Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Szef KB Promotion, Ariane Lipski, Jan Błachowicz i Michał Kita byli dziś gośćmi magazynu sportów walki u Andrzeja Janisza i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego w PR24. Poniżej skrót najważniejszych informacji:

Spike
• Jeśli moi zawodnicy dziś wygrają, będziemy celować w przynajmniej dwa występy na KSW 46;
• Po walce z Maćkowiakiem będziemy renegocjować kontrakt Michała Kity;
• Nie ma żadnych konfliktów na linii Paweł Żelazowski - KB Promotion, ten zawodnik po prostu olewa naszą pomoc i dlatego prawdopodobnie nasze drogi się rozejdą;
• Aktualny szef KSW jest dwulicową osobą, zerwaliśmy współpracę, bo nie widzę powodu by współpracować z kimś, kto bezpodstawnie mnie oczernia;
• On nieodpowiednio podchodzi do zawodników i ich managerów, o czym świadczy choćby nasza abstencja od walk, traktowanie Michała Michalskiego czy choćby traktowanie mistrza wagi ciężkiej - bądź co bądź, Bułgar bez powodu nie płakał po każdej walce, że traktują go jak śmiecia;
• Martin i Maciek pewnie teraz obwiniają siebie nawzajem o to komu powierzyli organizację;
• Kroi się jakaś współpraca z managerem m.in. Borysa Mańkowskiego - FLOWIDERem - ale o szczegółach nie możemy na razie rozmawiać;

Ariane Lipski
• Tak jak wspominała, rozpoczęła obóz treningowy od pobytu w Team Maximo, trenując z Livią Renatą Souzą;
• Resztę campu ponownie spędziła w Olsztynie trenując z Joanną Jędrzejczyk;
• Są plany aby wyjechać na treningi do SBG Ireland gdzie na codzień trenuje m.in. Aisling Daly, Conor McGregor czy Patrick Holohan;
• Uważa, że o pas zmierzy się właśnie Ariane z Anią Fucz;

Jan Błachowicz
• Po serii porażek korzyta z porad psychologa, podobnie jak Paweł Pawlak swego czasu;
• Za każdym razem był w niezłej formie, ale coś w głowie nie zagrało;
• Od razu po porażce ze Stringerem wyjechał do Płocka, trenować z Marcinem Różalskim;
• Zmienił otoczenie, do walki z Łazarzem przygotowywał się w American Kickboxing Academy;
• Chciałby zmierzyć się z Veghem, gdyż pospinali się niegdyś i Janek chciałby, żeby wyjaśnili sobie ten "spór" w klatce;
• Ma wyrobioną markę w KSW, mocno bawi go jak jacyś anonimowi zawodnicy wyzywają go do walki;

Michał Kita
• Marzy mu się mocna bitka z Maćkowiakiem;
• Wynik tej walki nie ma znaczenia co do następnej walki - już wiadomo że zmierzy się z Karolem Bedorfem;
• Uważa Karola za dobrego przeciwnika, ale będzie musiał zamknąć mu jadaczkę i wybić MMA z głowy, bo ostatnio zaczął wygadywać głupoty na portalach społecznościowych;
• Znów przygotowywał się w holenderskim Golden Glory;
• Jeśli usadzi Maćkowiaka i Bedorfa, dostanie ponownie walkę o pas;
 
Aktualny szef KSW jest dwulicową osobą, zerwaliśmy współpracę, bo nie widzę powodu by współpracować z kimś, kto bezpodstawnie mnie oczernia;
@Spike
Panie "Spike" mogę powiedzieć jedno, te słowa na pewno znajdą pokrycie po gali KSW 44. Spodziewajcie się państwo Bomby :)...
 
