Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni a co ja za te wygrane hajsy moge zrobic? Iść na dziwki? Kupić Jaguara?

A tak wogóle czuje , ze sie korupcja bedzie szerzyc . Za korupcją pójdzie prostytuja menelstwo pijaństwo i chuligaństwo i całą tą gre strzeli chuj
 
@Droni a co ja za te wygrane hajsy moge zrobic? Iść na dziwki? Kupić Jaguara?

A tak wogóle czuje , ze sie korupcja bedzie szerzyc . Za korupcją pójdzie prostytuja menelstwo pijaństwo i chuligaństwo i całą tą gre strzeli chuj
możesz iść ze Spajkiem, mogłem iść z Tobą, ale tego frajera będę pamiętać.
 
Gośćmi w #dziejesienazywo byli dziś zawodnik KSW - Damian Stasiak, który na KSW45 zmierzy się z Kornikiem oraz jego manager Flowrider


KSW Extra: Rap Edition

Chada vs Kaczor
Peja vs Tede
Buczer vs Kaen
Bezczel vs Bonus BGC
A gdzie ZBUKU? On to chyba w 50kg lata to ciezko o rywala bedzie jak z Gabi Garcią
 
Było też coś kontrabanda, bo wbija trzech i żaden nie ogarnia. Więc po całym teamie poleciał :D
To było akurat na tegorocznym WBSie. W walce z Edziem co podesłałem, Filip nawinął kilka wersów o Chadzie synu Bogdana :lol:
 
@FLOWRIDER jaki grajku, ja mam zawodników mnóstwo
Możesz mi się kłaniać, Spike jest jak bóstwo
Chodzę do szkoły, jestem młodym kotem
A panczlajny i taktyki do gry są moim najlepszym przedmiotem :cool:

Byśmy mogli spamować w kółko, ale nie ten temat. :D Tak czy siak, siejemy rozpierdol. :friends:

Po tym wersie zmienię Twój życiorys
Przeproś albo wpadnie Ci na chatę Mańkowski Borys
 
Byśmy mogli spamować w kółko, ale nie ten temat. :D Tak czy siak, siejemy rozpierdol. :friends:
Bo tak na prawde jakbym sie przyłożył, to WBW za rok bym ogarnął. I wtedy porzuciłbym managerke, przejąłbyś moich zawodników i przy okazji mi ustawiał extra fighty na free m.in. z Tombem :crazy:
 
Back
Top