Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Filipek by Cię zcisnął ażbyś sie popłakał :lol:
Zbiliśmy piątkę i zrobiliśmy sobie selfie na WBSie, więc jest spoko. :beer: Poza tym, Filip już nie występuje na free, bitwa szczecińska była jego ostatnią w karierze. Wygrana tak swoją drogą. :lol:
 
Zbiliśmy piątkę i zrobiliśmy sobie selfie na WBSie, więc jest spoko. :beer: Poza tym, Filip już nie występuje na free, bitwa szczecińska była jego ostatnią w karierze. Wygrana tak swoją drogą. :lol:
Filipek największy kot we freestyle.
Ogólnie ten temat przypomina mi wątek Nate Diaz. Co się tu wyprawia w ogóle? :lol:
 
Nie zaśmiecajcie tak tematu ... Jak tak dalej pójdzie to nie będzie można znaleźć rozpisek , zapowiedzi tylko jakieś durne dyskusje i ta gra nie będzie miała sensu .
 
Nie zaśmiecajcie tak tematu ... Jak tak dalej pójdzie to nie będzie można znaleźć rozpisek , zapowiedzi tylko jakieś durne dyskusje i ta gra nie będzie miała sensu .
Już powoli go traci, skoro prowadzący "fabularnie" mnie obraża, ja mu odpowiadam, a on jako że prowadzi grę bawi się w śmieszne wyciąganie konsekwencji. To co, są równi i równiejsi? Dyskryminujemy kogoś i rzucamy mu kłody pod nogi? W takim wypadku chyba gra traci sens, bo chcemy się bawić, a nie poczuwać się do roli władcy i poddanych, mam rację?
 
Już powoli go traci, skoro prowadzący "fabularnie" mnie obraża, ja mu odpowiadam, a on jako że prowadzi grę bawi się w śmieszne wyciąganie konsekwencji. To co, są równi i równiejsi? Dyskryminujemy kogoś i rzucamy mu kłody pod nogi? W takim wypadku chyba gra traci sens, bo chcemy się bawić, a nie poczuwać się do roli władcy i poddanych, mam rację?
FUCKING JOKE
 
To aż tak , źle będzie ? To i moja ostatnia gala? O kurwa:lol:
Raczej zamknąłby nas w klatce, a to po prostu moja decyzja. Skoro są równi i równiejsi, to mimo że moja chęć do gry odżyła, nie po drodze mi są takie gierki. :beer: Jeszcze nie wiem czy sobie kogoś zostawię, czy całkowicie zrezygnuję, wszystko wyjdzie w praniu. :lol:
 
Będę! Miałem dzisiaj być w podróży, ale podróż przełożona na nastepny weekend ;) ale wiesz co, chyba jednak nie będę, bo ostatnio pierwszy raz byłem na walce mojego zawodnika i pierwszy raz przegrałem ;(
haha :D, spokojnie :D
 
KSW 44 ! 21:00 chat.mmarocks.pl
plakat.png
fightcard.png
 
Kiedy Ci moi wchodzą do gry ?
Tak się składa, że wszyscy Twoi zawodnicy, z wyjątkiem Falcao mieli już podpisane kontrakty na walki i wszyscy walczą na KSW EXTRA 5
Carmont vs. Kondraciuk - jako Main Event
Wrzosek vs. Backstrom - turniej wagi piórkowej
no i pytanie czy Falcao godzi się na walkę w turnieju wagi średniej z Riki Fukudą.
 
Back
Top