@Droni Dlaczego Hans ma niższy overall od Narkuna i Błachowicz po mimo ze ich pokonał ?!
Hans nie miał managera przed walkami, nie chciałem go zbytnio promować, zresztą mówiłem wielokrotnie Overall nie gra :D
Michalski 61 vs Bandel 62,8 - dominacja na korzysc Michalskiego :D
 
Jay Silva udostępnił post Marcina Różalskiego :
Posłuchaj piękny kawalerze. Jeżeli masz takie wielkie parcie na bicie się ze mną, to nie musimy czekać do KSW 28. Spakuj torbę, wklep sobie w nawigację Płock, ulica gwardii Ludowej 6 i przyjedź. Pokażę ci kochany „MMA by Różal”. Wejdziemy we dwóch, wyjdzie tylko jeden. Tego możesz być pewien. No, chyba że się boisz?
Przejdź dzieciaku taką drogę jak ja i wtedy możesz pisać, że kogoś wyzywasz lub nie wyzywasz, bo na razie jak się chcesz wypromować na czyimś nazwisku, to zacząłeś bardzo ch*jowo. Jeżeli masz takie plany, trzeba było do mnie zadzwonić bezpośrednio a nie masturbować się na facebooku. Co do moich przeciwników na KSW, to bardzo cię przepraszam ale to nie ty będziesz mi ich ustalał.
 
Aktualny szef KSW jest dwulicową osobą, zerwaliśmy współpracę, bo nie widzę powodu by współpracować z kimś, kto bezpodstawnie mnie oczernia;
@Spike
Panie "Spike" mogę powiedzieć jedno, te słowa na pewno znajdą pokrycie po gali KSW 44. Spodziewajcie się państwo Bomby :)...

Uważaj, bo armia Spike & Flowrider rośnie w siłę. :friends:
 
Aktualny szef KSW jest dwulicową osobą, zerwaliśmy współpracę, bo nie widzę powodu by współpracować z kimś, kto bezpodstawnie mnie oczernia;
@Spike
Panie "Spike" mogę powiedzieć jedno, te słowa na pewno znajdą pokrycie po gali KSW 44. Spodziewajcie się państwo Bomby :)...
Mogłeś nie zaczynać sam bezpodstawnie mnie obrażać. :) Masz nikłą władzę, pamiętaj. ;)
 
Damian o walkach swoich podopiecznych :

Grabowski-Włodarek
- Damian Grabowski jest w świetnej formie
- Sparingi w AKA przynoszą efekty
- Włodarek jest jednopłaszczyznowym zawodnikiem bez zapasów i parteru
- To będzie łatwa walka
-Dużo kibiców przyjedzie specjalnie dla Damiana
-Po wygranej z Włodarkiem oczekuje dużej walki



Silva-Prachnio
- Prachnio jest świetnym zawodnikiem na odbudowanie i zgarnięcie bonusu za nokaut wieczoru
- Prachnio został znokautowany przez Michała który bije jak kobieta
-Menager Marcina jest idiotą który nigdy nic nie osiągnie
- To będzie bardzo krótka walka w której Prachnio szybko pójdzie spać
- Na KSW43 chciał porozmawiać z menagerem Marcina ale ten zaczął uciekać
- Jay jest na innym poziomie , poziomie na który ten idiota nigdy się nie dostanie
-Pozdrawia menagera przeciwnika Jaya i prosi aby następnym razem nie uciekał



Stringer-Vegh
- Hans dopiero do nas dołączył
- Vegh nie jest żadnym wyzwaniem
- Hans jest najlepszym zawodnikiem w KSW
- W przyszłości chce zdobyć 2 pas
-To będzie szybko wykonana robota
- W 93 nie ma godnego rywala
- Hans i Jay są kolegami ale nie mieli by problemu zawalczyć razem
- UFC jest zainteresowane Stringerem
-walka z Goranem ? Nie chcemy cofać sie w rozwoju i brać łatwych walk
- Mamy pomysł jak wypromować Hansa
 
Jay Silva :
Nie moge się doczekać aż poznam twoją magiczną stójkę . W walce z Michałem świetne wyglądała :applause::applause: . Walka ze mną to dla ciebie zaszczyt . Ciesze sie , ze po ciężkiej walce z Mamedem dostaje takiego leszcza na odbudowanie . Wiesz co ? Ja do tej walki nie muszę trenować . Ja już tą walkę wygrałem . To będzie nokaut w 1 rundzie ! Przygotuj sie na długi i spokojny sen dziwko .
Pozdrawiam menagera Marcinka który na KSW43 kiedy nas zobaczył zaczął uciekać . Grubasku mamy sobie coś do wyjaśnienia po tym jak znokautuję tego idiotę .
 
