite, nasi zawodnicy: @smiocic, @RStory, @VLee, @Barboza wciąż nie dostali walki! Długo mamy czekać? #KeesTeamSięWkurwił
 
@Tj Grant

@DonaldCerrone@ufc wlasnie oglosili twoj pojedynek z Dos Anjosem... #fuck



Kto ma odwage zmierzyc sie z pierwszym pretendentem do pasa wagi lekkiej na #ufc165 ?! Moze ty @Barboza?
 
@Kees Team







Cały wasz Team ma przejebane w moim UFC!. Osracie się tymi walkami. Mam w dupie co zrobicie po tym jak was wyjebie po przegranych walkach czy zgnijecie w jakimś podrzędnym KSW czy w jakimś innym chłamie. KURWY BABILOŃSKIE







Tak dalej :D
 
@Ian McCall
Już dzisiaj powracam na szczyt wagi muszej. @Lineker jest jednym z przystanków po pas UFC. Nikt i nic mnie nei powstrzyma.

----------

@DiegoBrandao w ciepłych słowach wypowiedział się o najbliższym swoim przeciwniku z którym zmierzy się już 22 lipca na gali #UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen.

Powiedział:
@DanielPineda to wymagający rywal lecz nie zamierzam się poddawać. Oglądałem kilka jego pojedynków i wiem, że to będzie świetne widowisko. Po walce może pójdziemy na piwo i porozmawiamy o szoł które zrobilismy. Czuję, że @DroniWhite będzie zadowolony i rzuci talarami jak zobaczy to co przygotowałem na najbliższą walkę.
---

Na tej samej gali co Brandao walczyć będzie inny zawodnik Arlovski Super Gym - @UrijahFaber.

Faber jest zdecydowanym faworytem bukmaherów lecz on sam podchodzi z rezerwą.

@UrijahFaber: @YuriAlcantara to nie pierwszy lepszy ogór. gdyby takim był to walczył by u @Martin"40promili"Lewandowski a nie u @DroniWhite. Co ma być to będzie, to walka dówch gladiatorów* i tylko jeden z nas wyjdzie żywy
* - "gladiatorów". Taaaa, chyba kurczaków - dop. red.

--------------

24 lipca całkowity nowicjusz w UFC @KelvinGastelum (ASG) podejmie @PauloThiago na #UFC Fight Night 27: Kampmann vs. Condit

Nieoficjalnie mówi się, że @Gastelum sra w gacie przed tym pojedynkiem.

--------------

@MichaelBisping był widziany na meczu sparingowym Manchesteru United. Jak widać tak też mozna robić formę przed walką z @MarkMunoz


Sam zainteresowany odmówił komentarza.

---------------

Arlovski Super Gym (ASG) przypomina @DroniWhite, że trzech jego podopiecznych nadal pozostaje bez zaplanowanej walki. Są to

@BigNog

@MattHamill

@JimMiller
 
Jorge Masvidal: Nie zgadzam się z decyzją sędziów



W krótkiej rozmowie z sherdogiem Masvidal podzielił się swoimi przemyśleniami na temat walki z Michaelem Chiesą, którą przegrał przez niejednogłośną decyzję:

- Szkoda tej walki, bo wydaje mi się że zrobiłem na tyle dużo, aby wygrać tę walkę. Szkoda, że dwóch z trzech sędziów inaczej widziało to co działo się w oktagonie. Powiem szczerze, nie zgadzam się z ich decyzją. Według mnie wygrałem 1 i 3 rundę.




Kilkoma zdaniami scharakteryzował również swoją postawę w walce:

- Żałuję jednego. Tego, że troszeczkę zlekceważyłem zapaśnicze umiejętności Chiesy. Byłem przekonany, że nie będzie w stanie mnie sprowadzić, a walkę rosytrzygnę na swoją korzyść dzięki lepszym umiejętnościom w stójce. Niestety dałem sędziom okazję do tego, aby zasiać pewne wątpliwośći. Nie zmienia to jednak faktu, że czuję się zwycięzcą.


Na koniec Masvidal omówił to jak może wyglądać jego przyszłość:




- Przed starciem móiłem o tym jak ważna jest to walka. Przegrałem i o dużych walkach nie mam co marzyć. Muszę odbudować swoją karierę, osiągnąć jakąś serię wygranych... Rewanż z Chiesą? Nie mam ochoty, nie jestem zwolennikiem szybkich rewanżów.
 
@stonerteamMMA: właśnie jedziemy pełną ekipą na UFC na którym zawalczy nasz brat Vinny Magalhaes. Po zwycięstwo i after party! #yolo
 
@DemianMaia

Dzis walczy moj byly rywal @LukaszChlewicki, pamietam jak dzis ta gale w Finlandii, jak ten czas szybko leci... :) #Good Luck Lukasz!


@ufc Wciaz czekam na zestawienie mojej kolejnej walki, @DroniWhite pozwol mi kolejny raz zawalczyc w Brazylii!


@Roy Nelson




W oczekiwaniu na potwierdzenie mojej walki z @MarkHunt, postanowilem wczoraj niezle sie zabawic! Patrzcie co @Faber wyrabia kilka dni przed walka, haha! http://bit.ly/13UI5QJ
 
Brian Bowles
"@VLee stało się! Na #UFC165 staniemy naprzeciwko siebie! Oczekuję, że dasz z siebie wszystko, bo ja będę walczył na 100% moich możliwości. Nie mogę się doczekać."
 
