Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Gala KSW 44 cieszyła się najlepszą frekwencją w historii wyróżnie tych którzy byli.

-mmag
-Spike
-respect
-DamianN
-Flowrider
-BeerFest
-darosanok
-YurikoReload
-JanuszWanZant
-Kolczu (wprawdzie po gali, ale też się liczy!)
-mateusz(milion pięćset sto dziewięćset)
-cRe
-Puczi

Co daje 13 osób + bodajże 3 niezwiązane z grą
Liczę na taką cały czas, ale mam nadzieje na jeszcze wyższą
A do tych którzy nie byli -- Wbijam cwela i zapraszam na KSW 45 w piątek o 21:00
 
Wymowne! Bo ktoś nie chciał do niego doprowadzić, zrobił "przypadkiem" świetną kontrującą taktyka na Saidova... =]
Urbine stworzyłem już bardzo dawno w grze i dałem mu taktykę jaką uważam dobrą dla niego z taką bije się np. Marcin Wójcik, Wojciech Lach. No cóż Saidov dostał piękny wpierdol xdddd :lol::lol::lol:
 
Urbine stworzyłem już bardzo dawno w grze i dałem mu taktykę jaką uważam dobrą dla niego z taką bije się np. Marcin Wójcik, Wojciech Lach. No cóż Saidov dostał piękny wpierdol xdddd :lol::lol::lol:

Taa. Chciales mi wybic z glowy dotychczasowy sposób gry, ale nic z tego!
 
Taa. Chciales mi wybic z glowy dotychczasowy sposób gry, ale nic z tego!
ta taktyka okazała się w chuj skuteczna dla Wallheada, ale Urbina no cóż przetrzymał kryzys i dojebał i prawidłowo xd
 
ta taktyka okazała się w chuj skuteczna dla Wallheada, ale Urbina no cóż przetrzymał kryzys i dojebał i prawidłowo xd

Szymuszowski tez przegral, zresztą Ty dobrze wiesz, jak ja od pewnego czasu gram :)
 
tkhorevska-vs-badurek.png

Pierwszym pojedynkiem gali na Torwarze będzie starcie Ukrainki z Polskimi korzeniami Leny Tkhorevskiej z weteranem UFC Izabelą Badurek. Obie panie walczą o kontrakt w KSW, porażka mocno zastopowałaby ich prężnie rozwijające się kariery.
Tkhorevska vs Badurek
@mateusz19191010
 
Manager KB Promotion udzielił obszernego wywiadu Onetowi. Poniżej skrót najciekawszych informacji:
• Jakoś udało się załagodzić spór na linii KB Promotion - KSW, relacje wracają do normy, a my do współpracy;
• Jesteśmy zadowoleni po KSW 45, to był udany wieczór;
• To była chyba najlepsza gala wyprodukowana przez KSW;
• Ściśle współpracujemy z Konfrontacją Sztuk Walki, czasem wkraczamy nawet w sferę organizacyjną - od tworzenia strony wizualnej do pomocy przy matchmakingu - pod tym względem jesteśmy chyba jedyną taką grupą promotorską, ale nie przeszkadza nam to w biznesie;
• Michał Kita zaprezentował się świetnie, a jest już w takim wieku, w jakim zawodnicy MMA przechodzą na emeryturę - my planujemy jednak jeszcze powalczyć przez 2-3 lata;
• Renegocjowaliśmy kontrakt Michała Kity, jego zarobki podskoczyły nieznacznie, ale po ewentualnej wygranej nad Bedorfem ponownie usiądziemy do stołu i będziemy negocjować;
• Ariane Lipski nie była sobą w tej walce, zbyt późno przyleciała do Polski;
• Janek Błachowicz udanie powrócił, w pierwszej rundzie złamał kość śródręcza prawej ręki, teraz czeka go operacja;
• Są wstępne rozmowy apropo powrotu Błachowicza do klatki, myślę że w związku z kontuzją, KSW 48 będzie odpowiednim terminem;
• Ariane Lipski dostała ofertę walk dla Invicta FC, nie koliguje ona z walkami dla KSW, więc poważnie ją rozważamy;
• Jeśli Ariane zgarnie pas, w grę wejdą potężne pieniądze;
• Jeśli Michalski wygra z Kułakiem, będziemy celować w zawodników ze ścisłej czołówki;
• W ramach współpracy z FLOWIDERem wysyłamy Michała Michalskiego na treningi z Borysem Mańkowskim do Poznania;
• Dostaliśmy informację od KSW, że jeśli Paweł Żelazowski przegra najbliższą walkę to wyleci z organizacji;
• Znamy już przeciwnika i termin następnej walki Pawła, ale nie możemy nic zdradzić;
• Paweł dostał propozycję walki na fińskiej gali Cage, ale musieliśmy ją odrzucić, bo termin pokrywał się z następnym występem zawodnika KB Promotion na gali KSW;
• Uważamy że sędzia niesłusznie przerwał walkę Maćka Różańskiego, teraz wskoczyliśmy w miejsce kontuzjowanego Japończyka, ale jeśli wygramy turniej to będziemy mierzyć w rewanż z Japończykiem;
• Niedługo prawdopodobnie nowy zawodnik trafi pod skrzydła KB Promotion;
 