-walka z Goranem ? Nie chcemy cofać sie w rozwoju i brać łatwych walk
2q4d9.jpg
 
@JanuszWanZant
Tomasza Chady w KSW nie będzie, jest za słaby w MMA.
Chuja sie znasz na rapie frajerze i tyle. :sad:

Tomasz Chada w FEN!.
Po nieudanych negocjacjach z federacją KSW , znany warszawski raper dołączył do najlepszej polskiej organizacji MMA-FEN! Okazało się , że (jak przekazuje najlepszy menadzer na swiecie- od niedawna menadzer Chady Janusz) KSW nie spełniło ich warunków finansowych. Nad przenosinami do FENu zainteresowani są również Marcin Wrzosek i Francis Carmont . O przebiegu zdarzeń będziemy was na bieżąco informować!
 
MAIN EVENT: KSW 44: KLACZEK VS AZHIEV
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Krzysztof Klaczek (144 lbs) © VS Anzor Azhiev (145 lbs)
MAIN CARD:
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (170 lbs) © VS Hector Urbina (170 lbs)
(170 lbs)
KSW LIGHTHEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
205 lbs.: Hans Stringer (205 lbs) © VS Attila Vegh (207 lbs)
170 lbs.: Jim Wallhead (170 lbs) VS Bartosz Fabiński (170 lbs)
205 lbs.: Jan Błachowicz (205 lbs) VS Marcin Łazarz (205 lbs)
265 lbs.: Michał Kita (238 lbs) VS Jędrzej Maćkowiak (249 lbs)
Woman.: Ariane Lipski (125 lbs) VS Kamila Porczyk (124 lbs)
155 lbs.: Piotr Hallmann (155 lbs) VS Marif Piraev (154 lbs)
185 lbs.: Kendall Grove (187 lbs) VS Abu Azaitar (182 lbs)
UNDERCARD:
170 lbs.: Keith Wisniewski (170 lbs) VS Albert Odzimkowski (170 lbs)
170 lbs.: Robert Radomski (13-5) VS Paweł Pawlak (170 lbs)
205 lbs.: Wojciech Lach (204 lbs) VS Marcin Wójcik (205 lbs)
 
Chuja sie znasz na rapie frajerze i tyle. :sad:

Tomasz Chada w FEN!.
Po nieudanych negocjacjach z federacją KSW , znany warszawski raper dołączył do najlepszej polskiej organizacji MMA-FEN! Okazało się , że (jak przekazuje najlepszy menadzer na swiecie- od niedawna menadzer Chady Janusz) KSW nie spełniło ich warunków finansowych. Nad przenosinami do FENu zainteresowani są również Marcin Wrzosek i Francis Carmont . O przebiegu zdarzeń będziemy was na bieżąco informować!
1.Chada ma 40 lat
2.Również dołączasz do listy ze Spike, a o co chodzi dowiesz się w piątek po gali !
 
KURSY BUKMACHERSKIE
MAIN EVENT:
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Krzysztof Klaczek (2,0) © VS Anzor Azhiev (1,60)
MAIN CARD:
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (1,25) © VS Hector Urbina (4,0)
KSW LIGHTHEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
205 lbs.: Hans Stringer (1,50) © VS Attila Vegh (2,35)
170 lbs.: Jim Wallhead (1,55) VS Bartosz Fabiński (2,25)
205 lbs.: Jan Błachowicz (1,35) VS Marcin Łazarz (3,70)
265 lbs.: Michał Kita (2,75) VS Jędrzej Maćkowiak (1,40)
Woman.: Ariane Lipski (1,08) VS Kamila Porczyk (6,05)
155 lbs.: Piotr Hallmann (1,44) VS Marif Piraev (2,53)
185 lbs.: Kendall Grove (2,15) VS Abu Azaitar (1,57)
UNDERCARD:
170 lbs.: Keith Wisniewski (1,95) VS Albert Odzimkowski (1,68)
170 lbs.: Robert Radomski (2,0) VS Paweł Pawlak (1,63)
205 lbs.: Wojciech Lach (1,75) VS Marcin Wójcik (1,94)
 
Za chwilę dodam tabelkę z listą zarobków w grze.

Edit:/ Nie jednak nie dodam, nie chce mi się, za czasochłonne wszystko. Sam się tym nie zajmę :D
 
Właściwie to jest fajny pomysł, ale nie miałbym czasu
Nauka,Prawko, no nie dam rady :D
 
Back
Top