Wanderlei, Werdum, Shields, Wiman, Dolloway, Pineda, Menjivar

Jutro wyjeżdżam, nie będzie mnie jakoś do 2 sierpnia. Nie będe miał czasu (i neta na 80% też nie) żeby wchodzić tutaj. Nie bedę mógł prowadzić trashtalków i akceptować pojedynki.
Statystkyki są, zezwalam na wszystkie walki w tym czasie, Droni bedzie mnie "zastępował". Dzięki i do zobaczenia ;)
 
@CowboyCerrone
@Tj Grant Fucking joke! Mam nadzieję, że kiedyś sie spotkamy w oktagonie . Chętnie zobaczyłbym Tj Grant vs Melendez a potem ze mną jak uporam się z brazylijczykiem o tittleshota.


Od poniedziałku zaczynam cykl przygotowawczy do walki z Dos Anjosem.

@CyrilleDiabate
@MattHamill jestem gotowy na walkę z Tobą. Zróbmy to!
@MattMitrione

@DroniWhite są jakieś postępy w negocjacjach z Fallon Fox?

Chetnie podejmę rękawicę z Hermanem, on nie zasługuję żeby walczyć w najlepszej organizacji na świecie. Z takimi umiejętnościami nie poradziłby sobie nawet w najlepszej europejskiej organizacji. Cztery porażki z rzędu mówią wszystko! Jego obecność w UFC to hańba dla całego MMA. Z kim on ostatnią wygrał? Z Michaelem Kitą?

@DaveHerman jeśli dojdzie do tego pojedynku to będzie twoja ostatnia walka w karierze!
 
@MarkHunt: mój boy Vinny Magalhaes gotowy na 100%! @UFC @VinnyMagalhaes @UFC163







@stonerteamMMA: grupowa fotka przed @UFC163: http://img7.imageshack.us/img7/5051/i99a.png robił @bjpenn
 
@VinnyMagalhaes: poszło ciężej niż sądziłem! Perosh mimo wieku to wciąż kawał skurczybyka! Dzięki za wyrównaną walkę. Obiecuje wrócić silniejszy i wygrywać pewniej. Chwila odpoczynku ale powrotu pragne szybkiego, stay tuned.
 
@IanMcCall :
Powracam na zwycięski tor! Dziękuje wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki. Mam nadzieję, ze tą walką przekonałem do siebie @DroniWhite.

--------------------------


@IgorPokrajac:



@MattHamill ja również bardzo chętnie się z Tobą zmierzę!
@MattHamill : @IgorPokrajac: Chętnie. Trzeba tylko zaczekać na decyzję Łysego z Ufc. Ja rękawice podejmuje. @DroniWhite i jak?

-------

Tak w ogóle to sory, że mnie nie było. Nie mogłem, przed chwilą wrociłem do domu.

Kiedy wysyłać taktykę na galę która odbędzie się 22 lipca? Bo mam aż tam dwóch zawodników.
 
@Steven Siler: gratuluje kumplowi z teamu @VinnyMagalhaes a dla mnie z kolei ostatnia prosta przed walką z Brownem! #UFN26
 
@DroniWhite


Masz opis walki wieczoru Aldo vs Zombie ? Albo streściłbyś jakoś ? Bo niestety nie mogłem być wczoraj na chacie a nie ukrywam że interesował mnie przebieg pojedynku :)
 
Dokladnie tak Pierwsze 2 rundy to dominacja parterowa Aldo, Korean Zombie obudził się w 3 i 4 swoimi kombinacjami w stójce i gdy wydawało się, że odbierze pas, to Aldo wrócił i poszedł w wymianę, którą wygrał.
 
Jose Aldo, po swojej walce na UFC 163 dla mmafighting.com:

Pierwsze co, chciałbym podziękować Bogu, mojej rodzinie i całej Brazylii. To była ciężka walka dla mnie i cieszę się, że udało mi się wygrać. Korean Zombie, to bardzo ciężki przeciwnik i cieszę się, że mogłem z nim rywalizować. Co do kłopotów w moim teamie, to wiecie. Dziwna sprawa. Jedyne co wiem, to to, że mój menago zniknął przed walką z hotelu. Z tego usłyszałem od ludzi, to podobno jest tu także Nick Diaz, którego sprawy rówież reprezentuje. Podobno wyszli gdzieś razem i nikt ich do tej pory nie widział. Nie mam pojęcia co się z nimi dzieje. Widzieliście, że wyszedłem do tej walki bez nakreślonej taktyki, bazując tylko na moim instynkcie. Nie mogłem liczyć na mój narożnik, przez co ta wygrana smakuje dla mnie jeszcze lepiej. Będę musiał porozmawiać z moim agentem. Jedyne co mogę powiedzieć w tej chwili, to że na pewno możę zapomnieć o prowizji za tę walkę. Chciałbym się zwrócić z przeprosinami do Droni White za tą sytuację, zdaję sobię doskonale sprawę, że zarówno ja jak i mój team wypadliśmy bardzo nieprofesjonalnie. Obiecuję, że to pierwszy i ostatni raz. Teraz chciałbym udać się na krótkie wakacje, a po nich poczekam na wyklarowanie się sytuacji w mojej wadze. Jest wielu fighterów, którzy zasługują na walkę o pas, ja jestem gotów zmierzyć się z każdym z nich. Decyzja z kim przyjdzie mi się zmierzyć należy do Droniego White'a.
 
Zdecydowanie rozdzielać, już była taka sytuacja, że ktoś dał prawie wszystko na obalenia i przez całą walkę w stójce zadał 3 ciosy, co przelożyło się na porażkę decyzją.
 
Rozdzielać, rozdzielać. Jak nie dałem nic w boks tylko wszystko w klincz i obalenia, to nie zadałem w walce żadnego ciosu:-)







...a może to przeciwnik był tak dobry?:-)
 
Back
Top