Manager KB Promotion udzielił obszernego wywiadu Onetowi. Poniżej skrót najciekawszych informacji:
• Jakoś udało się załagodzić spór na linii KB Promotion - KSW, relacje wracają do normy, a my do współpracy;
• Jesteśmy zadowoleni po KSW 45, to był udany wieczór;
• To była chyba najlepsza gala wyprodukowana przez KSW;
• Ściśle współpracujemy z Konfrontacją Sztuk Walki, czasem wkraczamy nawet w sferę organizacyjną - od tworzenia strony wizualnej do pomocy przy matchmakingu - pod tym względem jesteśmy chyba jedyną taką grupą promotorską, ale nie przeszkadza nam to w biznesie;
• Michał Kita zaprezentował się świetnie, a jest już w takim wieku, w jakim zawodnicy MMA przechodzą na emeryturę - my planujemy jednak jeszcze powalczyć przez 2-3 lata;
• Renegocjowaliśmy kontrakt Michała Kity, jego zarobki podskoczyły nieznacznie, ale po ewentualnej wygranej nad Bedorfem ponownie usiądziemy do stołu i będziemy negocjować;
• Ariane Lipski nie była sobą w tej walce, zbyt późno przyleciała do Polski;
• Janek Błachowicz udanie powrócił, w pierwszej rundzie złamał kość śródręcza prawej ręki, teraz czeka go operacja;
• Są wstępne rozmowy apropo powrotu Błachowicza do klatki, myślę że w związku z kontuzją, KSW 48 będzie odpowiednim terminem;
• Ariane Lipski dostała ofertę walk dla Invicta FC, nie koliguje ona z walkami dla KSW, więc poważnie ją rozważamy;
• Jeśli Ariane zgarnie pas, w grę wejdą potężne pieniądze;
• Jeśli Michalski wygra z Kułakiem, będziemy celować w zawodników ze ścisłej czołówki;
• W ramach współpracy z FLOWIDERem wysyłamy Michała Michalskiego na treningi z Borysem Mańkowskim do Poznania;
• Dostaliśmy informację od KSW, że jeśli Paweł Żelazowski przegra najbliższą walkę to wyleci z organizacji;
• Znamy już przeciwnika i termin następnej walki Pawła, ale nie możemy nic zdradzić;
• Paweł dostał propozycję walki na fińskiej gali Cage, ale musieliśmy ją odrzucić, bo termin pokrywał się z następnym występem zawodnika KB Promotion na gali KSW;
• Uważamy że sędzia niesłusznie przerwał walkę Maćka Różańskiego, teraz wskoczyliśmy w miejsce kontuzjowanego Japończyka, ale jeśli wygramy turniej to będziemy mierzyć w rewanż z Japończykiem;
• Niedługo prawdopodobnie nowy zawodnik trafi pod skrzydła KB Promotion;

KSW 44* jak już Panie Menegierze.
 
Borys Mańkowski po ogłoszeniu rewanżu z Jimem Wallheadem dla Cohones:
- Jaram się niesamowicie opcją rewanżu, pierwsza walka była nieudana, teraz czas się zrehabilitować
- Wróciłem na ścieżkę zwycięstw, która będzie trwała do momentu zdobycia pasa
- Do walki jeszcze sporo czasu, ale na pewno zagości u nas Michał Michalski
- Rozważam krótki obóz w Tristar, kwestia kilku dni i powinienem wiedzieć więcej
- Jestem zadowolony z podwyżki i obecna gaża jest adekwatna
- Nie zaskoczyła mnie porażka Saidova, ale walka z nim mnie nie interesuje. Najpierw Jim potem obecny mistrz czyli Urbina
 
Damian Stasiak, trailer przed KSW45:
- 3 walka od góry to dla mnie spore wyróżnienie od federacji, za co jestem im wdzięczny
- Tą walką udowodnię, że to była dobra decyzja z ich strony
- Krzysiek Klaczek jest w mistrzowskiej formie, pokazał jak ubić Kornika
- Zamierzam zdeklasować Sowińskiego, UFC to był dla mnie cenny epizod
- "Polski McGregor" różni się od oryginalnego umiejętnościami - to tania podróbka z bazaru
- Jak już mówiłem, nie szanuję zawodników jadących na wspomagaczach, jestem za czystym sportem
- KSW45: Prawdziwy sportowiec vs oszust, xero, pozer
- Kornik czas najwyższy udzielić Ci lekcję życia
 
