Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
OBSADA SĘDZIOWSKA KSW 44
ksw-44.png
 
Eee panie przeciez pisalem ze taktyka Vegha taka jak na jego 1 walke z Celinskim i ty potwierdziles ze ok odszukasz sobie w mailach !!!
 
Wywiad z Lipski po walce:
MB:
Ariane, ciężka walka. Co nie zagrało?
AL: Aklimatyzacja. Zbyt późno przybyłam do Polski.
MB: Ale walka wygrana, teraz staniesz do walki o pas.
AL: Tak, bardzo się z tego powodu cieszę. Następną walkę postaram się skończyć przed czasem.
MB: Odpoczynek czy wracasz na salę?
AL: Odpocznę jakiś czas, potem będę się przygotowywać by pas był mój.
MB: Okej, życzę powodzenia.
AL: Dziękuję!

Wywiad z Kitą po walce:
MB:
Michał, widowiskowy nokaut! Jak Ty to robisz?
MK: Po prostu udowadniam, że mimo wieku liczę się w wadze ciężkiej.
MB: Teraz walka z Bedorfem?
MK: Tak, teraz zamorduję jeszcze jednego i odbieram pas!
MB: Między Tobą, a Karolem jest jakaś zła krew?
MK: Prywatnie nic do niego nie mam, po prostu musimy sobie udowodnić kto jest lepszy.
MB: Nie zatrzymuję Cię już, dziękuję za wywiad.
MK: Również dzięki.

Wywiad z Błachowiczem po walce:
MB:
Janek wróciłeś! I to w wielkim stylu!
JB: Tak! I niezwykle się z tego cieszę, choć nie ukrywajmy, że - z całym szacunkiem do Marcina - nie był rywalem najwyższych lotów.
MB: To co teraz? Odpoczynek i kto potem?
JB: Tak, teraz odpoczynek i potem chciałbym walki z Attilą Veghem. @Droni słyszysz? Zróbmy to!
MB: Wracasz do topu. Celujesz w pas?
JB: Tak, teraz trochę odpoczynku, potem kroczę po zwycięstwo i myślę, że za 2-3 walki znowu dostanę walkę o pas.
MB: I tego Ci życzę. Powodzenia!
JB: Dzięki. I dzięki za wywiad.
 
Hallmann po walce: ta walka powoduje, że rzucam wojsko i wracam na poważnie do treningów.

Saidov: nie tak miało być. Urbina był nieuchwytny...

Mmag: komentarz odnośnie dyspozycji Urbiny i ciekawej taktyki, jaką przyjął, zostawię dla siebie. Cieszy zwycięstwo Piotra i jutro siadamy do rozmów, co dalej z jego karierą.
 
Ciekawostki wywiadu Borka z Krzychem
- to była ciężka walka,
- jestem szczęśliwy, że przetrwałem nawałnicę ciosów i mogłem dalej wykonywać taktykę,
- obroniłem pas i znowu zabiorę go do domu,
- teraz czas na odpoczynek, jakaś plaża, palmy, dziewczyna, ładne widoki,
- kolejna walka nie wiem kiedy, nie było rozmów, chociaż nazwisko rywala już padło,
- rywal, mogę powiedzieć tyle, że jest mocny,
- dzięki Anzor za walkę,
- dziękuję kibicom za wspaniały doping,
- dziękuję za wspaniały obóz przygotowawczy, znakomitą pracę trenerów, świetnych sparingpartnerów,
 
PODWYŻKI OD SZEFA PO GALI KSW 44, ABY NIE NARZEKALI !
Krzysztof Klaczek - 5000$ -> 10 000 $
Hans Stringer - 15 000 $ -> 20 000 $
Michał Kita - 15 000 $ -> 18 000 $
Ariane Lipski - 7000 $ -> 8000 $ (jakby się nadstawiła po gali, byłoby więcej)
Albert Odzimkowski - 3000 $ -> 5000 $
Marcin Wójcik - 3000 $ -> 4000 $
5000$ -> 10 000 $
 
zawodnicy.png


Zapraszam szczególnie do przejęcia Anny Lewandowskiej,Trybsona - a więc oczek w mojej głowie.

Każdy kto chciałby zawodnika, a nie ma ich jakoś mnóstwo - ZAPRASZAM !.


KSW 45 - W PIĄTEK O 21:00 chat.mmarocks.pl

Potem gale będą się odbywać cyklem co 2 tygodnie, wyjątkiem FIGHT CLUB/EXTRA.
 
zawodnicy.png


Zapraszam szczególnie do przejęcia Anny Lewandowskiej,Trybsona - a więc oczek w mojej głowie.

Każdy kto chciałby zawodnika, a nie ma ich jakoś mnóstwo - ZAPRASZAM !.


KSW 45 - W PIĄTEK O 21:00 chat.mmarocks.pl

Potem gale będą się odbywać cyklem co 2 tygodnie, wyjątkiem FIGHT CLUB/EXTRA.
Mistrz ma zarabiać Krzysztof Klaczek - 5000$ -> 10 000 $ ??? Przemyśl to, bo są oferty z zagranicy, które 3krotnie przewyższają tą podwyżkę. Po takich wspaniałych walkach chcesz teraz stracić Mistrza?
 
Mistrz ma zarabiać Krzysztof Klaczek - 5000$ -> 10 000 $ ??? Przemyśl to, bo są oferty z zagranicy, które 3krotnie przewyższają tą podwyżkę. Po takich wspaniałych walkach chcesz teraz stracić Mistrza?
Jestem skłonny dać zarobić Krzyśkowi owszem, ale musi się wznieść na sukces marketingowy i jeszcze raz obronić pas, wtedy będzie zarabiać 20-25 k dolców, więcej nikt mu nie da.
 
Jestem skłonny dać zarobić Krzyśkowi owszem, ale musi się wznieść na sukces marketingowy i jeszcze raz obronić pas, wtedy będzie zarabiać 20-25 k dolców, więcej nikt mu nie da.
Pff, co to za tłumaczenie?
@mmag ktoś ci chce przeszkodzić w możliwości walki z obecnym Mistrzem, oferta finansowa się nie zgadza.
 
Pff, co to za tłumaczenie?
@mmag ktoś ci chce przeszkodzić w możliwości walki z obecnym Mistrzem, oferta finansowa się nie zgadza.
normalne, Krzysztof musi więcej udzielać się w mediach, bo styl walki ma bardzo ciekawy, a co za tym idzie skuteczny, chcemy Mistrza pełną parą!
 
Back
Top