Damian Stasiak, trailer przed KSW45:
- 3 walka od góry to dla mnie spore wyróżnienie od federacji, za co jestem im wdzięczny
- Tą walką udowodnię, że to była dobra decyzja z ich strony
- Krzysiek Klaczek jest w mistrzowskiej formie, pokazał jak ubić Kornika
- Zamierzam zdeklasować Sowińskiego, UFC to był dla mnie cenny epizod
- "Polski McGregor" różni się od oryginalnego umiejętnościami - to tania podróbka z bazaru
- Jak już mówiłem, nie szanuję zawodników jadących na wspomagaczach, jestem za czystym sportem
- KSW45: Prawdziwy sportowiec vs oszust, xero, pozer
- Kornik czas najwyższy udzielić Ci lekcję życia
co na to @Puczi
 
@FLOWRIDER nie było czasem tak, że Ty nie chciałeś współpracować z kimkolwiek?

Było i jest.. nasza współpraca to w dużej mierze spiskowanie przeciwko nieuczciwemu właścicielowi (głupie rozpiski, werdykty, płace) - a nic tak nie zbliża jak wspólny wróg!

To nie jest współpraca w stylu, że łączymy managment i unikamy walk ze sobą - po prostu to spiski przeciw Droniemu
 
Było i jest.. nasza współpraca to w dużej mierze spiskowanie przeciwko nieuczciwemu właścicielowi (głupie rozpiski, werdykty, płace) - a nic tak nie zbliża jak wspólny wróg!

To nie jest współpraca w stylu, że łączymy managment i unikamy walk ze sobą - po prostu to spiski przeciw Droniemu

Jasne, rozumiem. Dzięki za odpowiedź :)
 
Było i jest.. nasza współpraca to w dużej mierze spiskowanie przeciwko nieuczciwemu właścicielowi (głupie rozpiski, werdykty, płace) - a nic tak nie zbliża jak wspólny wróg!

To nie jest współpraca w stylu, że łączymy managment i unikamy walk ze sobą - po prostu to spiski przeciw Droniemu
Dokładnie. Nasza współpraca jest raczej luźna, póki co nie mam z nikim aż takich stosunków, by unikać walk. ;)
 
NOWE INFO

Każdy manager, którego zawodnik ma przerwę od startu na KSW około 6 miesięcy, może 3 miesiące po swojej walce, a 3 miesiące przed następną stoczyć walkę w jakiejś innej organizacji może to być Legacy, nwm nawet PLMMA xddd czy to będzie Cage Warriors czy GMC. To zależy. Wyjątkiem są mistrzowie, którzy mają kontrakt wyłącznościowy. Załóżmy teraz Fabiński będzie miał przerwę około 8-9 miesięcy, więc w międzyczasie stoczy walkę na Legacy. To samo może zrobić Aslambek Saidov, tocząc walkę np. na Cage Warriors. Wtedy zakładam, że te walki ich, odbywają się na jednej gali LIVE dla nas. Od teraz każdym naszym zawodnikiem KSW, interesuje się WSOF, Bellator, Rizin, a także UFC. Każdy może zawalczyć w tych organizacjach, jeżeli się one zgłoszą po nich= rezygnacja z KSW.
Gale odrębne jak już mówiłem odbędą się na osobnej gali live chat.mmarocks.pl i wtedy pojedynki UFC, Cage Warriors, Legacy odbędą się naraz.
Pozdrawiam, oferty proszę przesyłać na maila, facebooka
[email protected]
https://www.facebook.com/dawid.borek.3


Dogadamy warunki, rywala, organizację. POZDRAWIAM
 
NOWE INFO

Każdy manager, którego zawodnik ma przerwę od startu na KSW około 6 miesięcy, może 3 miesiące po swojej walce, a 3 miesiące przed następną stoczyć walkę w jakiejś innej organizacji może to być Legacy, nwm nawet PLMMA xddd czy to będzie Cage Warriors czy GMC. To zależy. Wyjątkiem są mistrzowie, którzy mają kontrakt wyłącznościowy. Załóżmy teraz Fabiński będzie miał przerwę około 8-9 miesięcy, więc w międzyczasie stoczy walkę na Legacy. To samo może zrobić Aslambek Saidov, tocząc walkę np. na Cage Warriors. Wtedy zakładam, że te walki ich, odbywają się na jednej gali LIVE dla nas. Od teraz każdym naszym zawodnikiem KSW, interesuje się WSOF, Bellator, Rizin, a także UFC. Każdy może zawalczyć w tych organizacjach, jeżeli się one zgłoszą po nich= rezygnacja z KSW.
Gale odrębne jak już mówiłem odbędą się na osobnej gali live chat.mmarocks.pl i wtedy pojedynki UFC, Cage Warriors, Legacy odbędą się naraz.
Pozdrawiam, oferty proszę przesyłać na maila, facebooka
[email protected]
https://www.facebook.com/dawid.borek.3


Dogadamy warunki, rywala, organizację. POZDRAWIAM
Ok to Chada na KSW 47 z Popkiem
 
Back
Top